ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ASUS Spring Cup 2005

czw, 12 maj 2005 06:28:19 | Autor: freak | Quake 3 Arena


Kolejna edycja prestiżowego turnieju ASUS Cup Spring 2005 odbędzie się w dniach 21-22 maja, tradycyjnie we Flashback internet-cafe. Po raz drugi w historii turniejów ASUS'a w Rosji będziemy mieli okazje oglądać najlepszych zawodników w zmaganiach w Q3. Jednak tym razem nie bedą to pojedynki duelowe do czego już z pewnością zdąrzyliśmy się przyzwyczaić ale TDM 4v4 tak jak to było rok temu podczas "Letniego Pucharu '04". Może to i dobrze bo już do cna mogłby nam przebrzydnąć pojedynki kilku sław bijących się o pierwsze miejsca na podium. Szkoda tylko że tym razem zrezygnowano z ogólnorosyjskich eliminacji. Jedyne elimki jakie się odbyły miały miejsce w Kijowie na Ukrainie gdzie zwyciężył TeamDN oraz w Mińsku na Białorusi gdzie eliminacje przeszedł klan tarantula (w skrócie tr). Sądze z całą pewnością że jednak dobrze będzie zobaczyć dla odmiany zmagania klanów :) (O 20 tysięcy rubli :PPP)

Uczestnicy ASUS Spring Cup 2005:

1. Rush3D.ru: Makaveli (k), Cooller, Evil, Jibo. z Moskwy

2. profittah: dimas (k), Ins, Sapego, high. z St. Petersburga

3. jt: L&M, De'Mon, Se7en, P_z, R1pley. Z Skądśtam

4. Team2La: Reckin(k), ecku, spec, Thaivox. г.Тула

5. Vikings: Stone, si110, Dr3w, K-W4y, Foren (c). Z Niewiadomska

6. tr: satur9 (k), taran2L, diamond, taiko, shaft4uk. Mińsk

7. Redhill: Ins1der (k), Skit, Firely, L4zy. Z Kharkova

8. rage: alegarX (k), Snorlax, Genocid, Deluxe. z St. Petersburga

9. M-team: player1, player2, player3 (k), player4. Z CholeraWieSkąd

10. LancerTeam: yasn1y (k), sw0osh, nporaMep, decay, k1ck. z Moskwy

11. Dream Team: mikes (k), shad2y, lord, uNkind. z Moskwy

12. mc: muzzle, virus, realman, pahtet, taran (с). z Moskwy

13. n0'Ry: n0'cRyIn1on (k), n0'cRyI3eXeP, n0'RyIp0poZoGlo, n0'RyIBrain. z Moskwy

14. wolne miejsce

15. wolne miejsce

16. TeamDN: (jeszcze nie podano). Z Kijowa

Mav_8217 | 2005-05-12 08:49:57 +0200

Ciekawe czy pojawi się tam siakieś v4 czy inny orion?

coolfon | 2005-05-12 09:17:56 +0200

news o godzinie 6:28?
freeq tu jeszcze nie spales czy juz nie spales?:)
tak czy siak nie ogarniam:)

digit | 2005-05-12 09:22:41 +0200

myslalem ze mikes juz sobie odpuscil q3

Mav_8217 | 2005-05-12 09:43:51 +0200

mikes w swoim ostatnim wywiadzie dla cyberfight powiedział, że jedyny powód dla którego mógłby wrócić do aktywnych treningów w q3 byłby przyjazd IC na turniej do Moskwy... to chyba czyni z niego kłamcę, prawda? ;)

RauL | 2005-05-12 10:18:37 +0200

nie dopisali jeszcze :(

  1. Drink Team: (c) RauL, RauL2, RauL3, RauL4 - Johanessburg

Pionier | 2005-05-12 11:19:35 +0200

a mnie osobiscie interesuje jak sobie dadza rade chlopaki z lancer w meczach z najlepszymi.

Mav_8217 | 2005-05-12 13:43:52 +0200

imo - miejsca 3-8

ps. czemu "profittah" a nie "M19"?

Gravatar

krk_AfganoV | 2005-05-12 14:39:05 +0200

extra news nie bylo ruskiego w szkółce co? :P

freak | 2005-05-12 15:43:31 +0200

a no nie było :asd po omacku czytam :D ja z tych ruskich krzaczkow prawie nic nie kumam wybaczcie :dd

sYnth|Bubu | 2005-05-12 16:48:38 +0200

Podzielam zdanie pioniera :>
Bedziemy mieli porownanie.

freak | 2005-05-12 17:00:37 +0200

obskocza w pupsko, jedynie nporamep potrafi tam grać :F

no dobra moze nie tak bardzo ale watpie zeby na podium sie wdrapali :D

h4rrY | 2005-05-12 17:39:13 +0200

"jt: L&M, De’Mon, Se7en, P_z, R1pley. Z Skądśtam" - LoL :D

Mav_8217 | 2005-05-12 17:55:57 +0200

hmmm... a gdzie się podział ep1center!?!

eng | 2005-05-12 18:59:04 +0200

niestety zakonczyl kariere w q3.

Mav_8217 | 2005-05-12 19:18:33 +0200

to jest klan cały... :D

freak | 2005-05-12 19:56:46 +0200

jeste pewien ze on mial na mysli caly klan mądralo :P

eng | 2005-05-12 20:17:34 +0200

:DDDDDDDDDDDD

Gravatar

BrakDanych | 2005-05-12 22:21:49 +0200

skadstam = Kazachstan.

Mav_8217 | 2005-05-13 10:37:05 +0200

Trochę dziwnie brzmi niestety zakonczyl kariere w q3. W odniesieniu do grupy ludzi a nie jednego ludzia :D

freak | 2005-05-13 12:01:51 +0200

kto smial kasowac moje komenty pod moim niusem ??!

freak | 2005-05-13 12:04:25 +0200

woj: nie pisałem tego bo ciezko jest sie domyslac (ruskiego nie znam :F) z tych ruskich krzaczkow :asd

eng | 2005-05-13 15:20:10 +0200

niestety clan ep1center zakonczyl kariere w q3.

;P

Oczywiscie to nie musi byc prawda, napisalem to z nudow i malo mnie obchodzi co sie z nimi dzieje :)

freak | 2005-05-13 16:09:44 +0200

oj dobra skonczcie juz te filozoficzna kłotnie :F

acci | 2005-05-13 16:19:31 +0200

woj to ty byles w Kazachstanie?

civ|taboo | 2005-05-16 14:31:19 +0200

Nic się już na orgu nie dzieje....

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63