Boty Boty Boty Brainworks
wto, 01 lipiec 2003 15:35:02 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena
Na stronie Art of War jest dostępna kolejna wersja modu podnoszącego AI botów. Mowa o modzie Brainworks w wersji beta v0.90. Zapraszamy do ściągania i komentarzy. Waga modu to 188kb i kilka słów od autorów:
"We eventually decided that nothing short of a complete rewrite of the Quake 3 AI code was sufficient to create enjoyable Q3 bots. And at long last, we've finished rewriting absolutely every bit of code to make the bots run, hide, shoot, dodge, and complain. It's been a lot of work, but the result is impressive."
Hmm... po etapie Spiterbotów, chyba nadchodzi czas Bainworks





SAI4H | 2003-07-01 16:35:23 +0200
W 2 sekundy mi sie to sciagnelo. :o
Ide obadac. ;]
#646009
droOps | 2003-07-01 16:48:29 +0200
1 sekunda :P
#646012
Poll | 2003-07-01 16:51:50 +0200
Dzieki mojej kochanej sieci zajelo mi to TYLKO !!!!! 4 s :P ale sie sciaglo :D
#646013
SAI4H | 2003-07-01 17:35:32 +0200
To mod? Wrzucilem jako mod.
Zauwazylem tylko, ze boty robia uniki przed plasma (bardzo skuteczne), rakietami (tez niezle), lg (juz slabsze). Niestety, ale u mnie bot zapierdala caly czas z pila w dloni. ;o
#646024
ur!mepl | 2003-07-01 18:57:27 +0200
a u mnie jakis blad sytemowy wyskakuje jak mape laduje =/
mam win xp
edit: po restarcie dziala :D - biega z pila chyba ze wezmie jakas bron :D - mroczny aim botow z lg :D
#646042
am3is | 2003-07-01 19:47:19 +0200
sarge lata z piłą , ale crash nie, bierze i używa... coś to dziwnie działa ... mam mieszane uczucia... trochę więcej poznakomitsia z tymi botkami... (po pewnym czasie) do bani ... szkoda czasu.
#646049
SAI4H | 2003-07-01 20:26:30 +0200
Ja w to nie wchodze. Wole Anarkiego lub Xaero. :P
#646055
nita | 2003-07-01 23:02:05 +0200
jakis zboczeniec i fanatyk pily zrobil tego bota :P
#646064
BloodyFox | 2003-07-02 09:24:43 +0200
Hmm nastepny spiterbotow ? ee to chyba mi cos nei dziala bocik lata z piła jedynie co sie zmieniło to robi jakies uniki czasem i coś czasem weżmie ale to nadal stary durny xiro :P Coś jest nie tak czy to zamierzenia autorów ?
#646097
droOps | 2003-07-02 10:55:47 +0200
@#$% nie bot gania mnie z gunletem heheheh jakas @#$% go zrobila na maxa PIZDO NA DRUGI RAZ LEPIEJ WOGULE NIE ROB BOTOW A JAK ROBISZ TO COS LEPSZEGO OD SPITERBOTA !!!!!!!!!!
#646107
rerekumkum-sick | 2003-07-02 11:47:16 +0200
ale goowno :D jak ktos chce sobie pograc z botami to niech zostanie przy standardowych bo na te nie warto tracic sił na ściągnięcie :PPPP
#646118
Zaloguj się by dodać komentarz.