Brzeg - losowanie
sob, 04 styczeń 2003 11:42:23 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena
Rozlosowane zostaly pary pierwszej rundy (w tej rudznie tl 10). Oto pary:
aurore vs gallek, tom bombadil vs gyros, losman cupper, shne vs salomon, benny vs android (!), jan pawel II vs breen killer, herpu vs buczyk, akira vs alien, boss, anubis, dave vs bubu, matr0x vs svich, ortho vs spulless, twins vs lop
narazie wolni:
iso9001 i honiton vs slawek
Tak to wyglada, bede cos pisal jak bedzie sie dzialo cos waznego
EDIT:
GTV bedzie postawione najprawdopodobniej od polfinalow (zajmie sie tym tejmniczy czlowiek z q3.fpp.pl z s jako pierwsza litera ksywki).
Za chwile bedzie super mecz ortho vs matr0x !!
Jak skonczy sie pierwsza runda to wrzuce kto do wb a kto do lb





[w]xEn | 2003-01-04 11:55:11 +0100
ale ja nigdy nie mialem do czynienia z zadnym koxem ;-]]]]] rifs .. btw to niezle sie zapowiada polowa tych meczy ! qrde zrobcie GTV . jak nie umiecie to poproscie akire ! on umi wszysko =D
#629661
k3m | 2003-01-04 11:56:09 +0100
jan pawel II - cO zA xYwKa :D
#629662
ins | 2003-01-04 11:58:17 +0100
Hehe svich ma pecha :D, ale sie zapowiada zajebisty meczyk gdzies tak w 1/2 finalach benek vs matr0x
#629663
[w]xEn | 2003-01-04 12:00:01 +0100
ins , a dlaczego ty nie pojechales ? a co do mat-vs-ben to bedzie niezly rewanz za WCG =D gl all lamazz =D
#629664
ins | 2003-01-04 12:01:58 +0100
bo Brzeg to zajebisty kawal drogi od Torunia :D
#629665
[w]xEn | 2003-01-04 12:03:58 +0100
no faktycznie! ja mieszkam w lodzi i mnie strzy nie puscili bo za 11 dni mam egzamin wielkosci 2 matur , nie =D napisz do mnie na gg 1035782 =D
#629666
[w]xEn | 2003-01-04 12:07:25 +0100
akir niezle wylosowal , bubu i svich maja cieplo w majtach =DDDDDDDDDDDDDDDDD
#629667
[w]xEn | 2003-01-04 12:13:48 +0100
GRZESIU KOCHANY ! DAJCIE DO CHOLERY TO GTV [przynajmniej na final] =D
#629669
ins | 2003-01-04 12:19:06 +0100
chyba ze matr0x i benek beda grali wczesniej :P
#629671
hucio | 2003-01-04 12:31:05 +0100
Akir zrob ich na Akilesa ;) - tylko final tez bys mogl wygrac :)
#629673
hucio | 2003-01-04 12:31:57 +0100
A tak pozatym to wielkie GoodLuck dla calej Lodzi :) no i innych rowniez :)
#629674
sacret. | 2003-01-04 12:40:13 +0100
najlepsi z Lodzi nie pojechali ;)
#629678
[w]xEn | 2003-01-04 12:48:45 +0100
w pelni sie z toba zgadzam sacret.btw kiedy gramy po lanie 1on1?
#629679
hucio | 2003-01-04 13:15:11 +0100
takie zycie ;)
#629684
move | 2003-01-04 13:19:08 +0100
grzes pilnuj zeby demka nagrywali :o
#629685
grzEs | 2003-01-04 13:22:42 +0100
nie musze co pilnowac =D, tak zrobilismy z alienem serwer ze damka sami sie nagrywaja.
Wrzuce ja na orgu wkrotce, konczy sie 1 runda zaraz wrzuce newsa =D
#629688
qwe | 2003-01-04 13:23:30 +0100
DAWAC GTV !!!!!!!!
ps 6 week to REVOLUTION
szczególy wkrotce
#629689
qwe | 2003-01-04 13:24:31 +0100
TYLKO DEMKA WRZUC JAK NAJSZYBCIEJ :)
#629690
SL4VE | 2003-01-04 13:25:15 +0100
no najlepsi nie pojechali... a wlasciwie najlepszy :>. Szkoda, sechu ze nie pojechales.
GL lop, akir, ortho.
#629691
qwe | 2003-01-04 13:26:32 +0100
ps za 10 min zacznie sie zaje** mecz w noge POLSKA- Watykan
Jan Paweł II na bramce i jest kapitanem lol ;P
#629692
qwe | 2003-01-04 13:31:00 +0100
ej co wy na to by za ok pół roku zrobic turniej w czestwie w cafe extreme?? (60 kompoof GeForce 4mx400 ram 256 DDR monitory 17 płaskie )
nagrody beda bardzo wysokie bedzie mniej wiecej tak
miejsce 1 radeon 9500
2 512DDR
3 cos tam sie znajdzie :)
#629693
JarlB | 2003-01-04 14:06:15 +0100
moje zdanie jest takie ze jak turniej bedzie w czestochowie to matrox ma nowego radeon :D
#629704
qwe | 2003-01-04 14:20:44 +0100
hmmmm sie zobaczy
napewno przyjdada jacys dobzi kolesie max1m moofi ze z Łodzi ekipe skabinuje
#629708
move | 2003-01-04 14:52:26 +0100
zeby rivsowi zachcialo sie jezdzic na turnieje to moze by on mial tego radeonka...
#629728
JarlB | 2003-01-04 14:56:01 +0100
heh, move czyzbym wyczowal mala niechec do matroxa? :P
#629730
qwe | 2003-01-04 15:00:13 +0100
napewno łatwo by go niezdobyl
hmmm a co powiecie na Radeona 9700 Pro Herkulesa ????
potrafi renderowac shreka w czasie rzeczywistym z szybkoscia 30,2 FPS
na UT2003 na 1600x1200 antyalliasing 8x i jakies tam bajery
105 FPS :)))))
#629732
move | 2003-01-04 15:18:49 +0100
jaka niechec? lubie mata, gadalem z nim sporo na ircu i nic do niego nie mam, ale chodzi mi o to, ze ktos moglby wreszcie z nim wygrac - ogolnie w turnieju, a nie pojedynczy mecz... szkoda ze tacy ludzie jak rivs, inf czy kilen nie uczestnicza w takich turniejach :/... przeciez przed wyjazdem matroxa na finaly WCG zebral baty od kilena na necie... tzn raz wygral i raz przegral, szoda ze trzeciego meczu nie bylo :o
#629743
JarlB | 2003-01-04 15:35:25 +0100
move, matrox uczyl sie grac na lanie, neta przed tym meczem mial moze jakis 1 miesiac, moze 2, wiec sam rozumiesz...mozesz mi wierzyc matrox na lanie to maszyna !
#629751
move | 2003-01-04 22:18:51 +0100
no wiesz... a kilen to tyle gra ze... ojej...
#629835
Zaloguj się by dodać komentarz.