CB Nations Q3A
sob, 29 marzec 2003 02:47:59 | Autor: ognos | Quake 3 Arena
Zostały już rozlosowane grupy w CB Nations Q3A. Jeśli Polska reprezentacja przejdzie eliminacje, które gra z Finlandia znajdzie się w Grupie C. Tak przedstawia się ta grupa:
Grupa C
Niemcy
Słowenia
Dania
Finlandia /
Polska
Mecz eliminacyjny zostanie rozegrany 3 Kwietnia o godzinie 20:00 CET, GTV z pewnościa będzie podane. Miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi nam ping w dobrym zaprezentowaniu się i dobrze wypadnie nasza reprenzentacja. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyc naszym reprezentantom samych sukcesow i wygranych, GL i HF !





bryan | 2003-03-29 02:49:26 +0100
Ognos® (2:51)
www.q3arena.gry.wp.pl/?id=1
Ognos® (2:51)
moj 1st news tutaj ;]
pusia jest z siebie dumna, ze napisala pierwszego njusa tutaj ;)
#638229
ognos | 2003-03-29 02:55:24 +0100
lol ;]
#638230
log | 2003-03-29 02:55:46 +0100
ogi daj flagi na poczatku przed nazwa panstwa ... bedzie ladniej :D
#638231
Rozz | 2003-03-29 03:33:14 +0100
Bryan hehe :)
No i flagi - jak dotad nikomu wlacznie ze mna nie chcialo sie ich wgrywac... respekt ogi :P
#638232
DL*AlieN* | 2003-03-29 04:00:20 +0100
GL POLAND !!!
#638233
qw3rterro | 2003-03-29 05:04:50 +0100
ognos =), dobre :]
#638235
focus | 2003-03-29 07:37:40 +0100
No to tera everybody skladac rece do Bozi o to zeby tepsa miala swoj dobry dzien i zeby nasza reprezentacja mogla ladnie skopac swojego przeciwnika bez wiekszych lagoow :] GL Polish Team !!!
#638241
Razor | 2003-03-29 09:26:29 +0100
ognos ladnie to wyglada...powodzenia zycze przy pisaniu kolejnych :))))
#638249
sun | 2003-03-29 09:47:39 +0100
Rozjebia ich :)
#638253
Zenith | 2003-03-29 10:17:44 +0100
DaMy raDe :-]
#638257
vTm | 2003-03-29 10:30:57 +0100
a kto gra apropo w repr. POLSKI?
#638260
eng | 2003-03-29 11:23:07 +0100
a puszcza "Mazurka" przed meczem ?:D
#638263
sun | 2003-03-29 13:23:04 +0100
VTM - topic #team-poland.q3 | QNET
#638281
c-load | 2003-03-29 16:06:14 +0100
i Edytka "zaspiewa"... ;]
#638308
no1r | 2003-03-29 16:35:59 +0100
sory ale kto gra w PL reprezentacji q3a ???
#638313
ognos | 2003-03-29 17:22:59 +0100
a czy to wazne? :)
pisze w topiku na #team-poland.q3 - qnet
#638317
Zaloguj się by dodać komentarz.