Brzeg - WB i LB
sob, 04 styczeń 2003 13:31:52 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena
Pierwsza runda już za nami. Oto podział na wb i lb:
WB:
gallek vs tom bombadil, losman vs salomon, benny vs greenkiller, herpu vs alien, boss vs dave, matr0x vs orho
LB:
auror vs gyros, clipper vs shine, android vs jan pawel II (android wygral), buczyk vs akira, anubis vs bubu, svich vs soulless i twins vs losman
Wiec wkrótce =D
EDIT
matrox wygral z orth'em duzą ilością fragów (=D)
dave wybral z bossem





qwe | 2003-01-04 13:38:32 +0100
DAWAC GTV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
#629696
Zenith | 2003-01-04 13:39:59 +0100
kto wygra ???
matr0x ? :P
#629697
HarryPotter | 2003-01-04 13:58:03 +0100
Poly go wypier**** :DDDDD
PPP RULEZ !!! :)
#629701
eng | 2003-01-04 14:00:45 +0100
zapodajcie linka do "Brzegu"...
#629702
k3m | 2003-01-04 14:01:51 +0100
1-matr0x
2-benny
3-salomon
:P
#629703
qwe | 2003-01-04 14:22:47 +0100
nom mniej wiecej cus takiego
no chyba ze fatal w ostatniej chwili sie zapisze ;PPP
#629709
JarlB | 2003-01-04 14:27:27 +0100
kemot a gdzie dave ? :P dawid zownuj matka :D
#629712
Zenith | 2003-01-04 14:27:58 +0100
eeee tam jakis fatal (kto to wogole jest :P:P)
#629713
nordcore | 2003-01-04 14:28:02 +0100
ej co to te WB i LB :P ?
#629714
JarlB | 2003-01-04 14:29:06 +0100
WB-WygraBlizniak LB-LoserBenny :D
#629715
sechu | 2003-01-04 14:31:50 +0100
Ja tam jestem za akira i lopem jak chlopaki beda miec swoj dzien to tam wszystkim pokaza , gralem z nimi i wiem jak jest :p
sorka chlopaki ze nie wpadlem tam tego wygrac :p ale problemy z kasa i wogule NO wiec calym sercem jestem za akira i lopem GOOD LUCK !!!! & HF
#629716
JarlB | 2003-01-04 14:33:44 +0100
no przeciez i tak matek wygra :PP szymon cipko wypowiedz sie :D
#629719
Bucher | 2003-01-04 14:41:29 +0100
nordcore-to są grupy wygranych i przegranych
nie chce mi sie rozpisywac o zasadach sa oczywiste :)
#629720
ognos | 2003-01-04 14:46:39 +0100
gl wszystkim, szczegolnie da :]
#629722
move | 2003-01-04 14:50:18 +0100
kto to jest alien i jakim cudem wygral z akira?
#629723
JarlB | 2003-01-04 14:51:27 +0100
demka by sie przydaly albo jakies konkretne wyniki...grzesiu?
#629726
ognos | 2003-01-04 14:53:47 +0100
juz demka chcecie? :] moglbym pomoc jakby co gtv postawic ;p
#629729
JarlB | 2003-01-04 14:58:08 +0100
lac na demka i opla :D narazie wole wyniki poszczegolnych meczy na poszczegolnych mapach :PP, demka potem bede zadal :D
#629731
ognos | 2003-01-04 15:00:25 +0100
od opla sie odpier..
gtv by sie nie przydalo? :]
#629733
JarlB | 2003-01-04 15:05:18 +0100
:DDDD ognos masz opla? jakiego, bo nie wiem ile moczu bede potrzebowal zeby go calego oblac ;))))
#629736
davep | 2003-01-04 15:08:19 +0100
gtv najprawdopodobniej nie bedzie, ,ale musicie trzymac kciuki bo wszystko jeszcze mozliwe. Zaraz bedzie news na orgu...
Wyniki nie wiem jakie bo sie nie orientuje, ale wiem ze matrox nie stracil fraga i nie spadl po nizej 30 fragow :P
hyhyy a tak to ogolnie jest dorze :)
#629737
ognos | 2003-01-04 15:10:25 +0100
dave - czemu nie bedzie gtv? :] jak cos z ustawieniami to sluze pomoca :>
frag - opel astra II combi :OGI
#629739
JarlB | 2003-01-04 15:13:05 +0100
ognos-to bede potrzebowal duzo moczu
dave-powiedz matkowi zeby mi q2 oddal :DDDDDD
#629741
svich | 2003-01-04 15:26:21 +0100
Właśnie w LB andro1d zjechał aod ortha który tym samym odpadł z turnieju :/ ja zjechałem jakiegoś bolka i ide dalej w LB, 666*Beny zjechał Greenplayera czy jakos tak i tez dalej idzie w WB :) jednak WB nadal szasta matroX :DDD npaisze cos jesio :)
#629745
bryan | 2003-01-04 15:28:20 +0100
drobna niescislosc: WB: samomon v losman, LB: twins vs losman
:D czyzby klony atakowaly? :)
#629746
ognos | 2003-01-04 15:29:09 +0100
napisz jak sie tzymaja koledzy z da :) honiton, salomon, twins-l ;]
#629747
k3m | 2003-01-04 15:29:10 +0100
teraz będzie grał chyba matr0x z davem :)
#629748
ognos | 2003-01-04 15:30:02 +0100
losman przegral z salomonem i poszedl do twinsa :]
#629749
SL4VE | 2003-01-04 16:09:24 +0100
fragmat1c... od MOCZU (tzw. uryny) to Ty sie odczep :P.
#629758
JarlB | 2003-01-04 16:29:12 +0100
lol :DDDDD zapomnialem :D
#629762
Zaloguj się by dodać komentarz.