Aristocracy - multigaming clan
czw, 27 luty 2003 21:19:48 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Po przeglądnięciu dzisiejszej poczty znalazłem news od DarkXenocide:
"Multigamingowy Klan Aristocracy powstał po kilku tygodniach intensywnych rozmów i negocjacji. Inicjatywę podjęły 3 znane polskie klany które podjęły decyzję o wspólnym połączeniu:
- Aristocracy: wiodący polski klan Counter-Strike'a, znany na scenie europejskiej, reprezentant Polski na Cyber Igrzyska - World Cyber Games 2002 w Korei.
Poison: Znany polski team RTCW, w chwili obecnej wice mistrz Polski
Green Power: Legendarny klan Quake3.
Wszystkie trzy klany tworzą w chwili obecnej 3 dywizje multigamingowego klanu. Podjęto wspolną decyzję, iż wspólnie dalej bedą się one rozwijać pod nazwą Aristocracy.
Naszym celem jako klanu, będzie promowanie gamingu on-line, w każdej z wymienionych gier, promowanie współzawodnictwa w sportowym duchu oraz godne reprezentowanie Polskiej sceny e-sportowej w Europie i na świecie. Nasza współprace widzimy jako ważny element wzmacniający poszczególne dywizje, jak i całą organizację.
Kanał IRC na Qnet : #Arcy
www.aristocracy.tk"





[FPP]Krypton | 2003-02-27 21:24:02 +0100
no to ladnie
GL!!
#635330
sun | 2003-02-27 21:40:26 +0100
cikawe kto nastepny gl ;)
#635333
infek | 2003-02-27 22:06:38 +0100
my! =)
#635335
akir | 2003-02-27 22:16:29 +0100
glupia nazwa.. arystokracja-arystokraci, to zadufani w sobie ludzie "wyzszej klasy", ktorzy zachowywali sie w dawnych czasach.. banalnie. Wcale nie byli takimi ludzmy uwarzanymi za kogos lepszego, byli poprostu bogatymi "zjebami", tak, moze nie doslownie, byli oni ukazywani w literaturze. :P
#635336
BobeK | 2003-02-27 22:41:54 +0100
Shhh... akir, jestesmy lepsi, ale czy sa z nas chuje? :)
#635340
ognos | 2003-02-27 22:43:39 +0100
my! my! ;]
#635341
putek | 2003-02-27 23:14:19 +0100
to juz bylo... :>
#635344
BobeK | 2003-02-27 23:18:13 +0100
it wasn't us ...
#635345
bryan | 2003-02-28 00:25:44 +0100
aristocracy - nadete bufony sie znaczy ?:]
#635348
cOijN | 2003-02-28 00:49:49 +0100
nazwa de facto debilna ;p
arcy arystokraci, moze odrazu BURŻUJE ;D
no wsomie jest roznica tyle ze na jedno wyhodzi.
cotam- bez znaczenia, skoro nie graja w UT2003, w3, czy urban terror to o jakim multugamingu my tu mowimy? ;p
#635349
sun | 2003-02-28 07:46:09 +0100
ogi to zadzialaj lol :)
#635357
sore|nW | 2003-02-28 13:39:10 +0100
widze ze tworzenie klanow multigamming zaczyna sie robic modne ;)
#635377
harpagan | 2003-02-28 13:55:51 +0100
jak zwykle widze pozytywne komentarze
standard na polskiej scenie ...a co do mody to ju o tym mowilem hehe
jedno zastrzezenie czy gp jest legendarnym klanem ?
#635379
gp-pogrom | 2003-02-28 14:02:44 +0100
zgadzam sie z przedmowca :D
#635380
wizard | 2003-02-28 14:54:54 +0100
mówiąc krótko ... mam głęboko w dupie co o tym myślicie ! mozęcie mówić ze arcy jest zajebiste,najlepsze na swiecie czy tez ze to plagiac , band lamerów , p.o.j.e.b.ó.w. itd @#$% mnie co myślicie ,wasze zdanie tak duzo znaczy gówno które spuszczam w klozecie ... nie wiem czy ludzie ze sceny q3 sa tak naiwnie i mysla ze przez ich smieszne komentarze rozwiarzemu kaln czy zmienimy nazwe ? LOL co was to kufa obchodzi ... prosze teraz sobie dalej pisać przejmujace komentarze jakei to wszystko pojebane jaki jestem głupi bo tak pisze ... tylko bądzci edelikatni zebym nie płakał :(
#635385
frag | 2003-02-28 15:15:43 +0100
Wizard czy ja cie widzialem na BN czy mi sie przeiwdzialo? grasz troche w w3?
Jak grasz to moze zrobimy z tego i burzujska dywizje w3>? =)
#635391
*MR.GOD* | 2003-02-28 15:18:01 +0100
ehhhhhhh nie wie why gp sie zgodzilo zmienic nazwe na tego clanu z cs bo praktycznie to ten klan z cs stworzyl se ten klan
#635392
Zenith | 2003-02-28 16:48:33 +0100
no widze ze sie wiecej takich multi teamow tworzy ;]
#635402
RZELKY | 2003-02-28 19:16:46 +0100
sajek jedna sprawa ,sugeruje zbyscie nie umieszczali nazw klanow przy ksywkach we wszelkich newsach i takich tam ...
#635413
SAI4H | 2003-02-28 21:03:34 +0100
Zielek a co Ci do tego? To moj login i moja sprawa.
#635425
pushek | 2003-02-28 21:58:46 +0100
lol sai ja tego n3ewsa dalem pare dni temu w komentarzach
#635437
dinhkertal | 2003-02-28 22:09:19 +0100
Heh pierwsi multigaming wprowadzili bmf (jest dywizja w cs i dywizja w q3 jakby ktos nie wiedzial) a tutaj jest mowa o synth jako pionierach :o lol
#635440
SAI4H | 2003-02-28 22:23:32 +0100
Push: nie zaprzecze, nie widzialem. Tego newsa dostalem od tego Pana poczta. Redaktor ŚGK zdaje sie. ;]
#635443
Zaloguj się by dodać komentarz.