ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CGL nie w Krakowie ?

czw, 15 sierpień 2002 14:34:29 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Być może nie będzie również eliminacji w Krakowie. Do cafe Empik Megastore w której miały się one odbyć udał się Eddie, gdzie dowiedział się, że eliminacjami po prostu nie ma się kto zająć:

"bylem tam w kafe, powiedzieli ze nie ma kto sie tym zajac, i nie bedzie 2 elimek, nawet na stronei cgla napisali ze kogos szukaja do zajecia sie ty, a ja kurde wyslam maile do nich, wale komentarze na stronie a nikt nie raczy mi nawet odpisac i reasumujac elimki 2 termin w krakowie przy takim obrocie sprawy nie odbeda sie."

Wychodzi na to że organizatorzy mają gdzieś Kraków. Podobnie jak Lublin zresztą. Potwierdza się moja teoria o kosmicznym niewypale organizacyjnym. Do tego w sobotę w Krakowie będzie przecież papież - Eddie zadeklarował się nawet że zajmie się przesunięciem terminu i organizacją tych eliminacji - ale nie może, bo nikt z CGL nie raczy nawet odpowiedzieć!

W tym momencie kieruję do Fussa i ekipy zapytanie - co wy ludzie robicie? Jeśli macie oczy zaślepione KamperStrajkiem to nie trza było w ogóle robić turnieju q3! Co to za turniej jak nie ma go kto prowadzić w co drugim mieście! Pomijam już fakt, że w Krakowie rezyduje kilku kandydatów do zajęcia pierwszego miejsca, do których ewidentnie zalicza się właśnie Eddie.

Tu może jeszcze paść takie stwierdzenie, że gracz nie może organizować eliminacji. Po pierwsze jeśli nie ma nikogo innego, to chyba lepiej żeby eliminacje się w ogóle odbyły. Po drugie Eddie i tak ma zapewnione wyjście z Krakowa z pierwszego miejsca :)

Jeszcze raz proszę organizatorów o kontakt z Eddiem w sprawie eliminacji w Krakowie pod numerem gg 1033895 lub mail.

Kain | 2002-08-15 14:44:18 +0200

"Po drugie Eddie i tak ma zapewnione wyjście z Krakowa z pierwszego miejsca :)"

Dałbyś sobie głowę uciąć ??

Gravatar

StaryOrgowicz_333 | 2002-08-15 14:45:39 +0200

TY ROZZ , COS TY TAKI QWA PEWIEN ZE EDI BEDZIE MIAL 1 MIEJSCE W ELIMKACH W KRAKU . WIDZE ZE JESTES KOLEJNA OSOBA DLA KTOREJ SLOWO EDI ZNACZY BOG. BUAHAHAH!

Gravatar

StaryOrgowicz_333 | 2002-08-15 14:47:59 +0200

ZAPEWNIONE ??? PRZEZ KOGO??? BO TY TAK POWIESZ. MOZE MA ZAPEWNIONE WYJSCIE , ALE CZY Z 1 MIEJSCA TO SIE OKAZE.

Rozz | 2002-08-15 14:55:47 +0200

Ahahaa no dobra zobaczymy o ile dojdzie do eliminacji.

Gravatar

eddie | 2002-08-15 15:00:59 +0200

ty insekcie walony, zapomniales juz jaki byl pierwszy wynik finalu w plazie? to ze wygralem raz jednym czy dwoma fragami, caly czas kontrolujac przebieg meczu, przyslonilo ci fakt ze w pierwszym meczu finalowym dostales 15 fragami? i to nie ma znaczenia ze ja o sobie sadze ze jestem cienki, ale ma znaczenie to ze ty uwazasz sie za bossa skawina city.
Co do kandydowania do wygrania cgla to napewno sa to przesadzone rokowania, i wg mnie nikt z was nie docenia bennego (np sonda), a to jest gosc ktory wg mnie ma murowane miejsce w pierwszej 4

Gravatar

solid | 2002-08-15 15:09:03 +0200

@#$% nawet te newsy wszystkie na cgl.pl to sa odnosnie cs , i btw ja to bym powiedzial ludzia ze nie bedzie elimek w danym miescie dopiero wtedy gdyby stali przed zamknietymi drzwiami caffe i przejechali na darmo ze 150 km .......

steef | 2002-08-15 15:23:30 +0200

Ktos mi mowil jak załozylem topic na boardzie : ''nie oceniaj dnia przed zachodem słonca'' ... Ehh widocznie sie mylił bo ja od poczatku wiedzialem ze caly turniej CGl#3 to bedzie ( tak jak to pisalem na boardzie ) taki lokalny turniej z wiekszym zakonczeniem i wiekszymi nagrodami niz zwykle .
Jak juz elimki ( jezeli mozna je tak nazwac ) stoja na tak zenujacym poziomie to ciekawe jak bedzie wygladal final ...

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-08-15 15:23:56 +0200

ta sonda to wogole smierdzi ja mam 40 glosow a gracze 10 razy lepsi po 28 ??? Benny, Gostyx, Verbal ? Dlaczego all glosuja na gada ktory ma 0 doswiadczenie w turniejach tego typu, to samo sie tyczy maria ? eeeeeehhhhhhh ta sonda smierdzi :p

Gravatar

StaryOrgowicz_263 | 2002-08-15 15:28:38 +0200

bo ma przed nikiem trzy szóstki ;D

bodo | 2002-08-15 15:45:00 +0200

Po prostu polska extraklasa i tyle, resztę maja w dupie.

Gravatar

StaryOrgowicz_155 | 2002-08-15 15:45:31 +0200

Zoom co sie tak stresujesz jakby od tej glupiej sondy zalezaly wyniki to oprocz matroxa gada i eddiego reszta moglaby sie wcale nie startowac :P

bodo | 2002-08-15 15:47:28 +0200

A, i dodam jeszcze ze na pierwszych elimkach w wawie miałem przyjemnośc grać z gośćmi o xywach dziki_baca, dude, spidey, ktorzy czego dowiedzialem sie po krotkier rozmowie zapoznawczej graja na codzien w starcrafta lub cs'a. Bo krg stwierdzil, ze nie bylo nawet 10 osob......
Zenada, ale w dupe i tak dostalem od dempka....

ortho | 2002-08-15 15:59:04 +0200

heheh no nie moge :P powiem tak: skoro w krk i lublinie nie ma elimek (slyszalem ze wi innych miastach takze) to moze w lodzi zrobmy zeby wiecej ludzi wyszlo poniewaz bedzie nas tam sporo i elita lodzi ktora sie bedzie wyzynala dla 1 miejsca (tak 1 poniewaz z 1 terminu wyszlo 3 graczy lol?)ja proponuje 6 graczy z lodzi :D

*M4STER* | 2002-08-15 16:02:05 +0200

a moze niehc se zwykli gracz eoleja cgl i tylko ten kto uwaza ze jest dobry na final przyejdize :DDDD
hehehh

*M4STER* | 2002-08-15 16:04:10 +0200

btw: czy tylko rozz pisze te newsy?

L3si0 | 2002-08-15 16:08:03 +0200

ja bym na miejscu organizatorow CGL wysylal zaproszenia do graczy reprezentujacych dobry poziom, wiadomo ze udzial w cgl3 moze wziazc 64 osoby (chyba tylu) i jestem pewny ze az tylu dobrych by sie nie znalazlo, jakby zostaly wolne miejsca wtedy dopiero reszta moglaby walczyc o wejscie i najlepiej zeby eliminacje te odbywaly sie w warszawie pod czujnym okiem orgaznizatorow, wtedy byloby wszystko w porzadku, bo z tego co widze to w niektorych miastach do finalu turnieju cgl dostaly sie osoby ktore nie maja pojecia o q3 a przyszly sobie tylko pograc za darmo lol

putek | 2002-08-15 16:21:19 +0200

no chyba ich pojebalo:DDDD no po po gowno to wszystko teraz pojedziemy ze 400km na elimki:DDD extra pozdro dla all

putek | 2002-08-15 16:23:52 +0200

fetter wygra:D ja to czuje:D

pent1um | 2002-08-15 16:29:37 +0200

Ci goście z CGL to naprawde mają to w dupie (przepraszm za słownictwo ale tak jest) zamiast to w końcu zrobić porządnie bo to już przecież raczej ostatnia edycja tego turnieju to oni na koniec zrobią wielki @#$% czy tam lol. I teraz wiadomo dlaczego eliminacje w cs są robione raz w kafaejkach a raz na internecie bo nacisk jest na CS i gości z cgl nieobchodzi ilu ludzi się zjawi na finale q3 bo oni już w następnym roku nie zorganizują turnieju q3 a nawet jak to zrobią to pomyślcie jak będzie to wyglądać...

ash | 2002-08-15 17:01:58 +0200

ja @#$% jak mozna olac krakow, przeciez te okolice to trzymaja wysoki poziom w q, z tego co wiem to na 2 termin do krakowa wybierali sie naprwde dobzi gracze: edi, sick, umf, bebus
to na cgla pojada chyba ci co mieli farta w eliminacjach i przeszli tylko dlatego ze wybrali lepszy termin i lepsza cafe, np. ja;)

*M4STER* | 2002-08-15 18:17:21 +0200

heeh
ash j mieszkam w Toruniu :D
ale nei wiem cyz mi sie chche isc do de longa :P
na vq3 grać :D
hhehe i teraz bedzie troszke ludzikow :D
(ktorych znam)

Gravatar

StaryOrgowicz_334 | 2002-08-15 18:28:00 +0200

CGL ------------------------------- > Wy skurwysyny !!!.

*M4STER* | 2002-08-15 18:39:35 +0200

heheh
ja tesh lubie ich :D

Kain | 2002-08-15 19:35:21 +0200

Lesio

"ja bym na miejscu organizatorow CGL wysylal zaproszenia do graczy reprezentujacych dobry poziom, wiadomo ze udzial w cgl3 moze wziazc 64 osoby (chyba tylu) i jestem pewny ze az tylu dobrych by sie nie znalazlo, jakby zostaly wolne miejsca wtedy dopiero reszta moglaby walczyc o wejscie i najlepiej zeby eliminacje te odbywaly sie w warszawie pod czujnym okiem orgaznizatorow, wtedy byloby wszystko w porzadku, bo z tego co widze to w niektorych miastach do finalu turnieju cgl dostaly sie osoby ktore nie maja pojecia o q3 a przyszly sobie tylko pograc za darmo lol"

A kogo ty uznajesz za graczy reprezentujących zły poziom ??
Ludzi których rozwalasz na necie?
Pamiętaj że lan to lan , tam każdy jest równy (przynajmniej jeśli chodzi o rzeczy niezależne od gracza)

Gravatar

jimmy | 2002-08-15 19:40:48 +0200

co do eliminacji w Toruniu to zeczywiscie pomylka , przyjechal sobie ash pogral na fastnicku poklepal ludzi na vq3, gdzie jeszcze tylko na 2 kompach bylo q3 1.31 no niewazne...
Wyniiki byly w granicach 33:5, ale jak m. gadal z krg co do elimek w 13 gdzie jest osp i byly 2 servery:([chyba nawet ligowe:P], to krg stwierdzil ze sie tym nie zajmuje

Gravatar

StaryOrgowicz_335 | 2002-08-15 19:47:05 +0200

Jezeli nie bedzie drugim elimek w Krakowie to najrozsadnieszym rozwiazaniem bylo by zeby z tych miast w ktorych byly tylko jedne elimki zaegzekwowac pierwsze cztery.

                   z powazaniem Leszek Stalinowski (BOCHNIA)

d4rq000z | 2002-08-15 19:54:08 +0200

nie no @#$%, specjalnie nei szedlem na pierwszy termin, zeby sobie potrenowac wiecej w q3.
Ja nei bedzie 2 terminu to bedzie chamoowa

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-08-15 20:39:54 +0200

już jest chamoowa :D
podzielam opinie ortho: przyjechac do Łodzi wam nie zaszkodzi :DDD

*M4STER* | 2002-08-15 20:54:09 +0200

a po co do łodiz nie lepij do Torunia? :D
byly quaki
kompy dobry
160 fps mam na nich :D
graczy teraz minimum 6 :D
heheh przypuszczAM ZE 10CIU BEDZIE
MINIMIMUM JA ZELL SERFER SL00G STRIKER...
MR.GOD.. TE NA 100% BEDA OSOBY :d

Lucas_1 | 2002-08-15 21:46:04 +0200

Rozz - nie marudz tylko wpadaj do Zaby...

Rozz | 2002-08-15 22:23:31 +0200

Wpadne wpadne lucas, przynies piwo.

Gravatar

jimmy | 2002-08-16 00:43:20 +0200

pewnie jeszcze reprezentacje klanoow aod i war z ostroody, no to lipa bo w delongu tylko 2 kompy na 1.31 i 0 osp

Gravatar

jimmy | 2002-08-16 00:51:26 +0200

zoom to taki krootki komentarz od kolegi na teamt mar1o, cytuje:
"Czego wymagac od kolesia grajacego na lanie, który na necie z pingiem czasami 3x wiekszym klepie wszystkich...
Co moze na lanie nie bedzie trafiac" koniec cytatu :P

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-16 13:59:55 +0200

szejk your ass paciorqi :d aaaaaaa, voodzia rox :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63