Bomberman w Q3?
czw, 06 luty 2003 23:42:16 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Tego jeszcze nie było! LordSquart, znakomity mapper, twórca wielu map do q3 postanowił zająć się tworzeniem moda. Ukoronowaniem jego pracy ma być mod o nazwie BombQ3. Ma to być swoista, nowa wersja znanego już z konsoli arcade BomberMan'a! Na razie nic więcej nie wiadomo. Autor jednak pokazał już pierwszy screen, który obrazuje jego dotychczasową pracę. Pozostaje nam tylko czekać na dzieło LordSquart'a.
Wspomniamy wcześniej screen (niestety pod linkiem) tutaj.





SAI4H | 2003-02-06 23:44:15 +0100
Ciekaw jestem, co z tego wyniknie. :)
#632848
eng | 2003-02-07 00:00:22 +0100
no ze screena nic nie wynika ;d
#632850
qw3rterro | 2003-02-07 13:21:56 +0100
bomber z pc byl zajebisty :D
#632861
SiD | 2003-02-07 16:29:27 +0100
łe z tego co wiedze nie pójdę z tym na dyskietce do qmpla :D
el cool pomysł może w krótce ktoś wymyśli mod łyżwiarstwa figurowego na lodzie lub pływania synchronicznego :P joke
#632882
Zaloguj się by dodać komentarz.