ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Brzeg - losowanie

sob, 04 styczeń 2003 11:42:23 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Rozlosowane zostaly pary pierwszej rundy (w tej rudznie tl 10). Oto pary:

aurore vs gallek, tom bombadil vs gyros, losman cupper, shne vs salomon, benny vs android (!), jan pawel II vs breen killer, herpu vs buczyk, akira vs alien, boss, anubis, dave vs bubu, matr0x vs svich, ortho vs spulless, twins vs lop

narazie wolni:

iso9001 i honiton vs slawek

Tak to wyglada, bede cos pisal jak bedzie sie dzialo cos waznego

EDIT:

GTV bedzie postawione najprawdopodobniej od polfinalow (zajmie sie tym tejmniczy czlowiek z q3.fpp.pl z s jako pierwsza litera ksywki).

Za chwile bedzie super mecz ortho vs matr0x !!

Jak skonczy sie pierwsza runda to wrzuce kto do wb a kto do lb

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-04 11:55:11 +0100

ale ja nigdy nie mialem do czynienia z zadnym koxem ;-]]]]] rifs .. btw to niezle sie zapowiada polowa tych meczy ! qrde zrobcie GTV . jak nie umiecie to poproscie akire ! on umi wszysko =D

k3m | 2003-01-04 11:56:09 +0100

jan pawel II - cO zA xYwKa :D

ins | 2003-01-04 11:58:17 +0100

Hehe svich ma pecha :D, ale sie zapowiada zajebisty meczyk gdzies tak w 1/2 finalach benek vs matr0x

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-04 12:00:01 +0100

ins , a dlaczego ty nie pojechales ? a co do mat-vs-ben to bedzie niezly rewanz za WCG =D gl all lamazz =D

ins | 2003-01-04 12:01:58 +0100

bo Brzeg to zajebisty kawal drogi od Torunia :D

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-04 12:03:58 +0100

no faktycznie! ja mieszkam w lodzi i mnie strzy nie puscili bo za 11 dni mam egzamin wielkosci 2 matur , nie =D napisz do mnie na gg 1035782 =D

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-04 12:07:25 +0100

akir niezle wylosowal , bubu i svich maja cieplo w majtach =DDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-04 12:13:48 +0100

GRZESIU KOCHANY ! DAJCIE DO CHOLERY TO GTV [przynajmniej na final] =D

ins | 2003-01-04 12:19:06 +0100

chyba ze matr0x i benek beda grali wczesniej :P

Gravatar

hucio | 2003-01-04 12:31:05 +0100

Akir zrob ich na Akilesa ;) - tylko final tez bys mogl wygrac :)

Gravatar

hucio | 2003-01-04 12:31:57 +0100

A tak pozatym to wielkie GoodLuck dla calej Lodzi :) no i innych rowniez :)

Gravatar

sacret. | 2003-01-04 12:40:13 +0100

najlepsi z Lodzi nie pojechali ;)

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-04 12:48:45 +0100

w pelni sie z toba zgadzam sacret.btw kiedy gramy po lanie 1on1?

Gravatar

hucio | 2003-01-04 13:15:11 +0100

takie zycie ;)

move | 2003-01-04 13:19:08 +0100

grzes pilnuj zeby demka nagrywali :o

grzEs | 2003-01-04 13:22:42 +0100

nie musze co pilnowac =D, tak zrobilismy z alienem serwer ze damka sami sie nagrywaja.

Wrzuce ja na orgu wkrotce, konczy sie 1 runda zaraz wrzuce newsa =D

Gravatar

qwe | 2003-01-04 13:23:30 +0100

DAWAC GTV !!!!!!!!
ps 6 week to REVOLUTION
szczególy wkrotce

Gravatar

qwe | 2003-01-04 13:24:31 +0100

TYLKO DEMKA WRZUC JAK NAJSZYBCIEJ :)

SL4VE | 2003-01-04 13:25:15 +0100

no najlepsi nie pojechali... a wlasciwie najlepszy :>. Szkoda, sechu ze nie pojechales.
GL lop, akir, ortho.

Gravatar

qwe | 2003-01-04 13:26:32 +0100

ps za 10 min zacznie sie zaje** mecz w noge POLSKA- Watykan
Jan Paweł II na bramce i jest kapitanem lol ;P

Gravatar

qwe | 2003-01-04 13:31:00 +0100

ej co wy na to by za ok pół roku zrobic turniej w czestwie w cafe extreme?? (60 kompoof GeForce 4mx400 ram 256 DDR monitory 17 płaskie )
nagrody beda bardzo wysokie bedzie mniej wiecej tak
miejsce 1 radeon 9500
2 512DDR
3 cos tam sie znajdzie :)

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:06:15 +0100

moje zdanie jest takie ze jak turniej bedzie w czestochowie to matrox ma nowego radeon :D

Gravatar

qwe | 2003-01-04 14:20:44 +0100

hmmmm sie zobaczy
napewno przyjdada jacys dobzi kolesie max1m moofi ze z Łodzi ekipe skabinuje

move | 2003-01-04 14:52:26 +0100

zeby rivsowi zachcialo sie jezdzic na turnieje to moze by on mial tego radeonka...

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:56:01 +0100

heh, move czyzbym wyczowal mala niechec do matroxa? :P

Gravatar

qwe | 2003-01-04 15:00:13 +0100

napewno łatwo by go niezdobyl
hmmm a co powiecie na Radeona 9700 Pro Herkulesa ????
potrafi renderowac shreka w czasie rzeczywistym z szybkoscia 30,2 FPS
na UT2003 na 1600x1200 antyalliasing 8x i jakies tam bajery
105 FPS :)))))

move | 2003-01-04 15:18:49 +0100

jaka niechec? lubie mata, gadalem z nim sporo na ircu i nic do niego nie mam, ale chodzi mi o to, ze ktos moglby wreszcie z nim wygrac - ogolnie w turnieju, a nie pojedynczy mecz... szkoda ze tacy ludzie jak rivs, inf czy kilen nie uczestnicza w takich turniejach :/... przeciez przed wyjazdem matroxa na finaly WCG zebral baty od kilena na necie... tzn raz wygral i raz przegral, szoda ze trzeciego meczu nie bylo :o

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 15:35:25 +0100

move, matrox uczyl sie grac na lanie, neta przed tym meczem mial moze jakis 1 miesiac, moze 2, wiec sam rozumiesz...mozesz mi wierzyc matrox na lanie to maszyna !

move | 2003-01-04 22:18:51 +0100

no wiesz... a kilen to tyle gra ze... ojej...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63