ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ArQon i jego maile

śro, 13 listopad 2002 01:48:49 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

News raczej w ramach ciekawostek.

ArQon, szef promode, ma specyficzne podejście do ludzi. Od zawsze uważał, że jego czas jest najważniejszy i w żadnym wypadku nie będzie go marnował na lamerów, wyznawców vq3 i całą masę graczy którzy mają do niego po prostu jakąś sprawę. Teraz arq chwali się w swojej kolumnie ile to on otrzymuje dziennie maili, kląc przy tej okazji na lamerów i spamerów. Kilka cytatów, które z jednej strony są śmieszne, z drugiej raczej żałosne a zawierają instrukcje komunikacji z nim:

*If you sent me HTML-only email, you're too stupid to live. Please kill yourself to save me the effort.

If you sent me dual HTML/text email, you're an idiot with no fucking clue how to use a computer.

...otherwise, the message goes into my "Spam/Moron" folder.

The other extreme are the temper-tantrum emails. "You suck", "CPMA sucks", etc etc. I press a button and you say hello to Mr Blacklist.*

Tak więc nie zachęcam do korespondencji z panem Blenkinsopp'em, chyba że kilka razy umieścicie w tekście CPMA rox, co wywołuje u niego uśmiech. W przeciwnym razie możecie dostać bana lub w najlepszym wypadku trafić do folderu dla Kretynów :P

Wysyłałem sporo maili formatowanych w stylu text/html do ekip modów i webmasterów serwisów. Nigdy nie spotkałem się z brakiem odpowiedzi lub podobnym traktowaniem, a już w ogóle z obnoszeniem się z tym.

slawek | 2002-11-13 09:26:06 +0100

"Wysyłałem sporo maili formatowanych w stylu text/html do ekip modów i webmasterów serwisów. Nigdy nie spotkałem się z brakiem odpowiedzi lub podobnym traktowaniem, a już w ogóle z obnoszeniem się z tym."
Bo (podobnie jak ja są dobrze wychowani), ale jestem skłonny przyznać w tym punkcie arqnowi trochę racji.

steef | 2002-11-13 09:53:10 +0100

Jezeli otrzymuje tyle tych mejli co pisze to ja sie w wcale nie dziwie :D

Szczawson | 2002-11-13 10:06:47 +0100

A ić w cholere Rozz ,twoje docinki promodowe juz mnie wsciekaja ,....,obracasz fakty czlowiek. Wsio robisz tak by tylko cos miec do cpma-owcow......this starts sux men.......

cOijN | 2002-11-13 13:11:30 +0100

bez komentaza
ps. twoj angol sux szczaw ;p

Rozz | 2002-11-13 14:34:56 +0100

Wiedzialem ze ktos sie przyburzy :P

SweepeR | 2002-11-13 19:17:44 +0100

Wysylalem wiele mejli do arQona i na wszystkie w sumie odpowiedzial (jak nie w mejlu to na ircu)...

Gravatar

imbaczek | 2002-11-13 22:39:17 +0100

gość poprostu nie ma czasu. gdyby go miał, pewnie by odpowiadał. pozatym, duża większość ludzi z podłożem usenetowym (a więc i arqon) nie_toleruje maili w htmlu. a więc, jeśli zależy ci na tym, aby arqon list przeczytał, to napisz go tak, aby do niego doszedł. jeśli nie, to po co pisać?

Gravatar

imbaczek | 2002-11-13 22:53:29 +0100

ps: po przeczytaniu kolumny i komentarzy stwierdzilem, ze zastosowales trik zwany w pewnych kregach orlinizacja: wyciales cytaty, ktore pasowaly do twojej tezy, skrzetnie pomijajac reszte i tym samym wyciagajac kontekst. cytaty w twoim newsie pokazuja cudnie, jak cytat wyjety z kontekstu zmienia znaczenie.

Szczawson | 2002-11-14 10:22:51 +0100

To ograniczenie niektorych vaniliowcow........Coijn czep sie lepiej swoich dredów:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63