ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Aż trzy duele dzisiejszego wieczoru

czw, 26 marzec 2009 13:39:01 | Autor: Mav_8217 | Inne

Dzisiejszego wieczoru odbędzie się kilka arcy-ciekawych spotkań w

świecie duelowym zarówno Quake Live'a, jak i Quake'a III. Co więcej,

głównymi aktorami ów spektaklów wystawianych na wirtualnych arenach

będą gracze z nad Wisły. Wieczór rozpoczniemy od relacji pionierskiej.

Będzie to jeden z pierwszych (o ile nie pierwszy) videocast na żywo z,

jak dotąd, największego i najbardziej prestiżowego turnieju on-line

Quake Live w Europie - European 1v1 Knockout, organizowanego przez pulseh'a.

Należy zauważyć, że Quake Live nie posiada obecnie modyfikacji GTV, tak

więc niemożliwe jest śledzenie tego spotkania za pośrednictwem żadnego

innego medium. Nasza wielka nadzieja na tej nowej platformie, Bodzo, będzie musiał się zmierzyć o wejście do wielkiego finału tego turnieju z Dravenem. Następnie, wygrany tego meczu zmierzy się z tajemniczym zsx*'em, który wcześniej wygrał całą drabinkę wygranych wprawiając większość obserwatorów w zdumienie.
*
Bodzo** vs Draven

Start: 21:00 

Videocast: www.HSTV.pl

Prowadzi: _maV

zsx vs Bodzo / Draven

Start: 21:45?

Videocast: www.HSTV.pl

Prowadzi: _maV

  
**
Dzień zakończymy innym finałem Loosers Bracket, tym razem z turnieju organizowanego przez Heyah Logitech Cybersport, **Q3 CPMa vQ3 1v1 CyberMiszcz
na platformie Quake III. Oglądać go będzie można za pomocą GTV. Naprzeciwko siebie staną sting oraz avenger, którzy będą walczyć o prawo gry z Kertalem w wielkim finale.

sting vs avenger  
Start: 23:00
GTV: **194.187.43.243:30000

**

grzesiontko | 2009-03-26 13:53:02 +0100

woohoo videocast :-) dawno nie było :)

Bloodpa1nt | 2009-03-26 13:54:34 +0100

Jeszcze miesiąc temu napisałbym, że Bodzo wygra z Zsx bez problemu, ale ostatnio ten Anglik odstawia niezłe cyrki w zielonych robotach =o Jedno jest pewne, finał będzie zajebisty =)

sYnth|baal | 2009-03-26 14:07:07 +0100

draven też bez walki się nie podda ale ten zsx to naprawdę jakiś dziwny przypadek...

Bloodpa1nt | 2009-03-26 14:16:33 +0100

Co nie zmienia faktu, że Bodzo ma dużo większe szanse niż Draven na finał =) A Zsx dobrze gra, na prawdę dobrze, w tym turnieju 1o1a na dm6 pokarał chyba z 24-4.

ins1d1um | 2009-03-26 14:22:13 +0100

Mav_' wielkie piwo dla Ciebie.

Mav_8217 | 2009-03-26 14:32:30 +0100

spoko :D

żebym miał czas tak częściej komentować :/

_Vh | 2009-03-26 14:49:21 +0100

HEHE, mav się pomylił we własnym nicku!

grzesiontko | 2009-03-26 15:00:41 +0100

@#$% prace, komentuj roboty :D

nergal | 2009-03-26 15:49:44 +0100

1on1 to chyba juz przeszlosc cos bez formy :| bylo 5 minut slawy i tyle:D
bodzo bedzie w finale raczej a co w nim to sie dowiemy:P powodzenia

sYnth|baal | 2009-03-26 16:44:50 +0100

bogdan @#$% zjedz jabłka przed meczem !!!

KefiRR | 2009-03-26 17:27:58 +0100

yuppie !!! nareszcie cos ciekawego w HSTV ! xD Dzieki Mav_ ! :D

Gravatar

styx | 2009-03-26 17:33:09 +0100

extra :D bede tam!

_Vh | 2009-03-26 22:43:52 +0100

giegie Mavik!

parad0x | 2009-03-26 22:45:51 +0100

Bodzo z Dravenem zagral piekny mecz jeden z lepszych jakie ogladalem! Co do finalu to mozna napisac tylko miazga. Zsx moze w pierwszej mapie cos gral. Reszte zdominowal Bodzo :D :D

Gravatar

The_ZiomOle! | 2009-03-26 22:48:37 +0100

Na final bardziej pasowalyby mecze z dravenem.. GG BODZO.

_Vh | 2009-03-26 23:27:13 +0100

no i Bodzo też gg!

aiken | 2009-03-27 18:32:23 +0100

No fajnie by bylo Mav_ ale mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu znajdziesz 1,5h zeby zrobic shoutcast do Dinhz vs 666 w PD? :)

Jest jakas szansa, ze ukaza sie nagrania z meczu z dravenem (chociaz)?

Mav_8217 | 2009-03-27 18:45:55 +0100

aiken, sorry, ja ten vc robiłem ze względu na to, że nie było żadnego innego sposobu oglądania tego meczu i dzięki temu była naprawdę duża publiczność i spory feedback. A dinhz-666 będzie może kilkanaście osób najwyżej słuchało, więc z uwagi na mój ograniczony czas będę musiał jednak odmówić ;/

aiken | 2009-03-28 01:07:53 +0100

ale chodzi o sam ShoutCast 3 mapki, a reklama meczu bedzie jak tylko bedzie jego data znana, wiec mysle ze 100 osob na GTV moze sie uzbierac, wiec tak do 50 na SC. Ten mecz to mozna powiedziec final PD ;), ale nie nalegam skoro nie masz czasu.

Mav_8217 | 2009-03-28 17:20:11 +0100

aiken, odezwij się do mnie na prv albo na komórkę (jak Ci ktoś poda ;P) to dogadamy się jakoś może

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63