Bug w OSP 1.03
śro, 12 marzec 2003 17:23:18 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dostałem na GG info (od C1astka) o wyczynie f9nomena, który nagrał demko ukazujące pewien ciekawy bug w OSP 1.03. Nie wiem czy działa to tylko na mapie q3dm17, ale właśnie na niej nagrane jest demo, które możecie ściągnąć poniżej.
: Cheats: 0
: Fizyka: ProMode





Rozz | 2003-03-12 17:27:06 +0100
A nie jest to normalne czasem w promode ze wyskakuja takie itemy po spawnie?
#636660
LaGranda | 2003-03-12 17:30:18 +0100
Uciesza sie na 100%, bedzie ban dla Rozza :P. A swoja droga to bug pierwsza klasa, dawac demko w swiat !!!
#636661
SAI4H | 2003-03-12 17:36:21 +0100
..;o
#636662
ciastek | 2003-03-12 17:36:22 +0100
Tu nic nie bylo. La la la la, siaba daba da :D
#636663
SAI4H | 2003-03-12 17:43:32 +0100
c e n z u r a jest wszedzie. ;p
/by s4i
#636664
StaryOrgowicz_560 | 2003-03-12 17:55:50 +0100
lol jaki bug takie figurki mi wypadaly jak gralem pm jeszcze na pierwszym osp i niewidze tu nic nowego lol ;p
#636666
SAI4H | 2003-03-12 18:08:43 +0100
Chyba nie zrozumiales, nie moja sprawa. Nie loluj koles.
#636669
ciastek | 2003-03-12 18:19:48 +0100
LoL LoLowski :D
#636671
JarlB | 2003-03-12 18:24:49 +0100
rozz walnij to na esr...
#636673
*MR.GOD* | 2003-03-12 18:36:02 +0100
lol?:D po co?:D wsumie szkoda ze tylko w warmupie dziala bo probowalem na normlanym ale nie dzialalo i z botem mialem na minusie :DDDDDD
#636675
SAI4H | 2003-03-12 18:37:21 +0100
Po co? Dlaczego? - bo polskie. ;)
#636676
BobeK | 2003-03-12 19:11:50 +0100
polska jakosc
#636679
Zenith | 2003-03-12 19:19:58 +0100
eeeee ten bug byl juz w 1.02! i wiem ze dziala on tez na q3dm14tmp bo chyba z 2 tyg temu tez to wyluckalem...
#636680
Rozz | 2003-03-12 19:37:37 +0100
Wiecie co ja mam mieszane uczucia. Walne na razie na forum osp, choc pewnie rhea odpowie za rok.
#636683
SAI4H | 2003-03-12 19:40:28 +0100
Wszyscy o tym wiemy juz od dawna. ;)))
#636685
Zenith | 2003-03-12 20:07:18 +0100
no wlasnie zeby nas nie wysmiali :P:P:P
#636689
[FPP]Krypton | 2003-03-12 21:26:52 +0100
czy mi sie zdaje, czy tabelka top downloads sie rozsypala?
#636697
log | 2003-03-12 21:49:18 +0100
rozsypala sie
#636700
SAI4H | 2003-03-12 21:57:42 +0100
Yyy-yyY - No co Ty. :D Wszystko OK! ;D
#636705
Zaloguj się by dodać komentarz.