ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Bardzo ważne!!! (Turniej we WSI Łodzi)

pon, 07 kwiecień 2003 12:09:22 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Uwaga!

Organizatorzy turnieju TDM w Łodzi, który odbędzie się dnia 18 kwietnia w Łodzi pilnie (czyli w ciągu dnia - dwóch) proszą clanleaderów zapisanych klanów o nadesłanie na adres[email protected] configów oraz informacji o używanych przez graczy klanu myszek. Otrzymanie tych informacji jest ważne dla organizacji i sprawnego przebiegu turnieju.

Przy okazji: zapisy są zakończone, zapisała się wielka ilość klanów, zawody ocierają się w tej chwili o rangą mistrzostwa kraju.
Zapisane klany: 666, dioxide, arcy, arcy2, p@nteon, noxis, r9vilers, da, urinal, urinal2, cW, ds, the h00ligans, Blue Damage Klan, WAR, WAR2, Ku Klux Klan, Sruzyna,arcy.cpma, arcy.cpma2,Tteam lodz, K31 niebieski, K32 zielony, UVM, UVM2NpC, Drink Team.

Obecność klanów rocketarenowych nie jest przypadkowa - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami równolegle odbędą się zawody na tej platformie!

Więcej info na stronie turnieju

slawek | 2003-04-07 12:14:47 +0200

Dla większej jasności:
jeden szef klanu wysyła jednego maila do noxisów. Mail zawiera: 4 (lub więcej jeśli skład zawiera więcej graczy) konfigi + nazwy uzywanych przez klan myszek + ew. preferowanych sterów.

I uprzedzając wypadki oznajmiam, że nie wiem o co będzie chodziło move'owi w komentarzu, który jak go znam, pewnie napisze niedługo :P

move | 2003-04-07 12:52:19 +0200

a jak sklad bedzie miec 5 osob?:> tzn. jedna na zmiane.

nxs.rush | 2003-04-07 13:04:19 +0200

moze byc jedna osoba na zmiane tzn.: przed turniejem klan wybiera 5 osob z ktorych 1 moze sie zmieniac tylko w przerwach pomiedzy meczami (nie w trakcie ofkors ;]). !!!prosimy o przysylanie configow kazdego ewentualnego gracza!!!, ostateczne squady bedzie mozna ustalic rano przed turniejem. na kazdym kompie beda wszystkie configi oraz kazde potrzebne sterowniki myszek gotowe do zainstalowania.

Gravatar

kino | 2003-04-07 13:12:54 +0200

jakby komus brakowalo gracza to moze moglbym zagrac :)

move | 2003-04-07 13:20:34 +0200

nook, to juz mam po co jechac :d

jordan | 2003-04-07 13:38:46 +0200

A jakieś GTV to chyba będzie, czy nie?? :P =)

shiv | 2003-04-07 13:40:48 +0200

no musowo :P
taki turniej i bez gtv to by byla porazka.

abs | 2003-04-07 14:24:08 +0200

kino odezwij sie na gg:>

Gravatar

skaven | 2003-04-07 15:57:01 +0200

to mnie tam bedziecie tylko spectowac;d

bryan | 2003-04-07 16:24:44 +0200

pracujemy nad gtv ;> jak zwykle ;) tyle ze tym razem sam all postaram sie zrobic to bedzie wreszcie dzialalo poprawnie :)

nxs.rush | 2003-04-07 16:45:58 +0200

gtv zajmie sie bryan, wiec mysle, ze nie bedzie komplikacji :] przy okazji chcialem powiedziec, ze teamy, ktore na pewno przyjada, moga potwierdza swoj udzial w turnieju u mnie na gg lub na podanym mailu.

nxs.rush | 2003-04-07 17:21:46 +0200

jednak teamow OSP jest 23, przypomnial sie rav z dx, ktorego mail gdzies tajemniczo zaginal (skasowalem go przy okazji usuwania wiadomosci typu LiveShow XXX :). sorka rav, to wina sex spamu, jestescie juz na liscie :]

voodoo|norad | 2003-04-07 17:25:54 +0200

Spoko ale czemu 4v4 nie lepiej 2v2 :))))

nasm | 2003-04-07 18:15:38 +0200

po co 2v2 wtedy nie oplacalo by sie przyjezdzac ... i tworzyc calego tego turnieju ;]

BobeK | 2003-04-07 18:36:10 +0200

Smieszny pomysl, ale jezeli dla dobra turnieju... :)

putek | 2003-04-07 18:57:58 +0200

ja nie dam swojego cfg:P... bo pewnie nie przyjade:ASD

cannabis | 2003-04-07 20:24:07 +0200

!~!!!!!!! ej ale dlaczego sim bylo na liscie a juz nie ma ????????!!?!?!? trza bylo sie spytac czy cos a nie z listy usuwacie , no bo kurde to bylo na zasadzie ze chcialem zarezerwowac miejsce , btw wiekszosc sie tak zapisalo byle byc zapisanyi i pozniej dogadac dopiero squad do konca ... rush na gg !!!

nxs.rush | 2003-04-07 21:05:51 +0200

i jeszcze cannabis w zastepstwie sIm'ow ma sklad wiec jest teamow OSP 24 :]]]

nxs.qmite | 2003-04-07 22:30:47 +0200

aha i jeszcze jedna sprawa organizacyjna... zeby wszystko sprawnie szlo postanowilismy ze wszyscy beda grali na myszkach ktore mamy juz w budzie... niebedzie podlaczania itp (wypasione 2 przyciskowe A4Techy).. so.. GL all :]

shiv | 2003-04-07 23:36:36 +0200

hehe to chyba nie 1 kwiecien?:P

nxs.rush | 2003-04-07 23:45:35 +0200

qmite: kiepskie poczucie humoru :P ;]

nxs.qmite | 2003-04-07 23:48:06 +0200

a co ru5h uwierzyles ?:D nieno of cuz joke.. ps. rush mowiles ludziom juz ze mamy tylko czarno-biale monitory ??

nxs.rush | 2003-04-07 23:54:44 +0200

nie najpierw chce poinformowac o wpisowym 50 zl ;P

nxs.qmite | 2003-04-08 00:18:12 +0200

dowiedza sie od bramkarzy...

Dud9k | 2003-04-08 17:27:04 +0200

czarno-białe monitory = 50 zł
h00ls wygraja

MisieX | 2003-04-08 19:31:26 +0200

Yeah !!! SoR jedzie !!! Moze nawet zagramy :D (btw zna nas ktos???) A mozna wziąc swoje monitory ? :D Ja mam taki co jeszcze czerwony wyswietla od czasu do czasu , wienc w sam raz na giby :D

nxs.qmite | 2003-04-09 16:09:19 +0200

a tak serio.. ze sprzetem powinno byc wszystko ok, okolo 45 kompow, monitorki tez spox, najwiekszym wrogiem bedzie na pewno czas bo jest sporo ekip dlatego trzeba to bedzie sprawnie przeprowadzic (w fazie grupowej planujemy 4 mecze na raz)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63