ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Awaria...

śro, 18 luty 2004 18:33:32 | Autor: Razor | Quake 3 Arena

Witam.

Niestety, dzisiaj, jak sami zauwazyliscie nasz "ORG" nie dzialal, a bylo to spowodowane zmiana serwera, na ktorym znajduje sie serwis. Chcialem jeszcze tylko dodac, ze ciezka sytuacja finansowa WP nie miala z ta awaria nic wspolnego.Powyzej zostawie miejsce na newsy od redakcji. Tak czy inaczej zycze milego, udanego serfowania po serwisie,a w imieniu swoim jak i calej redakcji chcialem przeprosic za zaistniala sytuacje, na ktora niestety nie mielismy najmniejszego wplywu :)

k3m | 2004-02-18 18:36:07 +0100

Bylo przekierowanie na gry.wp.pl. Na szczescie juz dziala :]

obni | 2004-02-18 18:37:33 +0100

ja tam ORGa miałem :D nie wiem jak ale wsyztsko było

Gravatar

KaZam | 2004-02-18 18:38:17 +0100

jak tu zyc bez orga ???

Razor | 2004-02-18 18:40:21 +0100

heh, jak ja rano wstalem to myslalem ze zawalu dostane jak strona nie dzialala...

p.s
co do laya pytajcie Bricka i Shadowa bo ja nie jestem w temacie niestety...

pent1um | 2004-02-18 18:40:44 +0100

no spoko, a kiedy nowy layout wrzucicie ?

rzu | 2004-02-18 18:44:56 +0100

"Jak podaje Gazeta.pl, akcjonariusze bankrutującej Wirtualnej Polski znów nie podnieśli kapitału spółki, tym samym firma utraciła płynność finansową. Wcześniej Marek Borzestowski, prezes WP, informował, że jeśli spółka nie zostanie dokapitalizowana, zostanie złożony wniosek o upadłość."

.. a wtedy.. 'this is the end my only friend the end.."
więcej na nwr.di.com.pl/?lp=5583

NecrosiS | 2004-02-18 18:57:26 +0100

No to by bylo nie wesolo ...

gr. | 2004-02-18 18:57:48 +0100

myslalem ze to lay ;o

Gravatar

edix | 2004-02-18 19:03:59 +0100

lolaboga :DD

przodownikpracy | 2004-02-18 19:22:19 +0100

obni - ciaglo pewnie z offline'a :}

a o tej 'awarii' to chyba bylo wiadomo ze bedzie? jak tak to by wypadalo nas uprzedzic bo mi sie naprawde bardzo smutno zrobilo ze orga nie bylo =O

Gravatar

GunneR | 2004-02-18 19:39:15 +0100

no mi tez serce scisnelo;( ale org sie gdzies przeniesie jak by cus prawda? prawda?:D a tak wogule to co z ta zmiana szaty graficznej orga? bo sie nie moge doczekac normalnie!

sYnth|Bubu | 2004-02-18 19:41:53 +0100

Nie pytajcie shadowa o laya bo zwariuje od tego pytania :o

.gogi | 2004-02-18 20:06:00 +0100

no wreszcie :D

Gravatar

rizik | 2004-02-18 20:09:34 +0100

laya nowego nie bedzie, pogodzcie sie z tym :D

SAI4H | 2004-02-18 20:13:11 +0100

Siema, no wiec chcialem troche rozjasnic zaistniala dzisiaj awarie, tzn. nie byle awarie co przeprowadzke. ORGa nie bylo z jednego prostego powodu: panowie z WP pochrzanili lub nie powpisywali po prostu DNSow do ORGa, przez co przekierowywalo Was na gry.wp.pl, ale obiecali sie szybko z tym uporac i tak tez zrobili, chwala Bogu. ;)

Druga sprawa - layout. Zapewne wielu z Was mysli, ze mamy na celu wprowadzenie tylko nowej szaty graficznej serwisu. Jestescie z bledzie. Poprawiany jest (lub pisany od nowa) caly kod PHP strony, co ma usprawnic dzialanie strony i oczywiscie powprowadzac troche nowych rzeczy. Ukonczony jest juz nowy komunikator, ktory, zapewniam, jest naprawde PRO i zawodoli nawet najwybredniejszych. Mamy zamiar wprowadzic rowniez cos jak tablica ogloszen, ktora bedzie widniala non stop i przypominala o najwazniejszych wydarzeniach, system zakladow, w ktorym bedziecie mogli obstawiac wyniki meczow (jak na ESReality.com) itd. Zostanie wprowadzony rowniez nowy system rozroznianie uzytkownikow (glownie redaktorow).

To, poki co, na tyle. Stay tuned. Zycze cierpliwosci. :)

... | 2004-02-18 20:34:57 +0100

heh wstaje rano i jak zawsze chce wejsc na ORG'a i tu zonk ... próbowałem z 5 razy ;o potem res kompa
az poszedlem sobie zagrac ... no i wracam ORG dziala
;qqq

acci | 2004-02-18 21:23:26 +0100

o nie ;( org wrocil ;d

koRek | 2004-02-18 22:53:21 +0100

ty weź sai, teraz wszyscy jeszcze bardziej sie napalą na tego layouta :P w tym ja :D chyba faktycznie bedzie PRO, bo tyle czasu na niego poswiecacie :) pogratulować, GL w dalszych pracach i czekamy na laya :)

jarq. | 2004-02-19 07:50:46 +0100

No! .... i nie robcie tak wiecej bo w moim wieku zawal to juz prawie normalka :D ;)

freak | 2004-02-19 12:28:59 +0100

uff skzoda byłoby konkurencji... :- P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63