ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



BG-Comp 1, konkurs dla mapperow - z nagrodami!

pią, 23 styczeń 2004 13:15:38 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena


Wreszcie wróciłem do świata żywych. Po prawie 2 miesiącach bez internetu czas brać się do roboty :) Znany i lubiany serwis Burial Grounds ogłosił bardzo ciekawy konkurs. Nie ma żadnych surowych ograniczeń w tworzeniu map (vide ostatnie konkursy na cartoon maps, czy mapa w pare dni). Wystarczy jedynie zrobić bardzo dobrą (grywalnie i wizualnie) mapę.

Oto, niektore punkty regulaminu:

  • możemy zgłosić dowolną ilość map. Rozmiary, wygląd, przeznaczenie - dowolne.

  • wszystkie textury/dzwieki/modele tudziez pliki botow musza byc dolaczone do finalnego pliku pk3

  • mapy nie mogą posiadać żadnych błędów, czy leaków

  • nie zapomnijcie dołączyć pliku readme z opisem mapy

  • termin składania prac: 18 Kwietnia 2004

A co w tym wszystkim takiego ciekawego? Otóż napisałem w temacie newsa - "konkurs z nagrodami", więc przechodzimy do nich. Zwycięzca konkursu otrzyma iPod mini firmy Apple. Jest to najmniejszy na świecie, przenośny odtwarzacz mp3, umożliwiający wgranie ponad 1000 piosenek. Inne nagrody to m.in. koszulki firmowe BG.

Więcej informacji:
Strona konkursu
Forum BG

Powodzenia!

edit: Apel do ludzi z Beta Corner: Przypominam o zatwierdzaniu map. Jeżeli nie zamierzacie nic więcej zmieniać w swoich wersjach beta, uważacie je za finalne - zatwierdzajcie je, ponieważ robi się burdel :) Po zatwierdzeniu każdej z map pojawi się news tu, w na głównej stronie z informacją o dziele :)

Gravatar

.... | 2004-01-23 13:35:47 +0100

dAde bierz sie do roboty :)

NecrosiS | 2004-01-23 14:15:21 +0100

dAde chyba nie bardzo moze a szkoda bo polska miala by przynajmniej jakies dobre przedstawicielstwo :P.. Ja tez nie moge .. moze Tymon ! albo req ...

damndog | 2004-01-23 14:37:13 +0100

req tez nie moze! :DDD

MateoMartinezz | 2004-01-23 14:38:28 +0100

a czemu nie możecie?

dAde | 2004-01-23 14:43:35 +0100

Matura...
Jedna osoba mapkę będzie robiła, ale nie wiem czy mogę powiedzieć kto :P. Ja może się skuszę, ale jak na razie to nie mam pomysłu.

Requiem | 2004-01-23 14:45:10 +0100

ja mam pranie :(

damndog | 2004-01-23 14:46:40 +0100

ale za to niedziela....!
:DDDDDDDDDDDDd

... | 2004-01-23 16:41:31 +0100

od dzis sie ucze robic mapki :- D taki odtwarzac mp3 miodzio.

w1dmo | 2004-01-23 18:10:37 +0100

a ja wole jesc babole olelele :D

Lukin | 2004-01-23 18:16:49 +0100

Postraszę wszystkich, że ja wezmę udział w tym konkursie :) Słyszałem, że Master też już pracuję nad swoją mapką... jeśli dAde i Necoro nie mogą to mam chociaż nadzieję na udział Tymona i Reqa (ale i tak iPod będzie mój ;)) - mówie wam: Polacy będą zawyżac poziom tej imprezy. Z zagranicznej czołówki zgłosili się m.in. TechX, Fjoggs, Wviper i Pjw, lmunsenl - ich konkurencji też wypada się obawiać.

Lukin | 2004-01-23 18:20:36 +0100

Odp na apel: nie przenoście jeszcze l3dm3 i l3dm4 do finalnych, na dniach zapodam finalne wersje każdej z nich...

Requiem | 2004-01-23 18:22:08 +0100

Lunik, sam musisz zatwierdzic, nic nie bede przenosil bez zgody :)

Lukin | 2004-01-23 18:31:18 +0100

OK, Remieq

Gravatar

TymoN | 2004-01-23 22:07:44 +0100

Jasne, ze biore udzial, kosztem konkursu cartoon.

dAde | 2004-01-23 22:26:50 +0100

A może mi ktoś wymyśli jakiś styl dla mapki? Hehe... bo weny nie mam niestety, w głowie pustka.

baxowy | 2004-01-23 22:41:38 +0100

Powodzenia, respekt dla was. Taka mala scena, a tyle zapalu.

damndog | 2004-01-24 10:56:17 +0100

Tymon, to za ile bys sprzedal tego ipoda? ^^

Gravatar

TymoN | 2004-01-24 19:37:22 +0100

taa
Watpie, ze cos tam zwojuje ze swoja mapka, poniewaz mam zamiar (jak zwykle;) zrobic cos grywalnego, a oni chca na mapie jakies plapki na quada ;)
aha damndog potestujesz ja za jakis czas ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63