ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CB Open Cup Spring 2005 - Faza playoffs !

pią, 08 kwiecień 2005 13:04:00 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już jakiś czas temu mieliśmy możliwość zorientowania się, jakie drużyny przejdą do kolejnej fazy ligi CB Open Cup Spring 2005. Teraz już śmiało możemy powiedzieć jakie polskie teamy będą reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji Open Cup`a. Niestety tylko parę klanów będzie grało w fazie playoffs, której początek zaplanowany jest na 18 kwietnia 2005r. Data ta raczej nie powinna ulec zmianie, choć pozostało jeszcz kilkanaście meczów do rozegrania. Jednak organizatorzy rozwiązali ten problem... po prostu jeśli wynik danego meczu nie będzie znany to spotkanie uznane będzie za remis.

Tylko siedem klanów wyjdzie ze swoich grup... dlaczego tylko 7 ? Ponieważ wszystkich drużyn, które od początku brały udział w OC Spring 2005 było 15 ! Niektóre teamy, np. malleus maleficarum czy Assault Force zrezygnowały z udziału w lidze, z różnych powodów... sześć polskich drużyn nie zdołało pokonać swoich rywali, którzy zajęli pierwsze 3 miejsca premiowane awansem. W playoffach nie zobaczymy takich klanów, jak: the h00ligans czy też the shadows. Jest to może swego rodzaju zaskoczenie, że jedne z najlepszych polskich drużyn, nie zdołały przejść przez fazę grupową... jednak trzeba mieć na uwadze fakt, iż walczyli on z bardzo dobrymi klanami... Pozostała czwórka po prostu trafiła na lepszych od siebie rywali.

Tak (jak już wcześniej wspomniałem) 7 polskich teamów przechodzi do następnego etapu OC. Są to drużyny :

sYnthesis

Fear Facotry

pa1n

Czarne Pantery

Death Kings

Unnamed Killers

Black Eagles

Klan sYnthesis, który jako jedyny z 3 polskich zespołów (grających w "Premiere League") dostał się do playoffów. Z "Second League" zajmując 2 miejsce w grupie przeszli gracze klanów: Fear Facotry i pa1n. W "Third League" team Death Kings zajął 3 miejsce, a Czarne Pantery 1. Tutaj należy zwrócić uwagę, iż klan P!, jako jedyny polski klan zakończył fazę grupową na pierwszym miejscu. No i pozostała jeszcze ostatnia "4 liga", w której zespoły Unnamed Killers i Black Eagles uplasowali się na trzecich miejscach w swoich grupach.

Chyba już nic się nie może zmienić, jeśli chodzi o miejsca naszych klanów w poszczególnych grupach. Pozostało do końca jeszcze kilka meczów, które mają rozegrać zagraniczne teamy. Lecz ich rezultaty, raczej już nie będą miały wpływu na końcowe wyniki. Tak więc z z upragnieniem czekamy na rozpoczęcie fazy playoffs, która odbędzie się 18 kwietnia. Będziemy śledzić poczynania naszych rodaków i mamy nadzieję, że zobaczymy ich w finałach Open Cupa. GL i HF !

szłem | 2005-04-08 13:07:18 +0200

fajnie :>

sYnth|Bubu | 2005-04-08 13:21:18 +0200

Yeah! Jestesmy w 12 najlepszych klanów Europy :D

Mav_8217 | 2005-04-08 14:15:10 +0200

Szkoda tylko, że nie wspomniałeś o tym, że BE został jeszcze jeden mecz do rozegrania i być może wyjdziemy z grupy na drugim miejscu ;)

Tata_RIPA | 2005-04-08 14:15:53 +0200

wkrecasz se bubson .. jestesmy od was lepsi :d tylko pecha mielismy i umoczylismy z jakimis dollz i headzz i to fartem wygrali ... bo wcale dobrze nie grali .. a tak naprawde to bili nas tylko pingiem ..

rav | 2005-04-08 14:40:00 +0200

dziki sorry ale my to mamy jakies 5mbitowe lacza czy co ? :o

THRAWN | 2005-04-08 14:45:46 +0200

gg i hf :D a co do be to sie wlecze jak zwykle :PPPP

wishoza | 2005-04-08 14:53:30 +0200

Wlecze, ale jednak ... Teraz mamy ounycz sqad, pokazemy klasy tym pedałom :D

gu4rd | 2005-04-08 15:45:22 +0200

hmm co moge powiedziec? GJ a co moge dodac? GL :D

cmx | 2005-04-08 16:07:08 +0200

gl klanom :D ciekawi mnie tylko jak daleko zajda sYnth

sYnth|Bubu | 2005-04-08 16:16:21 +0200

Lol wkrecam?
Przeciez to wynika z zasad: z 4 grup awansuje po 3 najlepsze zespoly (4x3=12). Daje to piekna liczbe 12.
A czy jestescie lepsi to zobaczymy jak spotkamy sie w jakiejs lidze...
A przez Ciebie przepawia tylko zazdrosc ot co.
koniec tematu.

ramm | 2005-04-08 18:04:17 +0200

W playoffach nie zobaczymy takich klanów, jak: the h00ligans czy też the shadows. Jest to może swego rodzaju zaskoczenie, że jedne z najlepszych polskich drużyn, nie zdołały przejść przez fazę grupową... jednak trzeba mieć na uwadze fakt, iż walczyli on z bardzo dobrymi klanami... Pozostała czwórka po prostu trafiła na lepszych od siebie rywali.

mi tam w tych zdaniach cos nie pasuje... tak jakby t5 i h nie trafili na lepszych od siebie a na lepszych ;d

pepz | 2005-04-08 19:17:31 +0200

be łyl ołn ja!

Tata_RIPA | 2005-04-08 19:40:14 +0200

bubon to jaja byly ... ale co do tych pingow to racja poprostu pokazaliscie co umiecie i jestescie w playoffach a jak chcecie sie przekonac kto jest lepszy mozemy sie umowic na mecz... wasz najlepszy sqad na nasz.. i wszystko sie wyjasni

ognos | 2005-04-08 19:42:26 +0200

"Z "Second League" zajmując 2 miejsce w grupie przeszli gracze klanów: Fear Facotry "

My jeszcze nie skonczylismy fazy grupowej, mamy do rozegrania dwa mecze z druzynami z konca tabeli i miejsce to sie prawdopodobnie zmieni ;)
PS. literowka ;]

L3si0 | 2005-04-08 20:13:34 +0200

dziki daj spokoj, przeciez oni nie wywalczyli sobie play-offow tylko sie do nich przeslizneli, wiec nie maja czym sie szczycic (wygrali normalnie tylko 1 mecz i to z klanem, ktory my jedziemy ponad 100 fragow), wiec o czym tu gadac
ps. i tak odpadna w 1 rundzie ;D

Tata_RIPA | 2005-04-08 20:35:08 +0200

lesio ale z bubu team tak trzeba :d pozniej beda sie panoszyc zabardzo :D

gemi | 2005-04-08 22:54:45 +0200

eh nc. :)

zamiast sobie podac rece czy cos i powiedziec gl to przekomazanie .. dajcie sonbie na looz chlopaki bo na starosc bedziecie znerwicowani za bardzo

March | 2005-04-09 00:48:34 +0200

imo lesio ma troche racji :-) niedosc ze t5 i h mialy prze.jebana grupe to na dodatek obie druzyny musialy same siebie eliminowac :)

gl synth w playoffach

SpOOnman | 2005-04-09 09:22:29 +0200

PPP chyba nie gralo w CB... I juz napewno nie w drugiej lidze... I na 300% nie doszlo do playoff :P

Odpadlismy w pierwszej rundzie przez eLAW, ale z tego co widze, to mielismy wiekszy fun z CB niz wszyscy nizej podpisani TDMowcy razem wzieci. Cieszcie sie z sukcesow innych, nawet w czwartych ligach. GG!

dinhkertal | 2005-04-09 09:28:53 +0200

prawdziwy Polak to Polak zawistny ;)

MaS | 2005-04-09 10:16:44 +0200

...bijcie się... :asd

PS. Ketral zbuku czekam na coś od Ciebie chyba już zmiecha :/ ... spale Ci chate ;]

ziemba | 2005-04-09 10:20:07 +0200

dollz headz ms t5 i my (h) ... ktos musial odpasc ... imo najbardziej wyrownana grupa :)

a tak przy okazji .... a gdzie koncowe 3 kolejki sa opisane ... bo nigdzie nie widzialem zeby ktos to opisal ....

dinhkertal | 2005-04-09 10:39:52 +0200

o szit zapomniałem :DDD zrobione już jest,odezwi sie na gg do mnie ;p

baxowy | 2005-04-09 11:24:22 +0200

Ale wy zje.bani jestescie, myslalem ze ktos tu dorosl ;d

dinhkertal | 2005-04-09 11:40:13 +0200

baksiuuuu pusioo :D

Logitechr4 | 2005-04-09 14:18:16 +0200

aa tam Sp00n opowiadasz ;D. My podchodzimy do OC czysto 4fun i jakos dajemy rade :D. GL wszystkim w playoffach ;)

THRAWN | 2005-04-09 14:59:47 +0200

wiedziałem ze cos sie zaczyna dziać jak baks zaczoł pisać komenty od tygodnia . Baks widzimy sie za 1 godzine max bo wpie...:D

Gravatar

c-load | 2005-04-09 17:24:04 +0200

mielismy szczescie(w/o) ale to nie oznacza ze jesli bysmy go nie mieli nie poradzilibysmy sobie, takie sobie gdybanie , L3sio przejdziemy do 2 rundy bo moze znowu w/o bedzie ;D a tak wogule to fajnie ze ciagle klutie sa bo wchodzac tu liczylem na to ze sobie poczytam wasze mądre wypowiedz kto jest lepszy w gre komputerową ;D, jak jest news ze sYnth awansowalo czy cos to zawsze duzo czytania ;D

sYnth|Bubu | 2005-04-10 17:23:08 +0200

Najzabawniejsze jest to ze najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy nie graja :D
gg

ziemba | 2005-04-11 08:27:04 +0200

a ty bubu masz badyla w pupie ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63