Bouncy-jumping
sob, 21 grudzień 2002 17:26:56 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Ostatnio wielu z Was pyta się coraz częściej jak wykonywać bouncejumpy, czyli oglądane często w filmach odbicia od ziemi na wysokość z której się spadło.
Problem ten niewątpliwie pomoże Wam rozwiązać ostatni artykuł M w Polish Defrag Center traktujący właśnie o bouncejumpach. Założe się, że nie wiedzieliście na przykład, że w Defragu jest możliwość 'wykrywania' bouncejumpów :P





LaGranda | 2002-12-21 17:35:32 +0100
ja wiem :P, ale czy ja sie licze? hihi
#627349
Rozz | 2002-12-21 17:37:24 +0100
omg
#627350
frag | 2002-12-21 17:38:21 +0100
Zaloze sie ze niewiecie ze w ra3 tez mozna bansowac :)
A napewno niewiecie jak na osp zabic kolesia jedna rakieta jak ma 100/100 zycia :P
#627351
qw3rterro | 2002-12-21 18:36:37 +0100
ja o tym detektorze juz wiem od poczatku defraga 1.7 :D, a co do tych rakiet to pierwsze slysze frag :O, pamietam tylko kiedys na RA3 jak gosciu umial mnie zabic jednym walnieciem z gauntleta :DDDDDDDDD
#627353
rapTOr_1 | 2002-12-21 19:59:48 +0100
frag. niby jak zabic kolesia jedna rakireta na osp??
#627356
bryan | 2002-12-21 20:09:38 +0100
chuba osp do SOF2 i headshotem :D
#627357
*M4STER* | 2002-12-21 20:33:22 +0100
hmm moze mozna jakos rocket damage :P
albo cos takeigo :P ze zycie szybciej tracisz..
#627359
rephlex | 2002-12-21 20:54:20 +0100
puszczasz rakiete, wywołujesz gosciowi sztucznego laga i puszczasz mu drugą ot co =)
czego to ludzie nie wymyślą =d
#627360
cOijN | 2002-12-21 21:23:05 +0100
q3arena.gry.wp.pl/defrag/index.php?id=por3
to tamten link prowadzi na wp :d
#627363
GoLY | 2002-12-22 00:40:59 +0100
puszczasz rakiete, wywołujesz gosciowi sztucznego laga i puszczasz mu drugą ot co =)
czego to ludzie nie wymyślą =d
ta a jak sie to robi ? :>
#627371
MaxDamage | 2002-12-22 10:42:33 +0100
Pisze sie odpowiedni skrypt , przed ktorym chyba ochroni najnowszy PB ktory umozliwia np RL ktory zabiera 200hp albo gauntlet 100...
#627387
MaxDamage | 2002-12-22 10:43:52 +0100
p.S. I nie pytajcie wkolo JAK JAK JAK... SIak nie pisac mi na maila ani na gg plz o to , nie bede nawet tlumaczyl jak dziala bo zaraz polowa sie domysli i bedzie z tym biegac a mnie to juz wqrwia !
#627388
k3m | 2002-12-29 23:49:44 +0100
d0br3! :D
#628760
Zaloguj się by dodać komentarz.