ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ASUS Autumn Cup 2004 - już dziś !

pią, 26 listopad 2004 15:13:48 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Już dziś odbędzie się turniej ASUS Autumn Cup 2004 ! Imprezę organizuje znany nam dobrze rosyjski portal Cyberfight ze współpracą z firmą Intel oraz ASUS. Turniej Quake III Arena: 1v1, jak sama nazwa wskazuje (autumn-jesień) jest to jesienne wydanie turnieju. Jest to jeden z najlepszych imprez w Rosji - Moskwie. Odbędzie się ona w kawiarenkach internetowych Flashback (od 26 do 28 listopada 2004r.). Poznaliśmy niedawno listę osób, które wezmą w tym turnieju udział. Oto ona:

  1. c58*jibo
  2. Cooller
  3. rC-Dept
  4. rC-Leon
  5. CyberWorldNike
  6. CyberWorldnayk
  7. vp.Terminator
  8. edem'kreed
  9. ShooteR
  10. lancer-nporaMep
  11. c58*morfez
  12. Shanez^'
  13. tK'Sp1der
  14. HawK
  15. eNemy|v4
  16. Cypher|ooN
  17. Quazer
  18. daiz
  19. AQUA
  20. V (tmp|XPeHb)

  21. Hazard>Colla

  22. som

  23. Fraker

  24. rush3D.ru-mak

  25. rush3D.ru-HapuK

  26. rush3D.ru-form

  27. rush3D.ru-zag

  28. rush3D.ru-random

  29. rush3D.ru-BoomeR

  30. GOA.undergrass

  31. StarFucker

  32. PriZrak

  33. epicenterunde4d

  34. panic

  35. SHADOW[WTH]

  36. c58-Temp

  37. orange

  38. Acidy

  39. SDS

  40. ecko

  41. foCus

  42. vizgus_y0

  43. PseUd0

  44. eassa

  45. kid

  46. m.Homer

  47. st1morol/npo3aK

  48. nEw'Jok3r

  49. Explover.2k

  50. yxta_Staynex

  51. Stan

  52. kuZen

  53. yxta_Satan

  54. Snoop

  55. Staynex

  56. NoD.TiN

  57. shAitan

  58. SpecTor

  59. VierTod

  60. ep1center/hamzik

Zapowiada się wiekla rywalizacja. Przypomnijmy, iż poprzednią edycję wygrał c58*jibo. Tym razem będzie ciężko o obronę tytułu, gdyż w turnieju tym zagrają takie słąwy, jak : Cooller, czy też rC-Dept, który z pewnością będzie chciał odegrać się za wcześniejszą porażkę... Nie należy zapomnieć też o powracającym do gry uNkind. Na pewno nie zabraknie emocji i świetnych pojedynków, tego możemy być pewni.

EDIT:

Turniej dobiegł już końca... Oto wyniki i nagrody:

  1. asus.c58*evil - video ASUS V9520 Home Theater/P 128Mb i 250$
  2. territory.ru > cooller - video ASUS V9520 Home Theater/P 128Mb i 100$
  3. epicenter/hamzik -150$
  4. Snoop - 80$
  5. CyberWorldNike - 60$
  6. mc'DeluX - 60$

Więcej informacji o samych meczach można znaleźć tutaj - [click !]

Gravatar

edix | 2004-11-26 15:20:53 +0100

ruscy ruzlez !:)

PeterSchiff | 2004-11-26 15:23:51 +0100

nie ma ankajda na liscie :((( ?

Gravatar

yuras | 2004-11-26 15:37:50 +0100

nie wie ktos czy bedzie GTV ?? jak wiecie to dawac namiary ;P

unnzor | 2004-11-26 17:13:08 +0100

russia incoming!

move | 2004-11-26 17:15:54 +0100

z tym boomerem - wygralem 1/1 na estonskim serwie ;)

Gravatar

m3ndr3jk | 2004-11-26 17:51:06 +0100

Turniej Q3 1v1 juz sie zakonczyl, wygral Evil, 2-gi Cooller, wyniki tutaj:

cyberfight.ru/site/news/28159/?PHPSESSID=45a52a3e4a721db5345eee5029b8a35f

cocaine | 2004-11-26 18:07:00 +0100

kuler :> 2 :>:>:>

SharK | 2004-11-26 20:48:50 +0100

a gdzie polacy ? :o hahahahahaha

P|jiN | 2004-11-26 22:36:27 +0100

na wino poszli:D

Gravatar

[w]xEn | 2004-11-26 23:07:01 +0100

a uNkind gdzie ? =)

d4widoV | 2004-11-27 00:13:31 +0100

rosja sux, polacy mają wódke, to się liczy :D

MaS | 2004-11-27 12:22:23 +0100

uNkind nie wystąpił z powodu choroby... No i zaskoczenie 4 me że jibo dał pupy :P

acci | 2004-11-27 12:30:06 +0100

ha! zlo zwyciezylo dobro :- DDDD

Gravatar

Napletek_Johanna | 2004-11-27 13:35:35 +0100

co sadzicie o sytuacji bialych gejow z Etiopi ?

PeterSchiff | 2004-11-27 15:09:07 +0100

:((( unkinda nie bylo :://////////, enemy dostal w dupke:( cooller jak zwykle musial sie tlumaczyc z tego ze fartem wygral 2 OT z szaraczkami - nudno w tej matuszcze rossiji :( jedyne co mnie zdziwilo to wynik jibo i morfeza ;/ no ale wreszcie ktos w rosji pokazal sie ze umie grac w q3 :D ostatnio to chyba death na cpl holland wygral go znikad, a teraz hamzik i snoop w czolowce :D fajnie :) ale demek malo ;/ INO SIEDEM

Gravatar

Fabian | 2004-11-27 19:49:51 +0100

No, no ładna zadymka pewnie była ..
Gratuluje Evil.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63