ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ASUS Winter Cup 2005 - dzień 2

nie, 27 luty 2005 13:57:18 | Autor: freak | Quake 3 Arena


W chwili gdy pisze tego niusa trwa właśnie finał drabinki przegranych, mecz pomiędzy Dept'em a Evilem. No, ale może po kolei. Wczoraj rozegrano około 80 meczów (!), dziś już o połowę mniej, ale to nic dziwnego biorąc pod uwagę to że od poprzedniej rundy gra się już bo3. W dodatku stale jacyś gracze którzy już poodpadali okupują serwery, grając na nich "przyjacielskie" mecze (tzw. unoficjalki), także czasem jest ciężko się połapać czy to mecz oficjalny czy też nie, tymbardziej że jedynym źródłem informacji jest serwis Cyberfight.ru oraz kanał #asus_scores (jednak poza samymi wynikami trudno jest od kogolowiek wyciagnąć jakiekolwiek informacje). Jednak coś-niecoś udało mi się wyciagnąć i znaleść. Otóż dwa bardzo przydatne linki:

Wyniki ze wczoraj:

Double Elimination - Round 4 - Loosers Bracket (ztn3tourney1)

Rc-Dept [8:6 ] v4-keep4r
v4-eNemy vs t33-frag
Rush3D-Cooller [8:18 ] Rush3D-makaveli

RC-Leon [22 :1] Chester

Double Elimination - Round 4 - Loosers Bracket (pro-q3dm6)

Ep1center-unde4d [2:18 ] v4-keep4r

t33-frag [26 :6] VITAMIN-D

Rush3D-makaveli [23 :13] CyberWorldNike

Chester [22 :1] Delux

Jak widać dość wcześnie i chyba trochę niespodziewanie odpadł Cooller, kolejny nabytek klanu Rush3d. Aby było śmieszniej dodam że został wyeliminowany z turnieju przez kolegę z klanu Makaveli'iego. Po ciężkim pojedynku z v4-keep3r'em do dalzsej rundy przechodzi Dept, który napewo zdoła wspiąć się na podium. Równie dobrze spisał się t33-frag który pokonał v4-eNemy'ego. Zatem dwaj Białorusini z klanu VooDoo4 kończą swoją przygodę w turnieju w 4 rundzie LB.

Ćwierćfinały:

Ep1center-hamZiK < Rc-Dept

  • pro-q3dm6 - 8:12
  • hub3aeroq3 - 5:0
  • pro-q3tourney4 11:14

Damager > RC-Leon

  • pro-q3dm6 - 8:26
  • hub3aeroq3 - 30:22
  • pro-q3tourney4 - 19:12

Półfinał (o wejście do finału drabinki przegranych)

Rc-Dept > Damager - 2:0

  • pro-q3dm6 - 19:9
  • hub3aeroq3 - 28:20

Finał drabinki wygranych:

Rush3D-JiBo > Rush3D-Evil

Finał drabinki przegranych:

Rush3D-Evil vs Rc-Dept - 2:0

  • hub3aeroq3 - 14:8
  • pro-q3tourney4 - 12:10

Wzmianka 13:54 - Superfinał właśnie trwa!!! Właźcie na GTV (217.69.206.147:27970) czym prędzej!

Wzmianka 14:20 - Rush3d-Evil pokonał Jibo i tym samym został zwycięzcą ASUS Winter CUP 2005!

SUPERFINAŁ! (pro-q3dm6)

Rush3d-Evil vs Rush3d-Jibo - 14 : 8

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się zatem następująco:

1 miejsce - Rush3D-Evil - ASUS S-presso
2 miejsce - Rush3D-Jibo - ATI Radeon X600XT oraz 3000 rubli
3 miejsce - rC-Dept.inf - 4500 rubli
4 miejsce - DAMAGER - 3000 rubli
5/6 ex aequo - Ep1center-hamZiK & rC-Leon - po 1500 rubli

Tym samym kolejny wielki turniej ASUS'a jest już za nami. Towarzyszyły nam wielkie emocje zmieszane z dużą porcją humoru jaki towarzyszył spectatorom okupującym GTV. Evil po czwarty(!!!) zostaje zwycięzcą ASUS'a i wraca do domu wraz z nowoczesnym komputerem (dane poniżej). Pozostali wracają do swoich chatek bogatsi o "kilka kopiejek". A my ? Też wrócimy do świata rzeczywistego bogatsi o parę nowych słów których nauczyliśmy się od naszych słowiańskich braci zza wschodniej granicy (z oczywistych powodów nie będe tutaj przytaczał żadnych przykładów ;). A teraz nie pozostało nam chyba już nic innego jak na nowo delektować się emocjami oglądając dema i czekając na wieści o kolejnej edycji ASUS CUP'a. Coverege prowadzili dla was Mav9l1ty aka DB*Vegeta oraz freeeek aka black-_-heart. Do ponownego przeczytania już wkrótce! ;)

P.S.: Komputer Evila - CPU Pentium 4 2800E BOX (800FSB, 1024 Kb, 1400V, Socket478), HDD 80.0 GB Seagate ST380011A Barracuda 7200, DDR 256 Mb (pc-3200) 200 MHz/400Mbps Samsung original, CD-RW ASUS 52/32/52x CRW5232

Mav_8217 | 2005-02-27 14:18:01 +0100

Evil wygrał... znowu :f

7328221o | 2005-02-27 14:19:41 +0100

Buuu na Gtv niemogłem wejść :(((

freak | 2005-02-27 14:26:37 +0100

GTV zapchane :D

k3m | 2005-02-27 15:36:07 +0100

kuler i M aka veli poza podium :p
gtv zapchane, a tak bardzo chcialem obejrzec.

freak | 2005-02-27 15:52:24 +0100

spoko! napewno niedługo zostaną zamieszczone wszystkie dema z finałów :)

p.s. qulr by Ciebie zmiażdzył na ca hehe =)

k3m | 2005-02-27 17:14:11 +0100

Wiem :D
Mialem na mysli jego rj, ktore poczatkowo nie wychodzily, aczkolwiek pozniej bylo znacznie lepiej i juz zmienilem zdanie.

kos | 2005-02-27 20:11:32 +0100

jakiś ten finał był krótki =]

sab | 2005-02-27 23:19:26 +0100

Gratuluje tym którzy wytrzymali na tym pokurwionym GTV dłużej niż godzine.

nergal | 2005-02-27 23:52:55 +0100

nie tak ja nie moge pisac takich rzeczy sorry:( niejestem wystarczajaco pro pracuje nad tym!! @#$%! ze kto jest zenujacy(co) ej @#$% mnie to nie pamietam nickoow bo nie zwracam uwagi na pionoow jakichs ktoorzy pisza "ready wszyscy bo sobie ide" buhahehahehah n/c dlatego niektoorzy napisalem zreszta masz cos do mnei pisz do mnie a nie zreszta czesc dla mnie coty pierdolone i @#$% a napewno jesli to czytali zwrooc uwage ze to zauwazylem!po 1, jesli to czytali stracili czas(zenujace teksty pisze:/) po 2, wiedza ze to do nich i to wystarczy

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63