ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Będzie nowy PR !!!

wto, 30 lipiec 2002 01:25:16 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Robert Duffy uaktualnił swój .plan file, zapowiadając w czterech linijkach wydanie nowego Point Release'a dla q3!

"Just a quick note on future releases for Quake 3 Arena. We will be releasing a new point release in the relatively near future which includes a handful of fixes and updates and also includes full Punk Buster integration to combat cheating. No firm date on when this will be out but it should not be too far off."

Wolne tłumaczenie: To tylko krótka informacja odnośnie przyszłych update'ów q3. Wypuścimy nowy Point Release we względnie bliskiej przyszłości, który będzie zawierał masę poprawek i update'ów, a także będzie zawierał zintegrowany system Punk Buster żeby przeciwdziałać oszukiwaniu. Nie mamy konkretnej daty wyjścia, ale nie powinno to trwać zbyt długo.

Tak więc nareszcie! To na co czekał cały świat, czyli oficjalna ochrona przed oszukiwaniem, zostanie w końcu zaimplementowana. Cieszę się, że id, zaślepieni swoim Doomem nie pozostawili graczy q3 na pastwę aimbotów. Teraz możemy już tylko spokojnie czekać, podejrzewam że do miesiąca - chociaż ciekawe czy id nie będzie chciało zareklamować swojego PR na QuakeCon w połowie sierpnia. Ciekawe też jaki numer będzie nosił nowy PR. Na pewno nie 1.32, bo zmiany są zbyt rewolucyjne. Zakładam, że będzie to PR 1.40 lub nawet wyższy. Ale to nie ma znaczenia - ważne żeby zahamować rozwój aimbotów na publicznych serwerach.

Gravatar

StaryOrgowicz_15 | 2002-07-30 01:30:05 +0200

HURRRAAAAAA !!! :D
dzisiaj z rana nowy newsik jak smietana :)))

Gravatar

StaryOrgowicz_27 | 2002-07-30 01:38:17 +0200

kurrrrrwwwwwwwaaaaaaa zajebiscieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Gravatar

sun | 2002-07-30 02:02:46 +0200

Git.

Logitech|kar | 2002-07-30 03:24:10 +0200

i zajebiscie bo wlasnie na etc jakis kolo pod ksywą YAMAHA mial 78mg i 80 raila :>

acidRA3in | 2002-07-30 08:08:31 +0200

Qrcze, teraz przed koncem kazdego meczyq tzreba stanac gdzies w kacie wywalic reszte amunicji w sciane bo inaczej zabanują za accuracy...

Gravatar

StaryOrgowicz_148 | 2002-07-30 08:22:17 +0200

issoftware rulezz!!! :DDDD

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-07-30 09:50:13 +0200

fajno PR 1.40 :) a moze PR 2.40

pent1um | 2002-07-30 10:09:32 +0200

I tak się stało że sie zrymowało :DDDDDD

MateoMartinezz | 2002-07-30 10:16:19 +0200

Uffff, nareszcie

Gravatar

StaryOrgowicz_6 | 2002-07-30 10:23:46 +0200

i znowyz wyjsciem nowego patche beda updaty do modow i progsow poraz kolejny to sciagac, blah

Gravatar

neo_jg | 2002-07-30 10:54:44 +0200

niom tesh sie ciesze ...moze kod sieciowy poprawia i na isdn bede mial pingi miedzy 10 - 15 ;)))))

Gravatar

DreeD | 2002-07-30 10:59:05 +0200

yeeeeee:)))) q3 nigdy nie umrze:P(fuck znouw trzeba bedzie ciagnac z 30 mb;)

cOijN | 2002-07-30 11:39:27 +0200

yo luuz aler mam nadzieje ze to wyjdzie tez jako update do 1.31 a nie caly PR 30MB. fajnie jakby nowy PR nie uniemozliwial gre na innych modach, albo zeby tworcy osp czy cpma odrazu pospieszyli z odpowiednia wersja...w kazdym razie bedzie z tym troche roboty, a wszystko tylko dlatego ze jakis genialny imbecyl musial sie pochwalic ze dobra zabawe latwo mozna zjebac... GL id, osp, ra3, UrT & cpma teams!

Zell | 2002-07-30 12:09:24 +0200

tylko wiecie....pewnie znajdzie sie nastepny ambitny i znow jakies gowno (aimbot) wymysli...ale i tak sie ciesze :D

Gravatar

StaryOrgowicz_239 | 2002-07-30 12:37:04 +0200

hashahsahshahahsahsahsah!!!!!!!!
ale zajebiscie!!!!
kiedy pijemy? ;pp

Gravatar

StaryOrgowicz_6 | 2002-07-30 12:59:47 +0200

Jaki by nei był ten patche to pewnie i tak go kiedys zhakuja.

Rozz | 2002-07-30 13:54:25 +0200

Niekonieczie sknera. Punkbuster jak go juz raz masz, sam sie uaktualnia do biezacych wersji. Tak wiec jedyne co potrzebne to support dla PB w q3 - i to wlasnie bedzie w nowym PR. A nowe zboty bedzie rozpracowywac ekipa PB, aktualizowac ochrone przed nimi, ktora system sam sciagnie na serwer gry (u i do klienta chyba tez, nie wiem dokladnie).
Jesli tak to ma wygladac to obecnosc zbotow na serwerach bedzie zalezala jedynie od czasu w jakim PB rozpracuja nowego zbota, reszta pojdzie automatycznie.

login | 2002-07-30 14:14:04 +0200

rozz'iku mysle ze mniej niz miesiac.
Mysle ze zrobią wszystko aby na QuakeCon 2002 (15-18)był juz gotowy pach. Ale czy to prawda zobaczymy.

Zreszta poczytajcie sobie.. chyba wiele w tym prawdy:
www.daem0n.org/modules.php?name=News&file=article&sid=122&mode=flat&order=0&thold=0

www.planetquake3.net/modules.php?op=modload&name=Features&file=newpointrelease

Gravatar

StaryOrgowicz_239 | 2002-07-30 14:15:39 +0200

a mi tam ta ochrona anty zbotowa zwisa, wazniejsze dla mnie w nowym pr beda usprawnienia zwiazane z grafika, a przede wsztstkim z siecia.. mzoe ping spadnie...

login | 2002-07-30 14:17:24 +0200

i niewiem czy najleszym pomysłem byloby odłozyc do tego czasu wszytskie ligi: ECT FAST itd. bo wyniki moga byc wypaczone.

SAI4H | 2002-07-30 22:22:38 +0200

nowy pr = lepshy kod sieciowy???:> mniam :>

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-07-30 23:07:09 +0200

pewnie bedzie jakis update od 1.31 do 1.32 zajmujacy 10 mb :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63