ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Chciałbyś pograć w wakacje bez lagów?

nie, 19 czerwiec 2005 19:57:17 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Gracze posiadający dobre łącza mogą nie czytać dalej, lecz tych, którzy posiadają raczej kiepski connect informacja ta może zainteresować. Wchodzisz na serwer rano, lagi. Po południu, lagi. W nocy i nad ranem to samo. Ilu z Was przeklinało nie raz swojego prowidera. Mi samemu zdarza się to bardzo często. Wakacje dla niektórych już się zaczeły, dla innych zaczną się wkrótce. Zapewne ten czas można, a nawet należało by lepiej wykorzystać, niż na katowaniu kompa. No ale to nie oznacza, że w przerwach pomiędzy zwiedzaniem Egiptu, podrywaniem lasek nad Bałtykiem, jednym a drugim piwem nie można by postrzelać w roboty bez "wtyki". I tutaj odziwo wychodzi nam naprzeciw Telekompromitacja polska ze swoją nową promocją neostrady. Pamiętacie zapewne poprzednią, która polegała na tym, że każdy mógł wypróbować Neo 512 za cenę 1,22 z Vat przez okres jednego miesiąca. Tym razem monopoliści proponują nam pakiet Neo 512 na okres próbny 2 miesięcy, po 29,89 zł/miesiąc z VAT ! (troche drożej niż ostatnio, ale i tak sądzę, że warto). Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar zamówić pakiet testowy już jutro i rozkoszować się "zielonym" pingiem w wolnych, wakacyjnych chwilach ! Promocja trwa do końca sierpnia.


:: opis promocji

:: dokładny regulamin w formacie .pdf

eng | 2005-06-19 20:01:24 +0200

nastepny wyjezdza z reklama tepsy. Zalosne. Placa Ci za to ?

RauL | 2005-06-19 20:05:22 +0200

LOL? albo straciłeś pol mozgu w wypadku, albo robisz to dla zasady. przeczytaj jeszcze raz na spokojnie, przemysl, pooddychaj swierzym powietrzem i sklon sie jeszcze raz do refleksji nt. sensu tego newsa.

castor | 2005-06-19 20:23:15 +0200

znow bedzie wałek jak wtedy za zeta... zanim mi zalozyli neo na miesiac , to juz sie moj okkres skonczyl i mialem w sumie neta przez jakis 1 dzien ; o po czym zadzwonilem do tp i mi oznajmili ze moj miesiac wlasnie sie skonczyl : o

tylko ja tak mialem? :-A

m4k | 2005-06-19 20:34:26 +0200

tak chyba byles jedyny... bo te 2 m-ce licza Ci od daty 1 logowania na neo.. wiec ten 1 dzien to chyba nie wiem te pozostale 29-30 w miesiacu przespales i nie pamietasz ;)

eng | 2005-06-19 20:53:43 +0200

raul nie musiz mnie od razu obrazac cioto. Nie wiem , chyba trzeba byc jaskiniowcem zeby nie wiedziec o tej promocji, mam na mysli graczy. Zalosne jest reklamowanie tej sux firmy na tym serwisie i tyle.

Jezeli juz piszesz to nie oklamuj ludzi, na tym neo mozna spokojnie grac na 28-35 ms w PL, bo za granica jest kiepsciawo. od 60-70 na gsnetach , po stale 100 ms np na Wegrzech, warto dodac , ze czesc ludzi np z woj slaskiego dzieki bubu nie pogra sobie z racji bana na poczatek adresu ip

Pir@nia | 2005-06-19 20:55:32 +0200

ja np nie wiedzialem i co? :A

RauL | 2005-06-19 21:06:33 +0200

eng ja Cie wcale nie chcialem obrazic, tylko odpowiedzialem na Twoj ponowny zaczep. jak widzisz nie wszyscy wiedzieli. poinformowac zawsze warto, moze ktos na tym skorzysta. sam nie lubie tepsy, ale wali mnie to czy to tepsa, czy dialog, czy netia.. wazne ze 30 zl za 2 miechy takiego netu to i tak chyba korzystnie wypada, nie?

Gravatar

kfiatl0t0sU | 2005-06-19 21:10:27 +0200

Engongulus ja np. o tej promocji nie wiedziałem i moim zdaniem dobry temat bo reklam ja nigdy nie biore na poważnie a ten news na pewno nie jednego skłoni do założenia tej Neostradki ;)

cocaine | 2005-06-19 21:19:02 +0200

eng pierdolisz...a grecja nas leje :(

Gravatar

vTm | 2005-06-19 21:26:19 +0200

eng zajebal zes ten 1 poscik .... ja np tez nie wiedzialem o tej promocji a jesli chodzi o niusa to zuzpelnie normalny

k3m | 2005-06-19 21:26:41 +0200

Wiecej jezyka polskiego kurde.
edit, prosze.

rzurzu coming soon :D

eng | 2005-06-19 21:44:24 +0200

Dobra niech wam bedzie , ze ten news jest potrzebny :}
Nie chce sie tutaj klocic, jestem troche wzburzony poniewaz tak ja juz nbr1 napisal Polacy dostaja w czambo od Grekow :>

Raulu ; jasne , ze sie oplaca. Mam to neo od tygodnia.

pepz | 2005-06-19 21:47:16 +0200

I tutaj odziwo wychodzi nam naprzeciw Telekompromitacja polska ze swoją nową promocją neostrady.

to chyba nie jest reklama imo ;d

sYnth|Bubu | 2005-06-19 21:49:06 +0200

dzieki bubu nie pogra sobie z racji bana na poczatek adresu ip (c) eng

nie dzieki Bubu a dzieki glupocie admina/ow :o

gr. | 2005-06-19 21:59:02 +0200

no kupujcie polecam 512 spoko dziala

shiv | 2005-06-19 22:04:50 +0200

to jednak zbanowal wielki wodz cala klase ip ?

smiech @#$% na sali

wishoza | 2005-06-19 22:31:30 +0200

nom zabanowane na klasy ip ;qqq

Btw. Super news i super okazja, dla tych ktorzy nie wyjezdzaja, azeby to sobie wlasnie pograc na ladnym pingu za pol-darmo ;} pozdro, narka ;>

ATi | 2005-06-19 22:45:01 +0200

engo changed to pionier ;asdfasdfadsfghgk

enjoy | 2005-06-19 23:19:37 +0200

uuu te logo tp to jakies przedwojenne chyba? ;p

castor nie wiem jak tam u was bylo ale ja bralem te neo ne miech kiedys i zanim mi skrosowali lacze (czy ho0y wie co zrobili) to tydzien minal i miech sie zaczal liczyc wlasnie od tego pierwszego logowania, w dodatku przyjechal do mnie jakis koles z centrali i badal czemu neo nie dziala jeszcze i nawet nic nei chcial za wizyte a na infolinii powiedzieli ze to bedzie kosztowac :p
jak chca zlapac klienta to potrafia byc mili nawet :]

Gravatar

edix | 2005-06-20 00:07:12 +0200

limit ssania pewnie do 1GB :{

rzu | 2005-06-20 00:37:38 +0200

rałmól ty na pewno straciłeś pół mózgu - w to nie wątpię!
wytłumacz mi łopatologicznie dlaczego w tym niusie "Ci" napisałeś z dużej litery.. :—D
domyślam się że jakieś synapsy w resztce twojego mózgu usłyszały jakieś bicie.. ale to chyba nie ten kościół.. :f
i pewnie "dla zasady" napisałeś "telekompromitacja"? co?

coolfon | 2005-06-20 01:45:55 +0200

jaki limit ssania?
i to "Ci" faktycznie razi.

Panplayer1 | 2005-06-20 01:53:10 +0200

Taka mode wypromowano w necie, na pisanie obojetnie w jakim kontekscie ’CI’ z duzej i motloch podlapal /:D

Mav_8217 | 2005-06-20 07:35:27 +0200

eng - ja też o tym nie wiedziałem i bardzo chętnie sobie to wypróbuje ;)

gr. | 2005-06-20 08:44:42 +0200

ej no wlasnie to logo to jakies nieswieze teraz to juz od dawien dawna TP uzywa logo france telecom czyli tego znaczka "&"

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-20 09:33:11 +0200

ja tez niewiedzialem :P ale poco mi to wiedziec skoro itak u mnie neo jest niedostepne :D:D:DD

[M]aniek | 2005-06-20 09:55:29 +0200

nawet jakby za darmo dawali to bym nie wzial (nigdy juz tam do nich wiecej nie pojde :D raz sie przejechalem i starczy)

RauL | 2005-06-20 10:05:06 +0200

logo dalem takie specjalnie zamiast &, a dlaczego? sam tego nie wiem :D btw. rzurzu, tyle bylo spokoju bez Ciebie, a teraz bedziesz znowu truć dupe, tak?

edit: przeczytalem jeszcze raz regulamin, i wywnioskowalem jednak ze to sie placi te 30 zl za 1 miesiac, czyli w sumie 60 zl, dobrze mysle? jesli tak jest rzeczywiscie to napiszcie, przeedytuje newsa. bo tak pisza ten regulamin, zeby specjalnie ciezko bylo cokolwiek z niego zrozumiec.

spEN | 2005-06-20 12:29:09 +0200

Przed skorzystaniem z tej promocji radze zapoznac sie z umowa (szczegolnie pkt 14).
Mam neo 128 i mnie ta promocja juz nie dotyczy (pkt 16) :

wishoza | 2005-06-20 13:16:02 +0200

Raul, ja od razu tak zrozumialem i nawet z tym imo sie oplaca ;> Myslalem, ze logo specjalnie dales takie, zeby przypomiec, ze jeszcze jesteśmy w Polsce ;) A francuskie Wanadoo moze mi possac :D

TU BYŁ NIEZŁY WRZUT NA RZURZU, ALE ZAEDYTOWAŁEM, GDYŻ POSTANOWIŁEM JEJ DAĆ DRUGĄ SZANSE, JAKOŻE DZIŚ MAM DOBRY DZIEŃ ...

pozdrawiam babcie i dziadka ;)

d00mer | 2005-06-20 15:43:14 +0200

kusząca oferta.........

rzu | 2005-06-20 21:14:59 +0200

przeczytalem jeszcze raz regulamin, i wywnioskowalem jednak ze to sie placi te 30 zl za 1 miesiac, czyli w sumie 60 zl, dobrze mysle?
WOW! BRAWO JASIU! calkiem niezle jak na pol mozgu :—}

klops | 2005-06-20 21:47:37 +0200

tegi mi bylo trzeba :D jakis interek na wakaje a potem wyjezdzam na studia. nie chcialem podpisywac umowy na 12 miesiecy, a tu sie okazuje ze jest taka promocja :D gdyby nie ten news nadal mialbym to zjebane lacze. good job Raul :D

[M]aniek | 2005-06-20 22:00:29 +0200

Szanowana Pani Rzurzanno (SPR - poprzestawiac kilka literek, kilka dodac, kilka odjac i wychodzi SWB - System Wymiany Banow, dziwny zbieg okolicznosci hmm) o co sie rozchodzi w ogole

meta | 2005-06-20 22:40:40 +0200

Raul a to nie jest czasem tak ze za te 2 miechy faktycznie placzisz 60zl tyle ze rezygnujac z usulgi ponosisz koszty instalacja i dochodza jakies kosmiczne sumy

rok temu byla podobna promocja dzwonilem do nich i tak mi to wyjasnili

meta | 2005-06-20 22:58:06 +0200

dobra dzwonilem do nich przed chwila i dowiedzialem sie ze

maja miesieczny limit 15Gb
i dzien przed koncemu 2 miesiecznej promocji mozna z niej zrezygnowac bez kosztow, pozniej za 40zl (deinstalacja) plus miesieczny abonament

RauL | 2005-06-20 23:30:15 +0200

niop, tak wlasnie jest. limit tak jak na normalnym neo 512, troche lipa, ale coz zrobic, kaze sobie trzeba raczej darowac...

kreska | 2005-06-21 00:21:39 +0200

mam ta neo, polecam

eng | 2005-06-21 00:36:19 +0200

zaposcilem 4 torrenty z czego dwa ida po 15-20 kilo , trzeci sie wlecze a czwarty zdechl. Wlasnie net chodzi jak polonez na gaz - i to jest to cale zabójcze neo pińcet dwanascie :)

al1aMFaSPL | 2005-06-21 07:04:00 +0200

Wszystko pięknie wszystko ładnie, ale tylko i wyłącznie dla abonętów Telekomunikacji Polskiej, ja kiedyś miałem telefonik z TP ale zrezygnowałem, gniazdko zostało, mam tel komórkowy mój starszy także wiec nie potrzebuje kolejnych kosztów za abonęt Telekomunikacji Polskiej tylko i wyłącznie po to aby kozystać z internetu, bo po co komu płacić za abonęt telefoniczny skoro nigdzie i tak bym nie dzwonił z tego telefonu a gniazdko jest wieć sygnał zawsze moża posłać wieć bym wzioł NEO ale bez abonamętu za telefon, taki shit

RauL | 2005-06-21 10:03:49 +0200

dzwonilem dla upewnienia sie jeszcze na infolinie: idziesz do telepunktu, placisz 1,22 za modem, odbierasz go, czekasz do 7 dni na skrosowanie linii i odpalenia na niej pasma ADSL (w poprzedniej promocji bylo do 14 dni, czekalem ponad miesiac), za kazde 30 bulisz 30 zl, ktore doliczane jest do rachunku, pare dni przed koncem umowy piszesz podanie o rozwiazanie umowy, pakujesz modem i wsio co do niego dolanczone i zanosisz do TP (zwracaja Ci 1,22 zl, czyli miej przy sobie 2 zl w zapasie, aby moc sie po ciezkiej podrozy do telepunktu i dzwiganiu ciezkego modemu uraczyc zimnym piwkiem :DDD)

hanti | 2005-06-21 15:34:37 +0200

chujowo bo i tak trzeba doliczyc koszt abonamentu 50zl takie 512 zamiast 130 kosztuje 180 na miech :/

november | 2005-06-21 22:43:34 +0200

Tak, pograsz za 30 zeta przez 2 miechy ..... a potem w/g stawki czyli ...159,09 brutto:]

raZox | 2005-06-22 07:14:25 +0200

"Nic nie ryzykujesz

Przed końcem okresu promocyjnego Klient może zdecydować, czy pozostać przy opcji 512, czy wybrać inną opcję neostrady tp, czy zrezygnować z usługi."

"14. Swiadczenie usługi neostrada tp uwaane bedzie za przedłuone na czas nieokreslony, o ile Klient nie wyrazi innego
oswiadczenia woli na co najmniej 30 dni przed upływem terminu obowiazywania umowy."

wiec pewnie trzeba by bylo zrobic tak, ze zamawiasz teraz, pod koniec lipca piszesz o rezygnacje, zeby mi odlaczyli po miesiacu, czyli pod koniec sierpnia :)

Ja to widze w ten spodob. Napisalem juz do kmupla ktory pracuje w Blue Line, wiec mysle ze info da mi wiarygodne i powie o wszystkich walkach :D

niufel | 2005-06-23 16:04:14 +0200

jeszcze raz

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63