ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ASUS Autumn Q4 1on1 Challenge

nie, 27 listopad 2005 12:11:47 | Autor: cocaine | Quake 3 Arena

W dniu wczorajszym w Rosji został zakończony kolejny turniej Q4, tym razem pod banderą ASUSA. Na tej imprezie pojawiło się wielu znakomitych graczy z mouz.Cooller'em na czele. Obserwowaliśmy bardzo ciekawe pojedynki, ale faworyci nie zawiedli i odbyło się bez więkrzych niespodzianek. Wygrał Anton Signov, i nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem. Należy jednak pochwalić finałowego rywala rosjanina - LG-Hunter'a, który w finale Winners Bracket pokonał własnie mouz.Cooller'a. Jednak i tym razem Anton pokazał, że gra o najwyższą stawkę to dla niego chleb powszedni. Wygrał oba pojedynki w Grand Final, i tym samym zwyciężył cały turniej. A tak oto przedstawiają się końcowe rozstrzygnięcia:

Winner Bracket Quarterfinal

mouz.Cooller vs. a-L.MSI*d1ablo
swq4dm1 [ 27:9]

Zebra/Hamz vs. Prozed
swq4dm1 [ 16:13]

Begrip-Jibo-r3d vs. Rush3D.Random
q4dm1v1 [ 19:13]

spjjj vs. Hunter
q4dm3 [8: 20 ]

Winner Bracket Semi Final

mouz.Cooller vs. Zebra/Hamzik
q4dm6a [ 8:7]

Begrip|jibo vs. Hunter
swq4dm1 [6:19]

Winner Bracket Final

mouz.Cooller vs. Hunter
swq4dm1 [13: 19]

Grand Final

mouz.Cooller vs. Hunter
swq4dm1 [ 23:3]
swq4dm1 [ 22:7]

I ranking finałowy, wraz z nagrodami :)

  1. mouz.Cooller (12.000 rubli)
  2. LG-Hunter (7.000 rubli)
  3. Zebra/Hamzik (5.000 rubli)
  4. Shadzy (3.000 rubli)
  5. Begrip-Jibo-r3dy (1.500 rubli)
  6. a-L*MSI-d1ablo (1.500 rubli)

Mav_8217 | 2005-11-27 12:32:49 +0100

GTV na zawody q3 - hunter.splatterworld.de - GRAJĄ TERAZ!!!

Może edit i wzmianka o tym w newsie? ;)

THRAWN | 2005-11-27 12:57:27 +0100

O CHOLERA ! A CZeMU NIKT NE NAPISAL O TYM !!!???

SAI4H | 2005-11-27 14:10:10 +0100

Dobry news. :)
Oby tak dalej!

cocaine | 2005-11-27 14:39:42 +0100

thr, myśle że po zakonczeniu ktoś o tym napisze :) chociaż szkoda, ze wczesniej nie pojawił sie news o tym turnieju...wiecej ludzi zobaczyło by te fajne pojedynki na zywo :p
thx sai :)

bryan | 2005-11-27 14:48:54 +0100

chyba jakies problemy z przyswajaniem ?:) przeciez podany jest wynik koncowy :D

Mav_8217 | 2005-11-27 15:03:03 +0100

bry - ale nam chodzi o zawody q3, które są dzisiaj a nie q4, które były wczoraj ;)

PeterSchiff | 2005-11-27 15:26:31 +0100

jakby zmienic adres serwisu na quake4.imro.pl to tylko filmy w dziale download mialy by cos wspolnego z q3... noi newsy mova

THRAWN | 2005-11-27 15:39:27 +0100

widze ze redakcja q3 olała , albo przestala sie starac , szkoda ;o

cocaine | 2005-11-27 15:40:55 +0100

ciekawe bry kto tu ma problemy z przyswajaniem :P:P:P

m1ru | 2005-11-27 20:41:19 +0100

wiekrzy ! :E
w moskwie grali ?:E

chr1st | 2005-11-28 00:51:48 +0100

po ile jest rubel? :)

k3m | 2005-11-28 22:18:32 +0100

1zł ~ 9 rubli

Czyli powinno być mniej więcej tak:

  1. 1300zł
  2. 780zł
  3. 550zł
  4. 330zł
  5. 170zł
  6. 170zł

Ja bym zedytował ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63