ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CGL

sob, 24 sierpień 2002 21:12:26 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Trwają fina^(3)y najwie^kszego i jedynego krajowego turnieju q3. Niestety nie mamy bezpośredniej wtyki w Cyberlandzie, wie^c podam tylko kilka informacji zaczerpnie^tych z fpp.pl.

Jest znana lista nagród, ale nie wiadomo co za które miejsca. Lista ta wygląda tak:

  • 3 Monitory od LG

  • 3 karty graficzne GeForce 4 od Fpp.pl

  • 7 p^(3)yt Dvd (filmy) od Monolitha

  • karta d1/4wie^kowa SB od Philipsa

  • 2 zestawy g^(3)ośników od Philipsa

  • 32 gry od "Świat Gier Komputerowych"

  • Zegarek na re^ke^ firmy SEIKO od Monolitha

  • koszulki od Monolitha

  • nieznane jeszcze nagrody od Logitecha

Myśle^ ?e nagrody są mniej wie^cej takie jakich sie^ mogliśmy sie^ spodziewa?. Czyli jak na polskie warunki ca^(3)kiem niez^(3)e. Niez^(3)e wra?enie robią zw^(3)aszcza d?iforsy od fpp.pl ;) Jest jednak ma^(3)y szkopu^(3) - pono? ta lista ma by? podzielona mie^dzy q3 i cs, a to oznacza ?e q3 dostanie jak to zwykle niewielki procent z listy. Jest te? patronat medialny - nies^(3)awnego Infinite'ego, który udzieli^(3) wywiadu be^dziemy mogli obejrze? w programie Tilt na TV4 w przysz^(3)ą sobote^ o 13.

Jak pisze Saari do trzeciej rundy wb przeszli Fetter, Benny, Mat, B, Krg i Gad, z kolei po drugiej rundzie lb odpadli z turnieju Move, Vendor, Visage, Matee oraz jedyna grająca kobieta Vejita. W trzeciej rundzie niespodzianką by^(3)a przegrana soo z Androidem, a tak?e Gada z Bennym. Ma by? nied^(3)ugo drabinka (czy te? tabelka). Saari pisze te?, ?e organizacja jednak wcią? nie jest najlepsza.

Fpp.pl otworzyli podserwis cgl.fpp.pl w którym powinno pojawi? sie^ wie^cej informacji.

przodownikpracy | 2002-08-24 22:24:32 +0200

od logiteha - to pewnie myszy

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-08-25 00:27:56 +0200

no lol pomysl czlowieku - a na co im myszy :) przeciez oni maja swoje myszy i na pewno są do nich przyzwyczajeni ze szok...

Vymmiatacz | 2002-08-25 02:47:00 +0200

A wiecie jakie myszy Logitech niedawno wypuści^(3)? MouseMan z podwójną optyką. Pono? super-precyzja. Cena te? jest jakby podwójna :) Szczegó^(3)y na www.logitech-sklep.pl Mo?e to w^(3)aśnie takie myszki be^dą nagrodami?

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-08-25 03:22:25 +0200

mam ta mysz
logitech mouseman dual optical

gra nia kilka osob np. zoom

Gravatar

sun | 2002-08-25 05:54:18 +0200

Co do organizacji nie jest az tak zle.. wiem bo tam bylem ;). A co do tej myszki to widzialem jak ze swoja myszka niesamowity zoomer po dramatycznej walce dostal od huty 2:1. To byl chyba najciekawszy mecz od poczatku turnieju.. zobaczymy co bedzie jutro.

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-08-25 09:36:39 +0200

demka jakieś? :)

Gravatar

StaryOrgowicz_24 | 2002-08-25 10:30:58 +0200

napewno wkrótce be^da :)

Gravatar

StaryOrgowicz_24 | 2002-08-25 11:05:20 +0200

*32 gry od "Świat Gier Komputerowych"

qll...... jakieś Wacki czy fantasy rally ... na ch** to komu?!

Gravatar

StaryOrgowicz_24 | 2002-08-25 11:05:54 +0200

no i po kij komuś a? 32 gry?!?!?!! :PPP

Gravatar

sun | 2002-08-25 13:21:16 +0200

Bo nagrody sa dla osob do 32 miejsca ;).

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63