ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Białowieża - Musisz tam być!

pon, 08 sierpień 2005 11:10:09 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Tweak.pl oraz FPP.pl mają przyjemność zaprosić Was - graczy - na niecodzienną imprezę zwaną Lanparty, która odbędzie się na III Zlocie Tweak'owców w Białowieży koło Białegostoku (woj. Podlaskie). Na termin ten przypada ostatni tydzień sierpnia, a dokładnie 26-28 Sierpień. Miejsc dla graczy będzie aż 80(!), co sprawi, iż impreza będzie należeć do większych. Jedną z najciekawszych informacji jest wpisowe, a właściwie jego brak - cały udział w imprezie jest bezpłatny ( Możliwe, że będzie opłata w wysokości 5zł na cele mające podwyższenie bezpieczeństwa - wynajęcie ochroniarzy). Dodatkowym atutem będzie możliwość wypożyczenia monitora na miejscu, jednak organizatorzy proszą o zabranie własnego, ponieważ zastępczych ekranów może nie wystarczyć dla wszystkich.

Ekipa organizacyjna informuje o licznych konkursach (podkręcanie procesorów, kart graficznych itp.) i turniejach gier - m.in. Call of Duty, Counter-Strike, w których do wygrania będzie wiele cennych nagród. Aktualnie sponsorami zlotu są: 4MAX.pl, ATI Technologies, Listan.pl, ZenFist.pl, Multimedia Vision oraz ChillerWorks.com. "Aktualnie" bowiem nie jest to jeszcze pełna lista, gdyż rozmowy nadal trwają. Grać będzie można w następujące gry:
*

  • Alien vs. Predator 2
  • Americas Army Ops
  • BattleField 1942
  • Battlefield 2
  • Call of Duty
  • Counter-Strike
  • Counter-Strike: Source
  • Enemy Territory
  • Half-Life 2 Deathmatch
  • Jedi Academy
  • Medal of Honor: Allied Assault
  • Quake
  • Quake 2
  • Quake 3 Arena
  • Return to Castle Wolfenstein
  • Soldier of Fortune 2
  • Unreal Tournament
  • Unreal Tournament 2004
  • Q3 Urban Terror

Dostępny jest juz dość szczegółowy harmonogram imprezy , Harmonogram imprezy:

Piątek, 26 Sierpnia:
- 16:00 - 19:30 -> Rejestracja, rozstawienie sprzętu
- 20:00 -> Ognisko

Sobota, 27 Sierpnia:
- 9:00 - 23:00 -> Gry, turnieje

Niedziela, 28 Sierpnia:
- 9:00 - 14:00 -> Gry, turnieje
- 14:00 - 16:00 Rozdanie nagród, zakończenie imprezy

W przypadku większego zainteresowania organizatorzy zapewnią dodatkowe atrakcje, takie jak: paintball, quady, rowery, kajaki, wycieczki po puszczy itp. Zapewnione są również dobre warunki zakwaterowania w internacie (22 pokoje 4 i 5 osobowe) w cenie 20PLN/dobe. Jeśli tych pokojów byłoby mało, to istnieje możliwość znalezienia noclegu w pensjonatach lub na kwaterach (niestety, cena troche wyższa). Za kolejne 20PLN możemy zamówić pełne wyżywienie ! Cała impreza sprawia wrażenie dopiętej na ostatni guzik, więc wraz z organizatorami serdecznie zapraszam Quakerów do udziału w niej ! Bardziej szczegółowe informacje odnośnie organizacji do uzyskania pod adresem http://www.tweak.pl/zlot/. W razie problemów czy jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected] ,bądź bezpośrednio na kanale irc: #lanparty .

Tweak.pl & FPP.pl LANPARTY, 26-28 Sierpnia, Białowieża - Musisz tam być!

vdr | 2005-08-08 11:17:35 +0200

chetnie bym sie pojawil, ale troche daleko ^^

bryan | 2005-08-08 11:28:50 +0200

rotfl wakacje sa ... a do bialowiezy mozna pojechac w ramach ’normalnego’ wypoczynku, to piekne miejsce

gr. | 2005-08-08 12:20:08 +0200

w3tft nie ma to nie jade ;D

Pawuj | 2005-08-08 12:20:18 +0200

kto jedzie ? :D

v3rb | 2005-08-08 12:21:38 +0200

eeee a takie pytanie, trzbea taszczyc swojego kompa? x_X

Mav_8217 | 2005-08-08 13:48:39 +0200

No gdybym wiedział miesiąc wcześniej, to na 100% bym pojechał, ale teraz to dla mnie po prostu za późno i za daleko na skołowanie takiej ilości $$$ na wyjazd =o

Gravatar

JaraCz | 2005-08-08 14:21:33 +0200

hmmm czemu nie chcetnie bym pojechal :D

eXe|Korol | 2005-08-08 14:58:02 +0200

haaaa moje strony, mam blisko, kto jedzie?
jak sie zbierze ludzi, to wpadam

yac | 2005-08-08 16:16:08 +0200

Wpadnę, jak ze Śląska zbierze się trochę więcej ludzi - Jaracz, może z bfc i ogólnie Katowic byłoby paru chętnych? W grupie zawsze raźniej...

coolfon | 2005-08-08 17:53:24 +0200

Dopisano 8.8.2005 o godzinie 12:21 [ v3rb ]

eeee a takie pytanie, trzbea taszczyc swojego kompa? x_X

BYOC = bring your own computer :d

eXe|Korol | 2005-08-08 18:37:27 +0200

walic kompa, jak bede jechal to wezme cos do picia, moze Żubrówke :>

Gravatar

JaraCz | 2005-08-08 19:16:58 +0200

Yaca bede pytał napisz do mnie na gg to sie zgadamy :)

Gravatar

chujzordon | 2005-08-08 20:18:48 +0200

Hmm, może pojadę ;)

Gravatar

cin | 2005-08-08 22:19:28 +0200

a moze i ja se pojade ? :D trzeba bedzie luknąć kto bedzie zapisany :]

Vymmiatacz | 2005-08-10 12:51:09 +0200

A tymczasem tweak.pl od wczoraj leży i kwiczy.

XMATbyQ | 2005-08-10 17:56:07 +0200

o.O
lol takie zadupie to nawet nie jade :>
hehe tak na serio to bym moze jeszcze jakos dojechal (chodz 700 km piechota nie chodzi) ale niestety 28 jade znow z kumpalmi na wakacje :] wiec dobrej zabawy

zdrav

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63