Bratobójcza walka w półfinale LB Challenges-EU
czw, 05 czerwiec 2003 19:03:27 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
A to wszystko przez... zoom'a, który wygrywając z Niemcem son'em w następnej rundzie zmierzy się ze swoim rodakiem mess'em. Zoom pokazał swoją wyższość na cpm1a i hub3aeroq3, gładko pokonując niemieckiego playera. Ostateczny wynik: 2:0. Po meczu gracze z GTV poprosili o pokazowy meczówk na cpm3. Tu także zoom okazał się lepszy. Dokładnych wyników niestety (a może stety) nie znam, ale za to są demka, które na pewno będzie przyjemniej oglądać nie znając rezultatów.
Dodatkowo tutaj możecie zobaczyć drabinkę Loosers Bracket.
Powodzenia w następnych meczach!





BobeK | 2003-06-05 19:52:15 +0200
Zły link, zły link! Muahahahah! :D
#643747
nita | 2003-06-05 20:09:46 +0200
powodzenia na wp.pl :>
#643751
SAI4H | 2003-06-05 20:13:58 +0200
Sork. :D
#643752
Bs0d | 2003-06-05 20:53:56 +0200
Sorki saiek ale ten news wyglada jakby byl zywcem zerzniety z fpp.pl = [[
#643761
seVen | 2003-06-05 21:35:59 +0200
Ehhh, szkoda - nie dosc ze z rozgrywek po 3 meczach odpadl matr0x, to jeszcze dwoch naszych nie wontpliwie swietnych reprezentantow bedzie musialo eliminowac sie nawzajem :(. Btw - vgg zoom, przykladna rzeznia to byla, szkoda tylko ze tak pozno, przeciez to wlasnie son poslal cie do LB :p, gdybys go wtedy polozyl to dzis moze (po wygranej z ravenem ratem i toxterem :p) walczylbys sobie spokojnie w finale WB :)). Ale i tak zajebiscie - 2 Polakow w pierwszej 6 - to cos znaczy.... i to bez fastraila :D
#643766
SAI4H | 2003-06-05 22:25:58 +0200
Sorki saiek ale ten news wyglada jakby byl zywcem zerzniety z fpp.pl = [[
Ja na fpp z miesiac nie bylem :DDDDDDDDDDDDDDDDDD jak nie wierzysz to idz, niech Ci logi pokaza :D LOL!
#643773
Zaloguj się by dodać komentarz.