Bardzo ważne!!! (Turniej we WSI Łodzi)
pon, 07 kwiecień 2003 12:09:22 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Uwaga!
Organizatorzy turnieju TDM w Łodzi, który odbędzie się dnia 18 kwietnia w Łodzi pilnie (czyli w ciągu dnia - dwóch) proszą clanleaderów zapisanych klanów o nadesłanie na adres[email protected] configów oraz informacji o używanych przez graczy klanu myszek. Otrzymanie tych informacji jest ważne dla organizacji i sprawnego przebiegu turnieju.
Przy okazji: zapisy są zakończone, zapisała się wielka ilość klanów, zawody ocierają się w tej chwili o rangą mistrzostwa kraju.
Zapisane klany: 666, dioxide, arcy, arcy2, p@nteon, noxis, r9vilers, da, urinal, urinal2, cW, ds, the h00ligans, Blue Damage Klan, WAR, WAR2, Ku Klux Klan, Sruzyna,arcy.cpma, arcy.cpma2,Tteam lodz, K31 niebieski, K32 zielony, UVM, UVM2NpC, Drink Team.
Obecność klanów rocketarenowych nie jest przypadkowa - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami równolegle odbędą się zawody na tej platformie!
Więcej info na stronie turnieju





slawek | 2003-04-07 12:14:47 +0200
Dla większej jasności:
jeden szef klanu wysyła jednego maila do noxisów. Mail zawiera: 4 (lub więcej jeśli skład zawiera więcej graczy) konfigi + nazwy uzywanych przez klan myszek + ew. preferowanych sterów.
I uprzedzając wypadki oznajmiam, że nie wiem o co będzie chodziło move'owi w komentarzu, który jak go znam, pewnie napisze niedługo :P
#639006
move | 2003-04-07 12:52:19 +0200
a jak sklad bedzie miec 5 osob?:> tzn. jedna na zmiane.
#639007
nxs.rush | 2003-04-07 13:04:19 +0200
moze byc jedna osoba na zmiane tzn.: przed turniejem klan wybiera 5 osob z ktorych 1 moze sie zmieniac tylko w przerwach pomiedzy meczami (nie w trakcie ofkors ;]). !!!prosimy o przysylanie configow kazdego ewentualnego gracza!!!, ostateczne squady bedzie mozna ustalic rano przed turniejem. na kazdym kompie beda wszystkie configi oraz kazde potrzebne sterowniki myszek gotowe do zainstalowania.
#639008
kino | 2003-04-07 13:12:54 +0200
jakby komus brakowalo gracza to moze moglbym zagrac :)
#639009
move | 2003-04-07 13:20:34 +0200
nook, to juz mam po co jechac :d
#639010
jordan | 2003-04-07 13:38:46 +0200
A jakieś GTV to chyba będzie, czy nie?? :P =)
#639012
shiv | 2003-04-07 13:40:48 +0200
no musowo :P
taki turniej i bez gtv to by byla porazka.
#639014
abs | 2003-04-07 14:24:08 +0200
kino odezwij sie na gg:>
#639015
skaven | 2003-04-07 15:57:01 +0200
to mnie tam bedziecie tylko spectowac;d
#639029
bryan | 2003-04-07 16:24:44 +0200
pracujemy nad gtv ;> jak zwykle ;) tyle ze tym razem sam all postaram sie zrobic to bedzie wreszcie dzialalo poprawnie :)
#639033
nxs.rush | 2003-04-07 16:45:58 +0200
gtv zajmie sie bryan, wiec mysle, ze nie bedzie komplikacji :] przy okazji chcialem powiedziec, ze teamy, ktore na pewno przyjada, moga potwierdza swoj udzial w turnieju u mnie na gg lub na podanym mailu.
#639037
nxs.rush | 2003-04-07 17:21:46 +0200
jednak teamow OSP jest 23, przypomnial sie rav z dx, ktorego mail gdzies tajemniczo zaginal (skasowalem go przy okazji usuwania wiadomosci typu LiveShow XXX :). sorka rav, to wina sex spamu, jestescie juz na liscie :]
#639040
voodoo|norad | 2003-04-07 17:25:54 +0200
Spoko ale czemu 4v4 nie lepiej 2v2 :))))
#639041
nasm | 2003-04-07 18:15:38 +0200
po co 2v2 wtedy nie oplacalo by sie przyjezdzac ... i tworzyc calego tego turnieju ;]
#639044
BobeK | 2003-04-07 18:36:10 +0200
Smieszny pomysl, ale jezeli dla dobra turnieju... :)
#639045
putek | 2003-04-07 18:57:58 +0200
ja nie dam swojego cfg:P... bo pewnie nie przyjade:ASD
#639048
cannabis | 2003-04-07 20:24:07 +0200
!~!!!!!!! ej ale dlaczego sim bylo na liscie a juz nie ma ????????!!?!?!? trza bylo sie spytac czy cos a nie z listy usuwacie , no bo kurde to bylo na zasadzie ze chcialem zarezerwowac miejsce , btw wiekszosc sie tak zapisalo byle byc zapisanyi i pozniej dogadac dopiero squad do konca ... rush na gg !!!
#639055
nxs.rush | 2003-04-07 21:05:51 +0200
i jeszcze cannabis w zastepstwie sIm'ow ma sklad wiec jest teamow OSP 24 :]]]
#639058
nxs.qmite | 2003-04-07 22:30:47 +0200
aha i jeszcze jedna sprawa organizacyjna... zeby wszystko sprawnie szlo postanowilismy ze wszyscy beda grali na myszkach ktore mamy juz w budzie... niebedzie podlaczania itp (wypasione 2 przyciskowe A4Techy).. so.. GL all :]
#639072
shiv | 2003-04-07 23:36:36 +0200
hehe to chyba nie 1 kwiecien?:P
#639086
nxs.rush | 2003-04-07 23:45:35 +0200
qmite: kiepskie poczucie humoru :P ;]
#639088
nxs.qmite | 2003-04-07 23:48:06 +0200
a co ru5h uwierzyles ?:D nieno of cuz joke.. ps. rush mowiles ludziom juz ze mamy tylko czarno-biale monitory ??
#639089
nxs.rush | 2003-04-07 23:54:44 +0200
nie najpierw chce poinformowac o wpisowym 50 zl ;P
#639090
nxs.qmite | 2003-04-08 00:18:12 +0200
dowiedza sie od bramkarzy...
#639091
Dud9k | 2003-04-08 17:27:04 +0200
czarno-białe monitory = 50 zł
h00ls wygraja
#639149
MisieX | 2003-04-08 19:31:26 +0200
Yeah !!! SoR jedzie !!! Moze nawet zagramy :D (btw zna nas ktos???) A mozna wziąc swoje monitory ? :D Ja mam taki co jeszcze czerwony wyswietla od czasu do czasu , wienc w sam raz na giby :D
#639160
nxs.qmite | 2003-04-09 16:09:19 +0200
a tak serio.. ze sprzetem powinno byc wszystko ok, okolo 45 kompow, monitorki tez spox, najwiekszym wrogiem bedzie na pewno czas bo jest sporo ekip dlatego trzeba to bedzie sprawnie przeprowadzic (w fazie grupowej planujemy 4 mecze na raz)
#639220
Zaloguj się by dodać komentarz.