ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Beta Corner - up?

czw, 31 październik 2002 19:03:29 | Autor: Sil2100 | Quake 3 Arena

Po długich i męczących walkach, wreszcie udało się naszemu administratorowi naprawić dział Beta Corner (thx Brick). Mapperzy którzy chcieli tam umieszczać swoje prace, napewno wiedzą jak wielkie problemy były z tym działem... Od dziś wieczór już wszystko działa tak jak powinno. Umieszczanie i sciąganie map jak narazie chodzi poprawnie - jakby były jakieś problemy, zgłaszajcie to na naszym boardzie.

Zapraszam oczywiście do przeglądania i komentowania umieszczanych tam prac. Dzięki Wam mapy tworzone przez naszych polskich autorów mogą być coraz lepsze - czego zapewne każdy z nas sobie życzy. Jeśli macie chwilke, udajcie się do naszego Beta Corner.

Sil2100 | 2002-10-31 19:19:27 +0100

Zapewne znajda sie jeszcze jakies bledy w php... :||

occulkot | 2002-10-31 19:30:13 +0100

Taaaaa - jesli prosty plik konfiguracyjny nazywasz bledem to GL. Zas bledy o ktorych zapewne mowisz wymagaly tylko i wylacznie zmiany nazw zmiennych. Wiec mi tu qrde antyreklamy enginu nie rob.

Sil2100 | 2002-10-31 19:47:41 +0100

kotek - zas nie przesadzaj. Nigdy na oczy nie widzialem kodu tego Twojego silnika ale wiem, ze same z nim problemy. Co chwila sie wali, pojawiaja sie bledy ktorych byc nie powinno. Bez obrazy, ale nie moge sie juz doczekac az zmienimy cale php na nowe bo to nie spelnia swoich wymagan.

Rozz | 2002-10-31 20:20:39 +0100

To nie miejsce na takie dyskusje, jednak twoje php jest niewiarygodnie skomplikowane w modyfikowaniu. Glownie z tego powodu ze piszesz bardzo niestarannie, nie dbasz o szczegoly (np. scrololing=0), robisz pelno drobnych bledow ktore pozniej procentuja czy definiujesz zmienne w kazdym mozliwym miejscu wprowadzajac burdel. To nie tylko moje zdanie ale i innych ludzi znajacyh sie na rzeczy. W ogole wszystko jest za bardzo uzaleznione od php, np. generowanie calosci html w zmiennych typu wypiszdodatek.
Jako system portalowy moze i to ma sens, na jedna strone bez sensu.
Myslimy nad nowym php, poki co masz kredyt w Redakcji.

Yaboll | 2002-11-01 03:22:15 +0100

Nie wiem czmeu krytukujese prace innych sami najpierw sprubujcie napisac rozbudowany skrypt php i sql a potem czepiajcie sie ze jakies zle zmienne. kazdy skrypt musi byc testowany i systematycznie poprawiany bo nie ma sily zeby napisac wsio odrazu bez bledu. czlowiek w koncu jest tylko czowiekiem i popelnia bledy jak kazde inne zwierzatko. A silnik tej calej www uwazam za dobry, tylko odcieliscie autora silnika od jego pracy co wam procentuje sypaniem sie i glowieniem sie innich do czego to sluzy.
I nie stoje po zadnej ze stron barykady a ten komentarz staralem sie przedstawic w jaknajlepszej i strawnej dla kazdego formie.

Sil2100 | 2002-11-01 08:38:16 +0100

Rozz ma racje - to nie miejsce na dyskusje...
Na zakonczenie powiem, ze jestem bardzo wdzieczny ze occulkot zrobil nam php, ale niech mi tutaj sie nie burzy ze my oczerniamy jego engine... jest jaki jest, ale nie ma co ukrywac ze malo konfiguralny -_-;;

BobeK | 2002-11-01 16:50:33 +0100

co dzis z newsami? :-)

fajne logo, ale newsyyyy ;-)

Razor | 2002-11-01 17:26:18 +0100

dzis siweto, dajemy na luz eheh

Razor | 2002-11-01 17:26:19 +0100

dzis siweto, dajemy na luz eheh

BobeK | 2002-11-01 17:36:36 +0100

Ohoohoh... widze, ze z Was l33t l00z4k1 ;-)

Sil2100 | 2002-11-01 17:37:48 +0100

No wlasnie, njusy :o

ShadoW_86 | 2002-11-01 18:33:13 +0100

Cool!
No miejmy nadzieje iż teraz dział beta naprawdę będzie spełniał swoją funkcję, i ludzie będą dodawać , komentować i porawiać mapki. Tak aby i w Polsce powstawały dobre, popularne mapy.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63