ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Aristocracy - multigaming clan

czw, 27 luty 2003 21:19:48 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Po przeglądnięciu dzisiejszej poczty znalazłem news od DarkXenocide:

"Multigamingowy Klan Aristocracy powstał po kilku tygodniach intensywnych rozmów i negocjacji. Inicjatywę podjęły 3 znane polskie klany które podjęły decyzję o wspólnym połączeniu:

  • Aristocracy: wiodący polski klan Counter-Strike'a, znany na scenie europejskiej, reprezentant Polski na Cyber Igrzyska - World Cyber Games 2002 w Korei.
  • Poison: Znany polski team RTCW, w chwili obecnej wice mistrz Polski

  • Green Power: Legendarny klan Quake3.

Wszystkie trzy klany tworzą w chwili obecnej 3 dywizje multigamingowego klanu. Podjęto wspolną decyzję, iż wspólnie dalej bedą się one rozwijać pod nazwą Aristocracy.

Naszym celem jako klanu, będzie promowanie gamingu on-line, w każdej z wymienionych gier, promowanie współzawodnictwa w sportowym duchu oraz godne reprezentowanie Polskiej sceny e-sportowej w Europie i na świecie. Nasza współprace widzimy jako ważny element wzmacniający poszczególne dywizje, jak i całą organizację.

Kanał IRC na Qnet : #Arcy
www.aristocracy.tk"

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-02-27 21:24:02 +0100

no to ladnie

GL!!

Gravatar

sun | 2003-02-27 21:40:26 +0100

cikawe kto nastepny gl ;)

Gravatar

infek | 2003-02-27 22:06:38 +0100

my! =)

akir | 2003-02-27 22:16:29 +0100

glupia nazwa.. arystokracja-arystokraci, to zadufani w sobie ludzie "wyzszej klasy", ktorzy zachowywali sie w dawnych czasach.. banalnie. Wcale nie byli takimi ludzmy uwarzanymi za kogos lepszego, byli poprostu bogatymi "zjebami", tak, moze nie doslownie, byli oni ukazywani w literaturze. :P

BobeK | 2003-02-27 22:41:54 +0100

Shhh... akir, jestesmy lepsi, ale czy sa z nas chuje? :)

ognos | 2003-02-27 22:43:39 +0100

my! my! ;]

putek | 2003-02-27 23:14:19 +0100

to juz bylo... :>

BobeK | 2003-02-27 23:18:13 +0100

it wasn't us ...

bryan | 2003-02-28 00:25:44 +0100

aristocracy - nadete bufony sie znaczy ?:]

cOijN | 2003-02-28 00:49:49 +0100

nazwa de facto debilna ;p
arcy arystokraci, moze odrazu BURŻUJE ;D
no wsomie jest roznica tyle ze na jedno wyhodzi.
cotam- bez znaczenia, skoro nie graja w UT2003, w3, czy urban terror to o jakim multugamingu my tu mowimy? ;p

Gravatar

sun | 2003-02-28 07:46:09 +0100

ogi to zadzialaj lol :)

sore|nW | 2003-02-28 13:39:10 +0100

widze ze tworzenie klanow multigamming zaczyna sie robic modne ;)

harpagan | 2003-02-28 13:55:51 +0100

jak zwykle widze pozytywne komentarze
standard na polskiej scenie ...a co do mody to ju o tym mowilem hehe
jedno zastrzezenie czy gp jest legendarnym klanem ?

Gravatar

gp-pogrom | 2003-02-28 14:02:44 +0100

zgadzam sie z przedmowca :D

Gravatar

wizard | 2003-02-28 14:54:54 +0100

mówiąc krótko ... mam głęboko w dupie co o tym myślicie ! mozęcie mówić ze arcy jest zajebiste,najlepsze na swiecie czy tez ze to plagiac , band lamerów , p.o.j.e.b.ó.w. itd @#$% mnie co myślicie ,wasze zdanie tak duzo znaczy gówno które spuszczam w klozecie ... nie wiem czy ludzie ze sceny q3 sa tak naiwnie i mysla ze przez ich smieszne komentarze rozwiarzemu kaln czy zmienimy nazwe ? LOL co was to kufa obchodzi ... prosze teraz sobie dalej pisać przejmujace komentarze jakei to wszystko pojebane jaki jestem głupi bo tak pisze ... tylko bądzci edelikatni zebym nie płakał :(

frag | 2003-02-28 15:15:43 +0100

Wizard czy ja cie widzialem na BN czy mi sie przeiwdzialo? grasz troche w w3?
Jak grasz to moze zrobimy z tego i burzujska dywizje w3>? =)

*MR.GOD* | 2003-02-28 15:18:01 +0100

ehhhhhhh nie wie why gp sie zgodzilo zmienic nazwe na tego clanu z cs bo praktycznie to ten klan z cs stworzyl se ten klan

Zenith | 2003-02-28 16:48:33 +0100

no widze ze sie wiecej takich multi teamow tworzy ;]

RZELKY | 2003-02-28 19:16:46 +0100

sajek jedna sprawa ,sugeruje zbyscie nie umieszczali nazw klanow przy ksywkach we wszelkich newsach i takich tam ...

SAI4H | 2003-02-28 21:03:34 +0100

Zielek a co Ci do tego? To moj login i moja sprawa.

pushek | 2003-02-28 21:58:46 +0100

lol sai ja tego n3ewsa dalem pare dni temu w komentarzach

dinhkertal | 2003-02-28 22:09:19 +0100

Heh pierwsi multigaming wprowadzili bmf (jest dywizja w cs i dywizja w q3 jakby ktos nie wiedzial) a tutaj jest mowa o synth jako pionierach :o lol

SAI4H | 2003-02-28 22:23:32 +0100

Push: nie zaprzecze, nie widzialem. Tego newsa dostalem od tego Pana poczta. Redaktor ŚGK zdaje sie. ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63