ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CB Fall Open Cups - zapisy

wto, 19 sierpień 2003 18:00:37 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Clanbase otworzyło właśnie zapisy na jesienny sezon Pucharów. I tak w tym sezonie będzie granych siedem trybów: DM, CTF, RA3, Urban Terror, FreezeTag, iTDM, CPMA. Generalnie niewiele polskich ekip gra w Open Cupach, ale kilka gra. Myślę że zobaczymy w każdym razie czołówkę tdm a także chłopaków z PPP i UVM w trybach ctf i ra3.

Zapisać klan może cl o ile klan jest zarejestrowany w CB, a można to zrobić tutaj. Przed podjęciem decyzji o udziale w CB zaleca się jednak zastanowić czy pingi pozwalają na grę na serwerach europejskich i czy po prostu klan ma dostateczny skill - słowem oferta raczej dla zaawansowanych.

Wyszła także kolejna wersja mapy teddy'ego - ospdm15 (RC2). Główna zmiana to zmniejszenie całej mapy o około 10% oraz kratka w okolicach sg/ya.

Jak się okazuje nie będzie więcej release candidates do tych map - do czasu wyjścia nowej wersji osp będą one miały status "oficjalny", czyli można się przyzwyczajać. Download od nas: ospdm13 rc1, ospdm14 rc1, ospdm15 rc2.

nita | 2003-08-19 18:03:51 +0200

wierzcie mi nie tlyko dla zaawansowanych

Nikon | 2003-08-19 18:08:31 +0200

pm to co innego :D i jestescie w 2 lidze jak my bilismy na vq3 w 4 i tez tam rezaismy all

ash | 2003-08-19 18:43:23 +0200

jeszcze duel cup jest

nita | 2003-08-19 19:16:23 +0200

nie wazne gdzie... gramy i sie cieszymy z gry
Nikon: wiem ze pm to co innego jest szybsze i bardzije skomplikowane :>

Nikon | 2003-08-19 19:42:09 +0200

no wsumie racja ze nie wazne gdzie sie gra :P chodzi o fun :P a pm nie jest taki skomplikowany :D pamietam go bardzo dobrze humy roxorz :P

ale teraz jakos nie mam przekonania do pm bo gra sie na cpma ktore niby jestlepsze a ja mam z tymgownem problemy co server to mnie kopie jak zrobie zeby mnie nie kopalo wchodze na inny i mnie kompie znowu :D jak by bylo na osp jak kiedys to moze bym pogral :D ale cnl 3 bedzie juz chyba na cpma wiec :D nic z tego :D a no i nowe mapy jakies dziwne sa wiecej na nich skrzynek niz przestrzeni do gry ;)

nita | 2003-08-19 20:20:00 +0200

nie nazekaj skrzynki dobre sa ;)

viltZz | 2003-08-19 21:02:15 +0200

pod warunkiem ze to skrzynki z piwem:D

acidRA3in | 2003-08-19 21:27:12 +0200

UVM jest zapisany od 15.08 :) a Nita ma racje, ze to puchary nie tylko dla zaawansowanych :)

bryan | 2003-08-19 22:02:40 +0200

rozziu ale ja juz o tym pisalem :P

Nikon | 2003-08-19 22:27:52 +0200

e nita jak widzialem ta cpm21 jak po quada wskakiwac to myslalem ze padne ze smiechu :D lepszego miejsca nie mogli znalezc :D

Rozz | 2003-08-19 23:02:51 +0200

lul nie widzialem bry nic o cb

nita | 2003-08-20 00:01:03 +0200

to jeszcze nic najlepsze sa motywy jak ktos rozbiega sie po BSa 100/200 i wpada w otchlan :D:D:::D abo jak komus sie wydaje ze rpzejdzie przez crushera i mu nie wyjdzie :P

Gravatar

dxgoblin | 2003-08-22 16:24:52 +0200

Dzis , tj. ostatni dziej zapisow do cb open cup , wstapil do cupa jeszcze jeden poslki klanik jakim jest - trzymac za nas kciuki :-p

Gravatar

vTm | 2003-08-22 16:37:53 +0200

goblin:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63