ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Berserk CPM TDM Nations Cup: Niemcy znokautowani!

sob, 10 styczeń 2004 16:28:30 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Parę dni temu przedstawiłem Wam sytuację w pierwszym, rozgrywanym już jakiś czas, turnieju TDM CPMa, w którym udział biorą reprezentację krajów. Mowa oczywiście o Berserk CPM TDM Nations Cup. W turnieju jak wiadomo bierze udział również nasza reprezentacja - TeamPoland.CPMa - która fazę grupową przebrnęła dosyć szczęśliwie, ale moim zdaniem zasłużenie. Wyszliśmy z trzeciego miejsca grupy B i obecnie gramy w playoffach. Pierwszym cięższym przeciwnikiem, który stanął na drodze TP.PM była drużyna Niemiec.

Mecz został rozegrany wczoraj. Ku zdziwieniu, udało nam się wygrać pierwszą mapę - cpm4 - dosyć gładko, 29-ma fragami. Drugi mecz, na cpm21, nasi przeciwnicy zwyciężyli, nieznacznie, 10-ma fragami. Dwie ostatnie mapy, ospdm5a i cpm18i, można określić tylko jednym słowem - OWNAGE. Zdecydowanie przeważającym teamem była... nasza reprezentacja, która najpierw nabiła 67 fragów więcej niż Niemcy na ospdm5a, a potem dobiła przeciwnika na cpm18i wygrywając 64-ma fragami.

Poniżej dokładne wyniki + dema MVD z każdej mapy:

  • 147:118 @ cpm4 - (demo)

  • 119:129 @ cpm21 - (demo)

  • 156:89 @ ospdm5a - (demo)

  • 142:78 @ cpm18i - (demo)

Po pokananiu Niemców nasza reprezentacja zmierzy się z jednym z faworytów turnieju - Szwecją. Mecz na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych, aczkolwiek myslę, że jeśli TeamPoland.CPMa naprawdę uwierzy w siebie, a pingi będą sprzyjać to mamy dużą szansę na zwycięstwo i wejście do finału Berserk!

Wielkie GL dla naszych reprezentantów - dajcie z siebie wszystko!

.:: Berserk-CPM

.:: ORG ProMode

Gravatar

rizik | 2004-01-10 16:29:50 +0100

ta sama minuta

SAI4H | 2004-01-10 16:35:00 +0100

jest sie czym szczycic. ;d

Replay | 2004-01-10 18:40:47 +0100

dobra robota..

raZox | 2004-01-10 21:44:38 +0100

CONGRATULATION ale mnie zamurowalo jak przeczytalem tego newsa bo kazdy byl przekonany ze z Niemcami nie mamy wielkich szans SUPER gl w dalszych grach !!!

bryan | 2004-01-10 21:59:39 +0100

to nie vq3 , zachod dopiero uczy sie cpma

spEN | 2004-01-10 22:14:51 +0100

My go uczymy :].

atOm_1 | 2004-01-10 22:22:50 +0100

gratulacje !! :)

SAI4H | 2004-01-10 22:30:21 +0100

i tak sie nie nauczy ;]

Zenith | 2004-01-10 22:39:55 +0100

no! :D chociaz jakas dobra wiadomosc ;D

Bs0d | 2004-01-10 22:49:37 +0100

To zes bryan dowalil... Jak Niemcy sie dopiero ucza CPMA to Polacy sie dopiero ucza vq3. Nasi promodeowcy po prostu sa niezli, nie ma co ukrywac :D

nita | 2004-01-11 00:38:47 +0100

niemcy albo team y jak kto woli raczej sie juz niczego nie ucza

*chamb* | 2004-01-11 01:01:21 +0100

krotko , zwiezle , filozoficznie ... po nitowemu , bleh!=>

Gravatar

seVen | 2004-01-11 05:10:29 +0100

Solidarnosc flamastrow psia go mac :P

grzEs | 2004-01-11 08:07:49 +0100

hah bryan, ale zes dowalil :DD. moze kiedys tak bylo, ze my uczylismy, teraz jest odwrotnie ... niestety :D

acci | 2004-01-11 10:34:20 +0100

to nie vq3 , zachod dopiero uczy sie cpma - rofl!

zoom | 2004-01-11 11:48:06 +0100

Chcialbym tak sie uczyc cpma jak reszta europy, Polacy sa slabi w cpma na swiecie i to juz jest fakt, nie liczac kilku osob ktore cos prezentuja bo reszta to jest 3 swiat :-D

nita | 2004-01-11 12:49:03 +0100

ale każdą sąde wygrywamy ;)))

Gravatar

imbaczek | 2004-01-11 16:40:58 +0100

Bo w tdm gra się czterema zawodnikami, a tylu +/-2 jest klasy +/- światowej :>

acci | 2004-01-11 18:21:05 +0100

nita: sonde lolcze :D

nita | 2004-01-11 18:24:13 +0100

nie dostalem papieru na dysleksje - baba powiedziala ze za mądry na to jestem :DDDDD ale i tak zawsze bledy robie

ren | 2004-01-12 12:44:48 +0100

Myślałem żeprzegramy ale dorąbalim szkopom nieżle
powodzenia w następnych turniejach,oby tak dalej

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63