ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Chcecie autograf Coolera???

pią, 13 grudzień 2002 15:32:14 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

(to on juz umie pisać? :D )

No więc - chcecie? Jego albo kogoś z poniższych: uNKind, Akiles, socrates, flame, Booms, Cooller, Cha0ticz, Phantom, Dreg, Death, Python, iF22, ZeRo4, Daler, Chip.MASK, Sid, Reef, RocketBoy and Allpact?

Albo jeszcze lepiej - wszystkich na raz?

Weźcie udział w świątecznym konkursie ESR!

Tapety wysłane sujoy'owi ([email protected]) do dnia 31 grudnia zostaną umieszczone w specjalnej galerii, gdzie za pomoca przycisków + zostaną poddane głosowaniu odwiedzających. Najlepsi mogą liczyć na koszulki sygnowane podpisami wyżej wymienionych graczy.

To nie koniec. Wygrac można też czapki (również podpisane) w konkursie na najfajniejszą "skórkę" dla ESR.

Zasady i adres nadsyłania prac takie same.

Aha - te czapki i t-shirty to "oficjalne czapki i koszulki WCG 2002"

Więcej? podążaj za linkiem

I powodzenia.

freak | 2002-12-13 15:36:54 +0100

no nareszcie nius ! thx slawku :D

slawek | 2002-12-13 15:44:56 +0100

to ja thx
:D
(pierwotnie myślałem że chodzi Ci o te podkładki za 28 Euro - a co dla nas za okazja...)

freak | 2002-12-13 15:51:21 +0100

zmniejsz to na litość boską!

mess | 2002-12-13 15:51:39 +0100

szkoda ze potu tych graczy w soikach nie beda przysylac...

freak | 2002-12-13 15:54:47 +0100

:D

ja bym zakupił i se gości poklonował i mniałbym najlepszy squad na ziemi :D (moja wyobrażnia jest zajebiście popier... nieprawdaż? )

freak | 2002-12-13 15:59:08 +0100

"ale brudna"

hehe

freak | 2002-12-13 16:01:52 +0100

uNKind, Akiles, socrates, flame, Booms, Cooller, Cha0ticz, Phantom, Dreg, Death, Python, iF22, ZeRo4, Daler, Chip.MASK, Sid, Reef, RocketBoy and Allpact

booms też mi gwiazdor...

BobeK | 2002-12-13 16:08:43 +0100

(...)freak(...)

tez mi gwiazdor...

freak | 2002-12-13 16:12:09 +0100

(^_^)

davep | 2002-12-13 16:34:48 +0100

ja chce autograf od 666|benny'ego :)

slawek | 2002-12-13 16:42:51 +0100

da Ci w Brzegu... :D

davep | 2002-12-13 17:14:30 +0100

no mam nadzieje
benny co ty na to ? :]

Gravatar

esi | 2002-12-13 18:12:11 +0100

juz sie rzucam na te koszulki:D

Logitech|kar | 2002-12-13 18:22:05 +0100

flame ? to ten ]km[flame ? ktorego gad zjechal ? ;D q3arena.gry.wp.pl/666/gad-kmflame.dm_67
a tak wogole to chosen ma szanse powalczyc o te koszulke...

Gravatar

PLANET | 2002-12-13 21:53:57 +0100

nie ma autografu mata to ja nie kce koszulkee :> Polska mowi NIE :)

Gravatar

igor9k | 2002-12-13 22:14:45 +0100

konkurs trwa do 31 stycznia a nie grudnia, a koszulke i tak wygra ten co robi esports.pl... czlowiek jest bogiem :D.

slawek | 2002-12-14 10:10:02 +0100

Phi... kazdy jest bogiem
:)
a z tą datą - czy aby nie zmienili w międzyczasie???
ale nie będę się upierał, do uprania jest koszulka.

Mattias | 2002-12-14 20:25:04 +0100

fajna koszulka chociaz niektorzy moze graja w q3 ale styl pisma naja do kitu :P

pepz | 2002-12-15 20:05:52 +0100

A mozna dostac takom za darmo?Za czyste checi? :D

eXe|R.W.G. | 2002-12-15 22:01:00 +0100

Ja nadal nie kapuje co ma byc na tej tapecie???
Morze mnie ktos oswiecic?? -_- ;|

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63