Berserk: Polska zwycięża!
nie, 23 listopad 2003 11:26:35 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Wczoraj, o godzinie 23:00, zgodnie z zapowiedziami, odbył się pierwszy mecz naszej reprezentacji w Berserk CPM Nations Cup. Ofiarą naszego teamu padła
Kanada, z która, jak to ładnie set powiedział: "przegrana byłaby hańbiąca". Jak mogliśmy się przekonać nie były to puste słowa - nasza reprezentacja wygrała ten mecz bez problemu stosunkiem map 2:0.
TeamPoland.CPMa 2:0
Kanada
GG TP! Oby tak dalej!





rage | 2003-11-23 12:17:41 +0100
kolesie mieli spoko ping;]
#662036
bfr_aka_pablonzo | 2003-11-23 12:24:12 +0100
ale lagi mieli =o
#662039
SAI4H | 2003-11-23 12:44:50 +0100
Pierwszy raz ktos ma gorsze pingi od nas. :P
#662040
k3m | 2003-11-23 13:00:07 +0100
Pingi zrobily swoje...
#662044
bryan | 2003-11-23 13:22:32 +0100
znowu wygrali stosunkiem no nie :D grac by zaczeli ;p
#662047
den | 2003-11-23 14:30:57 +0100
juz chciałem pisać ze po raz pierwszy widze że ktoś ma gorszy ping od Polaków, ale patrze że mnie uprzedziliście :]
#662052
skaven | 2003-11-23 14:39:56 +0100
stosunkiem;DD
#662053
rage | 2003-11-23 15:16:00 +0100
gdyby był równy mogła by być wtopa a nawet chyba by była:D a moze sie myle:P
#662056
benek | 2003-11-23 15:32:08 +0100
nie ma co gdybac, wygralismy i cieszmy sie tym !
#662060
SAI4H | 2003-11-23 15:33:52 +0100
rage watpie... ;p
#662061
sYnth|Bubu | 2003-11-23 16:14:31 +0100
rage zle myslisz bylaby wygrana ale troche mniejsza
#662064
zośka | 2003-11-23 17:56:26 +0100
oby tak dalej
#662070
lecho | 2003-11-23 18:58:13 +0100
nie bylaby wiele mniejsza, poza gelleshakiem kanadyjczycy praktycznie nikogo nie maja :>
#662074
SAI4H | 2003-11-23 19:17:14 +0100
zreszta gellehsak tez nie jest gwiazda jesli chodzi o tdm. ;p
#662075
ca1 | 2003-11-23 20:07:42 +0100
rofte smieszni jestescie
!:D
mowicie tu o pingu
kiedy oni sa z ameryki polnocnej .. a gamepoint stoi na ... europie
tyle km
zeby polacy weszli na kanady server to oni 20 a my 999 ( 100 % )
#662081
lidek | 2003-11-23 20:32:25 +0100
wcale nie :D
gralem w USA to mialem ping 160 :D
#662082
ramm | 2003-11-23 22:47:08 +0100
chyba jak w nowym jorku w caffe siedziałes :]
#662095
zoom | 2003-11-24 07:09:06 +0100
lead to masz duzy ping ja w usa mam ok 110-120 max
#662110
Zaloguj się by dodać komentarz.