botfragger 2002 :] - dolny pułap
pią, 06 grudzień 2002 19:42:57 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena
Tak oto przedstawiają się PIERWSZE rekordy.
Cena wywoławcza na mapach:
cpm1 - 58: (-1)
cpm3 - 40: (-9)
ztn3tourney1 - 46: 1
q3tourney2 - 43: 1
pro-q3dm6 - 54: -1
q3tourney4 - 75: 1
Jeśli masz lepszy wynik to ślij na [email protected].
Będę informował na bieżąco o zmianach lidera na poszczególnych mapach.





*M4STER* | 2002-12-06 19:51:56 +0100
hehe a mi sie zwiesza OSP jak daje zawsze ready
(grajac z botem) na multi dziala all :>
wiecie moze czy jest taka koemdna ze zamiast ready.. bedzie od razu mecz.. bez dawania ready..
albo bez zadnego odliczania.. :P bo wtedy sie weisza
#626108
SL4VE | 2002-12-06 19:59:34 +0100
g_dowarmup 0
#626109
rutt | 2002-12-06 20:45:49 +0100
mam 78:(-2) na cpm3 ale dawno nie gralem i musze poprawic :)
#626114
viltZz | 2002-12-06 22:42:16 +0100
na t2 mam 42 - 5 wiec hyba wysle:D
#626124
qwe | 2002-12-06 23:17:05 +0100
HAHAHHHHHAHAAAAAHAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHA
JESTEM GENIALNY JUZ WYGRALEM TEN KONKURS!!!!!!!!!
dzieki pewnemu trickowi (nad ktorym sie troche meczylemi narazie go niezdradze) pobije rekord na kazdej mapie
LOL mozecie mi juz gratulowac ahahaha ide fragowac nabije ze 200 i niebede uzuwal zadnych cheatoof !!!! lol :)
#626130
qwe | 2002-12-06 23:17:39 +0100
HAHAHHHHHAHAAAAAHAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHA
JESTEM GENIALNY JUZ WYGRALEM TEN KONKURS!!!!!!!!!
dzieki pewnemu trickowi (nad ktorym sie troche meczylemi narazie go niezdradze) pobije rekord na kazdej mapie
LOL mozecie mi juz gratulowac ahahaha ide fragowac nabije ze 200 i niebede uzuwal zadnych cheatoof !!!! lol :)
#626132
qwe | 2002-12-06 23:18:14 +0100
HAHAHHHHHAHAAAAAHAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHA
JESTEM GENIALNY JUZ WYGRALEM TEN KONKURS!!!!!!!!!
dzieki pewnemu trickowi (nad ktorym sie troche meczylemi narazie go niezdradze) pobije rekord na kazdej mapie
LOL mozecie mi juz gratulowac ahahaha ide fragowac nabije ze 200 i niebede uzuwal zadnych cheatoof !!!! lol :)
#626133
qwe | 2002-12-06 23:18:52 +0100
qwa czemu to sie 3 x zrobilo ??? :/
#626134
tęczowa.zemsta | 2002-12-06 23:25:47 +0100
eeeeeeeeeeeeehehehe slejw idzie na latwizne :D
daj jakiegos nowego screena na t4 a nie tego z mojej anarki tourney league bo to trzoda :d
#626136
SL4VE | 2002-12-07 02:07:27 +0100
c4 nie pekaj... bedzie nowy. OBIECUJE :]]
#626148
Zaloguj się by dodać komentarz.