ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Berserk NC - Polska vs Szwecja już dziś!

nie, 22 luty 2004 11:13:03 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Jakoś słuch zaginął o, wiele razy już przekładanym, meczu pomiędzy naszą reprezentacją TeamPoland.CPMa, a Szwedami. Stawką spotkania jest oczywiście wejście do pierwszego, organizowanego przez serwis Berserk-CPM, turnieju Nations Cup.

Spotkanie zostało umówione na godzinę 21:00. Miejmy nadzieję, że tym razem wreszcie Skandynawom uda się zebrać skład, który zdoła stawić czoła naszym promodowcom i nie usłyszymy, że mecz jednak nie dojdzie do skutku, ponieważ nasi przeciwnicy przesiadują w kinie lub grają w unihokeja. :P

Przed meczem zapraszam na kanał #berserk.cpm @ irc.quakenet.org, gdzie zostanie podany adres GTV i będzie dostępny scorebot.

GL TeamPoland!

EDIT:
Zapraszam na GTV - lifestyle.mine.nu! HF!

.:: Berserk-CPM

... | 2004-02-22 11:32:02 +0100

którys ze Szwedów pewnie znow pujdzie grac w piłkę albo do kina ... zalosne

HaSu_Szlauf | 2004-02-22 11:58:30 +0100

w unihoka :P

150|l3wY | 2004-02-22 12:02:32 +0100

żeby tylko nie było wyniku jak w P.Ż :D:D

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-22 12:06:10 +0100

gl..

Gravatar

rizik | 2004-02-22 12:21:50 +0100

ojej, jezeli sie mecz odbedzie to i tak wdupimy normalka

atOm_1 | 2004-02-22 12:33:13 +0100

powodzenia :)

btw: podajcie na orgu adres GTV :-)

SAI4H | 2004-02-22 12:33:30 +0100

damy rade ;>

... | 2004-02-22 13:16:27 +0100

riz @#$% jebany Szwed ;q

Gravatar

edix | 2004-02-22 13:32:54 +0100

atomek gtv lifestyle.mine.nu
ja mowie ze wygramy :)

Gravatar

seVen | 2004-02-22 15:13:21 +0100

"Przed meczem zapraszam na kanał #berserk.cpm @ irc.quakenet.org, gdzie zostanie podany adres GTV i będzie dostępny scorebot." W sumie spoko, ale jak piszesz newsa z takimi informacjami to chyba by bylo fajnie jak bys jeszcze choc orientacyjnie godzine podal, bo nie bardzo wiem o ktorej mam isc na tego irca :P

dAde | 2004-02-22 15:22:33 +0100

Meczyk ma być o 21, więc troszkę wcześniej... o ile się nie mylę :).

Gravatar

seVen | 2004-02-22 15:55:42 +0100

Ja wiem ze o 21, tak sie czepiam :P Ale thx ;)

viltZz | 2004-02-22 16:18:49 +0100

to na kiedy szwedzi przekladaja???:P:P:P

SAI4H | 2004-02-22 16:33:46 +0100

Sorry z tego wszystkiego zapomnialem podac godziny. :P Mecz oczywiscie o 21:00.

dadek | 2004-02-22 17:10:26 +0100

Walczyć i wygrywać ! :POLSKA ! :D

sYnth|Bubu | 2004-02-22 17:10:59 +0100

Do bojuuuu Pooolsssskoooooooo

... | 2004-02-22 19:48:49 +0100

dooo boju polskooooooo

eng | 2004-02-22 21:11:54 +0100

gtv ? :E

SAI4H | 2004-02-22 21:40:45 +0100

do (u)dojuuuuu rolnicyyyyyyyy :E

sYnth|Bubu | 2004-02-22 21:59:38 +0100

217.30.129.224:27971 wlazic tutaj!!!

sYnth|Bubu | 2004-02-22 23:39:33 +0100

Jaja niesamowite na gtv :D:D:D

eng | 2004-02-23 00:27:09 +0100

taaa ;D

Gravatar

PLANET | 2004-02-23 00:28:51 +0100

wtf ? 2:2 i ... ?

RZELKY | 2004-02-23 00:45:39 +0100

3:2 swe | podziekujmy szwedom za "gre" a takze sponsorowanym przez nich sedziom ligi .

Gravatar

PLANET | 2004-02-23 00:48:24 +0100

szwecja SUXOR na CALEJ linii.

news sponsored by Debowe (c) beer.

sYnth|Bubu | 2004-02-23 00:54:55 +0100

Szwedzi nie potrafili pokonac skillem to uzyli sedziow i skorumpowanego skurwysyna jakim jest sh4un

RZELKY | 2004-02-23 04:07:50 +0100

najlpsza faza to to ze sh4ucostam to polak o_O

[pogo] | 2004-02-23 07:24:52 +0100

...to jakas @#$% musi byc ;)

raZox | 2004-02-23 10:21:36 +0100

CZe nie moglem ogladac meczyku dlatego mam pytanko, co tam sie dzialo? cosedziowie nawyrabiali ? mam nadzieje ze beda jakies demka dostepne.

wuder | 2004-02-23 12:20:49 +0100

no @#$% mam nadzieje, że ktoś napisze newsa bo też nie oglądałem i z tego co widze to chyba przejebaliśmy nie FAIR =/////

sYnth|Bubu | 2004-02-23 14:24:50 +0100

Poki nie ma tu newsa zapraszam na esports.pl tam juz jest nagonka na adminow :D:D:D
Zachecam do jechania po adminach :D:D:D

[M]aniek | 2004-02-23 14:38:26 +0100

zaluje ze po 3 mapkach polazlem spac(maniek ty idioto ;/), ale brawo panowie, meczyk zajebisty i dobrze ze oddaliscie tym palom w/o niech se je qfa w dupe wsadza

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63