ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



cB zdobywa Puchar Dialogu 2 !!!

pon, 16 luty 2004 21:21:33 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Tak przedstawia się zwycięska trójka Pucharu Dialogu 2 organizowanego przez xLIGE oraz klan Wr0. Chciałbym osobiście podziękować całej organizacji tych rozgrywek - chłopaki odwalili kawał dobrej roboty dzięki czemu mogliśmy w przyjemnej atmosferze popykać w te śmieszne roboty :). Szczególne uznanie należy się sOpEE który nie tylko załatwił aż 4 serwery dzięki uprzejmości firmy TELEFONIA DIALOG ale również postawił GTV. Wielkie thx dla cry i neona którzy też poświęcili sporo czasu dla nas - graczy. Respect.
Tym razem rozgrywki zownowali panowie z Clan Blokers pokonując w finale mistrza naszego kraju klan New World Order. 3 miejsce należy do klanu kat squad. Gratulacje !
Pucharki stworzył tym razem visor - również thx !

bamc | 2004-02-16 21:25:26 +0100

GJ 4 CB

furi | 2004-02-16 21:41:28 +0100

jaki slang ;)

Gravatar

mow9k | 2004-02-16 21:48:39 +0100

Con Gratulations. Ps.. andrzej mowil, zeby tez zlozyc gratulacje.

Joe | 2004-02-16 22:07:48 +0100

heh bamc nie mowilbys tak jakbys z nimi gral :] (joke). Nie no chlopaki odwalili kawal dobrej roboty (mówie o cB). Gdy pokonali nas (nWo) w 2 rundzie WB poczulem respekta do nich (są to na maxa zgrani kolesie z rownie mocnym skillem). Na CA stanowią maszyne do zaibjania (lol):P. GG Friends :]
Co do organizacji....po prostu wszystko przygotowane co do kazdego szczegółu (chociaz do meczu w 2 rundzie z cb mam jedna uwage .. to ze podczas 1 mapy padl server xliga2 i musielismy "uciekac" na wro). Co do reszty nie mam zadnych pretensji...wszystko wyszło QL :]

Good Work

sYnth|Bubu | 2004-02-16 23:11:39 +0100

bryan za ECT nam zadnego pucharu nie dal :/

Gravatar

edix | 2004-02-17 00:21:57 +0100

GJ :)

gemi | 2004-02-17 07:52:56 +0100

heh a slyszal ktos o pechu organizatorow ? :P

Ja rozumiem ze organizatorzy nie powinni wygrywac bo to by bylo podejzane ale zeby odrazu trafic na 2 najgorsze sytuacje jakie mogly sie wydazyc w danym momencie.. (w zasadzie to 3, bo 2 mecz wdupilismy 11:10 11:10 :P) ? no to juz lekka przesada :P

Ale mimo tego malego incydentu i tak uwazam puchar za udany :), szkoda ze nie widzialem meczu finalowego ;/ Teaz nie pozostaje mi nic innego jak podziekowac wszystkim za mile slowa w imieniu organizatorow i pogratulowac zwyciezcom :)

hmm... jednego mi brakuje w tych newsach z ca... gdzie sa screeny i demka !!??

gemi | 2004-02-17 07:52:56 +0100

...jak sie kasuje komments niepotrzebny ?

fhantom | 2004-02-17 08:18:14 +0100

na stronie xLIGI ich nie ma więc ja ci ich nie narysuje... :)

dadek | 2004-02-17 10:01:58 +0100

łał jakie ładne puchary =K

ARS | 2004-02-17 10:31:04 +0100

No wlasnei gdzie sa screeny i demka !??!?
Momo ze gralem w finalowym meczyku to i tak jak ju zpadlem sepclock pozwalal mi ogladac tylko kawalek sciany jak zwykle wiec gdzie sa te demka ??

cry | 2004-02-17 10:46:42 +0100

U mnie i n3ona na hdd znajdujądą się screeny i dema :> Powoli zaczniemy wrzucać to na xlige :>

jajk0 | 2004-02-17 11:43:45 +0100

Tylko powolutku, bo wiecie co nagle to po diable. Po co się spieszyć? Poczekajce tak ze miecha aż te demka dojrzeją i dopiero wtedy je dajcie :P
Gratuluje zwycięzcom i pozostałym klanom :D :P

fhantom | 2004-02-17 12:26:38 +0100

co za gość sam sobie gratuluje zwycięstwa :-D

Yas1U | 2004-02-17 12:31:43 +0100

No pucharek ładny :P.
Ogulniej turniej był fajny. No to tyle :P.

amir | 2004-02-17 13:20:28 +0100

gg cB

Gravatar

hrc | 2004-02-17 13:47:22 +0100

Wr0 nie powiedzialo jeszcze ostatniego slowa :P
gg & gj panowie

r1ko | 2004-02-17 15:45:21 +0100

fajne szklanki:P

Gravatar

areoqs | 2004-02-17 17:14:21 +0100

no ladny meczyk byl :D wreszcie nWo nie ma miszcza :D :D gg

fhantom | 2004-02-17 17:37:40 +0100

ee are jesteś w błędzie to był invite cup tylko dla 8 klanów mistrza ma nadal nWo :>

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-17 18:15:40 +0100

Jestesmy Boscy ;- D ;- D

jajk0 | 2004-02-17 20:41:29 +0100

Fh, mimo to jesteśmy boscy :D :PP

Gravatar

areoqs | 2004-02-17 21:32:33 +0100

wiem ale nWo przynajmniej jednego turnieju nie wygralo :D

fhantom | 2004-02-17 22:06:46 +0100

hehe :)

Joe | 2004-02-17 23:22:47 +0100

no w tym co mowi are jest cos racji ale i tak nwo is the best :P (szacuken dla cb ofkoz:P)

heh wy wszyscy mowicie ze jestescie boscy.. :P
bez przesady .. :]

n3on | 2004-02-19 18:49:04 +0100

congratulation 4 cB, nWo & kat
thx 4 all ;]
[...]
reszte napisałem w newsie na xlidze ;]
ładniej niż fh nie ? :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63