ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ASUS Spring Cup 2005 trwa!

nie, 22 maj 2005 12:03:17 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Z góry przepraszam za lakoniczność tego newsa, jednak będzie on dotyczył sprawy, która już jest w trakcie, więc musze się spieszyć. Otóż jak zapewne wszystkim wiadomo - w Rosji rozgrywany jest obecnie ASUS Spring Cup 2005. Wczoraj rozegrane zostały wszystkie mecze grupowe, które przyniosły sporo nieoczekiwanych rezultatów. Każdy mecz był jednak rozgrywany sprawiedliwym systemem Best Of 3, tak więc o przypadkowych wynikach nie może raczej być mowy. Nie owijając jednak dalej w bawełnę. Do fazy Play-off zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny. Są to:

  • profittah: spg, ins, dimas, high - mix byłego M19 i obecnego T33. Czyli najlepsi TDMowcy z St. Petersburga atakują! Mała ciekawostka: Po szwedzku, ich tag oznacza... pewną żeńską część ciała.
  • forZe: unkind, mikes, lord, shadzy - Tym razem drużyna OldSchoolowców. Nikt z nich nie gra już regularnie, jednak po tym, co zaprezentowali wczorajszego dnia można od nich oczekiwać nawet wygrania całego eventu.
  • Rush3D: random, jibo, evil, makaveli - Faworyci zawodów, którzy jednak są osłabieni brakiem Coollera, który z Los Angeles wraca dopiero dzisiaj popołudniu.
  • Lancer Team: decay, yasn1y, swo0sh, nporaMep - nie mała niespodzianka ujrzeć ten team w play-offach. Jednak trzymają się dzielnie i nawet faworyci mają z nimi spore problemy.

Z kolei oto mecze, które są już w tej chwili rozgrywane. Pary półfinałowe:

forZe - vs - profittah

Rush3D - vs - Lancer Team

Na GTV cały czas zmagania śledzi od 30 do 60 osób, więc zapraszamy!
* [ GTV: Hunter.splatterworld.de:20000 ]

Półfinały:
* [ forZe | 0 : 2 | profittah ]
@ pro-q3dm6, cpm4
* [Rush3D | 2 : 1 | Lancer Team ]
@ q3dm14tmp, q3dm14tmp, q3dm14tmp

LB 2nd round:
* [ forZe | 2 : 0 | Lancer Team ]
@ cpm4, ospdm5
Finał WB:
* [ Rush3d | 1 : 2 | profittah ]
@ q3dm14tmp, cpm4, pro-q3dm6

Finał lb:
* [ Rush3d | 1 : 2 | forZe ]
@ pro-q3dm6, cpm4, q3dm14tmp

Grand Final:
* [ profittah | 0 : 2 | forZe ]
@ pro-q3dm6, ospdm5

Grand Final Rematch (forZe awansowało z Loosers Bracket)
* [ profittah | 0 : 2 | forZe ]
@ pro-q3dm6, ospdm5

Ostateczna klasyfikacja

  1. forZe
  2. profittah
  3. Rush3D
  4. Lancer Team

teo | 2005-05-22 12:16:07 +0200

;-u

w1n | 2005-05-22 12:36:00 +0200

co do walki gołoty, rozjebał mnie komentarz do newsa na wp
"Uwazam ze walka byla wyrownana...
:))))) 2005.05.22 10:20
Poo dokladnym przypatrzeniu zauwazylem ze Andrew poslizgnal sie na skorce od banana...pech chcial ze 3-krotnie :D...no coz zdarza sie"

teo | 2005-05-22 13:27:51 +0200

pokazał klase yyyy... znaczy klate

sYnth|Bubu | 2005-05-22 15:08:17 +0200

No no postawa lancer swiadczy o tym ze poziom polskiego q3 jest calkiem calkiem :P

THRAWN | 2005-05-22 17:41:22 +0200

ForZe !!! yeah :D

sYnth|baal | 2005-05-22 18:15:51 +0200

q3 rosyjski jest znacznie inni a LT przegrywało 80 fragami an dm5 z forze albo cpm4 48

STING | 2005-05-22 19:09:36 +0200

Rush3d bez coollera to dno ;) Jibo sam przeciez tego nie wygra ;] a random i makaveli to nie to ... ;p

THRAWN | 2005-05-22 20:20:05 +0200

no niestety :/

forest | 2005-05-22 21:01:13 +0200

lancer w playoff :ooo

kaboom | 2005-05-22 21:09:11 +0200

stare dobre forze :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63