ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Brzeg - WB i LB

sob, 04 styczeń 2003 13:31:52 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Pierwsza runda już za nami. Oto podział na wb i lb:

WB:

gallek vs tom bombadil, losman vs salomon, benny vs greenkiller, herpu vs alien, boss vs dave, matr0x vs orho

LB:

auror vs gyros, clipper vs shine, android vs jan pawel II (android wygral), buczyk vs akira, anubis vs bubu, svich vs soulless i twins vs losman

Wiec wkrótce =D

EDIT

matrox wygral z orth'em duzą ilością fragów (=D)

dave wybral z bossem

Gravatar

qwe | 2003-01-04 13:38:32 +0100

DAWAC GTV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Zenith | 2003-01-04 13:39:59 +0100

kto wygra ???

matr0x ? :P

Gravatar

HarryPotter | 2003-01-04 13:58:03 +0100

Poly go wypier**** :DDDDD
PPP RULEZ !!! :)

eng | 2003-01-04 14:00:45 +0100

zapodajcie linka do "Brzegu"...

k3m | 2003-01-04 14:01:51 +0100

1-matr0x
2-benny
3-salomon
:P

Gravatar

qwe | 2003-01-04 14:22:47 +0100

nom mniej wiecej cus takiego
no chyba ze fatal w ostatniej chwili sie zapisze ;PPP

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:27:27 +0100

kemot a gdzie dave ? :P dawid zownuj matka :D

Zenith | 2003-01-04 14:27:58 +0100

eeee tam jakis fatal (kto to wogole jest :P:P)

Gravatar

nordcore | 2003-01-04 14:28:02 +0100

ej co to te WB i LB :P ?

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:29:06 +0100

WB-WygraBlizniak LB-LoserBenny :D

sechu | 2003-01-04 14:31:50 +0100

Ja tam jestem za akira i lopem jak chlopaki beda miec swoj dzien to tam wszystkim pokaza , gralem z nimi i wiem jak jest :p
sorka chlopaki ze nie wpadlem tam tego wygrac :p ale problemy z kasa i wogule NO wiec calym sercem jestem za akira i lopem GOOD LUCK !!!! & HF

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:33:44 +0100

no przeciez i tak matek wygra :PP szymon cipko wypowiedz sie :D

Bucher | 2003-01-04 14:41:29 +0100

nordcore-to są grupy wygranych i przegranych
nie chce mi sie rozpisywac o zasadach sa oczywiste :)

ognos | 2003-01-04 14:46:39 +0100

gl wszystkim, szczegolnie da :]

move | 2003-01-04 14:50:18 +0100

kto to jest alien i jakim cudem wygral z akira?

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:51:27 +0100

demka by sie przydaly albo jakies konkretne wyniki...grzesiu?

ognos | 2003-01-04 14:53:47 +0100

juz demka chcecie? :] moglbym pomoc jakby co gtv postawic ;p

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 14:58:08 +0100

lac na demka i opla :D narazie wole wyniki poszczegolnych meczy na poszczegolnych mapach :PP, demka potem bede zadal :D

ognos | 2003-01-04 15:00:25 +0100

od opla sie odpier..
gtv by sie nie przydalo? :]

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 15:05:18 +0100

:DDDD ognos masz opla? jakiego, bo nie wiem ile moczu bede potrzebowal zeby go calego oblac ;))))

davep | 2003-01-04 15:08:19 +0100

gtv najprawdopodobniej nie bedzie, ,ale musicie trzymac kciuki bo wszystko jeszcze mozliwe. Zaraz bedzie news na orgu...
Wyniki nie wiem jakie bo sie nie orientuje, ale wiem ze matrox nie stracil fraga i nie spadl po nizej 30 fragow :P
hyhyy a tak to ogolnie jest dorze :)

ognos | 2003-01-04 15:10:25 +0100

dave - czemu nie bedzie gtv? :] jak cos z ustawieniami to sluze pomoca :>
frag - opel astra II combi :OGI

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 15:13:05 +0100

ognos-to bede potrzebowal duzo moczu
dave-powiedz matkowi zeby mi q2 oddal :DDDDDD

svich | 2003-01-04 15:26:21 +0100

Właśnie w LB andro1d zjechał aod ortha który tym samym odpadł z turnieju :/ ja zjechałem jakiegoś bolka i ide dalej w LB, 666*Beny zjechał Greenplayera czy jakos tak i tez dalej idzie w WB :) jednak WB nadal szasta matroX :DDD npaisze cos jesio :)

bryan | 2003-01-04 15:28:20 +0100

drobna niescislosc: WB: samomon v losman, LB: twins vs losman
:D czyzby klony atakowaly? :)

ognos | 2003-01-04 15:29:09 +0100

napisz jak sie tzymaja koledzy z da :) honiton, salomon, twins-l ;]

k3m | 2003-01-04 15:29:10 +0100

teraz będzie grał chyba matr0x z davem :)

ognos | 2003-01-04 15:30:02 +0100

losman przegral z salomonem i poszedl do twinsa :]

SL4VE | 2003-01-04 16:09:24 +0100

fragmat1c... od MOCZU (tzw. uryny) to Ty sie odczep :P.

Gravatar

JarlB | 2003-01-04 16:29:12 +0100

lol :DDDDD zapomnialem :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63