Awaria...
śro, 18 luty 2004 18:33:32 | Autor: Razor | Quake 3 Arena
Witam.
Niestety, dzisiaj, jak sami zauwazyliscie nasz "ORG" nie dzialal, a bylo to spowodowane zmiana serwera, na ktorym znajduje sie serwis. Chcialem jeszcze tylko dodac, ze ciezka sytuacja finansowa WP nie miala z ta awaria nic wspolnego.Powyzej zostawie miejsce na newsy od redakcji. Tak czy inaczej zycze milego, udanego serfowania po serwisie,a w imieniu swoim jak i calej redakcji chcialem przeprosic za zaistniala sytuacje, na ktora niestety nie mielismy najmniejszego wplywu :)





k3m | 2004-02-18 18:36:07 +0100
Bylo przekierowanie na gry.wp.pl. Na szczescie juz dziala :]
#672830
obni | 2004-02-18 18:37:33 +0100
ja tam ORGa miałem :D nie wiem jak ale wsyztsko było
#672831
KaZam | 2004-02-18 18:38:17 +0100
jak tu zyc bez orga ???
#672832
Razor | 2004-02-18 18:40:21 +0100
heh, jak ja rano wstalem to myslalem ze zawalu dostane jak strona nie dzialala...
p.s
co do laya pytajcie Bricka i Shadowa bo ja nie jestem w temacie niestety...
#672833
pent1um | 2004-02-18 18:40:44 +0100
no spoko, a kiedy nowy layout wrzucicie ?
#672834
rzu | 2004-02-18 18:44:56 +0100
"Jak podaje Gazeta.pl, akcjonariusze bankrutującej Wirtualnej Polski znów nie podnieśli kapitału spółki, tym samym firma utraciła płynność finansową. Wcześniej Marek Borzestowski, prezes WP, informował, że jeśli spółka nie zostanie dokapitalizowana, zostanie złożony wniosek o upadłość."
.. a wtedy.. 'this is the end my only friend the end.."
więcej na nwr.di.com.pl/?lp=5583
#672835
NecrosiS | 2004-02-18 18:57:26 +0100
No to by bylo nie wesolo ...
#672836
gr. | 2004-02-18 18:57:48 +0100
myslalem ze to lay ;o
#672837
edix | 2004-02-18 19:03:59 +0100
lolaboga :DD
#672838
przodownikpracy | 2004-02-18 19:22:19 +0100
obni - ciaglo pewnie z offline'a :}
a o tej 'awarii' to chyba bylo wiadomo ze bedzie? jak tak to by wypadalo nas uprzedzic bo mi sie naprawde bardzo smutno zrobilo ze orga nie bylo =O
#672840
GunneR | 2004-02-18 19:39:15 +0100
no mi tez serce scisnelo;( ale org sie gdzies przeniesie jak by cus prawda? prawda?:D a tak wogule to co z ta zmiana szaty graficznej orga? bo sie nie moge doczekac normalnie!
#672841
sYnth|Bubu | 2004-02-18 19:41:53 +0100
Nie pytajcie shadowa o laya bo zwariuje od tego pytania :o
#672842
.gogi | 2004-02-18 20:06:00 +0100
no wreszcie :D
#672845
rizik | 2004-02-18 20:09:34 +0100
laya nowego nie bedzie, pogodzcie sie z tym :D
#672846
SAI4H | 2004-02-18 20:13:11 +0100
Siema, no wiec chcialem troche rozjasnic zaistniala dzisiaj awarie, tzn. nie byle awarie co przeprowadzke. ORGa nie bylo z jednego prostego powodu: panowie z WP pochrzanili lub nie powpisywali po prostu DNSow do ORGa, przez co przekierowywalo Was na gry.wp.pl, ale obiecali sie szybko z tym uporac i tak tez zrobili, chwala Bogu. ;)
Druga sprawa - layout. Zapewne wielu z Was mysli, ze mamy na celu wprowadzenie tylko nowej szaty graficznej serwisu. Jestescie z bledzie. Poprawiany jest (lub pisany od nowa) caly kod PHP strony, co ma usprawnic dzialanie strony i oczywiscie powprowadzac troche nowych rzeczy. Ukonczony jest juz nowy komunikator, ktory, zapewniam, jest naprawde PRO i zawodoli nawet najwybredniejszych. Mamy zamiar wprowadzic rowniez cos jak tablica ogloszen, ktora bedzie widniala non stop i przypominala o najwazniejszych wydarzeniach, system zakladow, w ktorym bedziecie mogli obstawiac wyniki meczow (jak na ESReality.com) itd. Zostanie wprowadzony rowniez nowy system rozroznianie uzytkownikow (glownie redaktorow).
To, poki co, na tyle. Stay tuned. Zycze cierpliwosci. :)
#672847
... | 2004-02-18 20:34:57 +0100
heh wstaje rano i jak zawsze chce wejsc na ORG'a i tu zonk ... próbowałem z 5 razy ;o potem res kompa
az poszedlem sobie zagrac ... no i wracam ORG dziala
;qqq
#672849
acci | 2004-02-18 21:23:26 +0100
o nie ;( org wrocil ;d
#672857
koRek | 2004-02-18 22:53:21 +0100
ty weź sai, teraz wszyscy jeszcze bardziej sie napalą na tego layouta :P w tym ja :D chyba faktycznie bedzie PRO, bo tyle czasu na niego poswiecacie :) pogratulować, GL w dalszych pracach i czekamy na laya :)
#672864
jarq. | 2004-02-19 07:50:46 +0100
No! .... i nie robcie tak wiecej bo w moim wieku zawal to juz prawie normalka :D ;)
#672873
freak | 2004-02-19 12:28:59 +0100
uff skzoda byłoby konkurencji... :- P
#672899
Zaloguj się by dodać komentarz.