Chciałbyś pograć w wakacje bez lagów?
nie, 19 czerwiec 2005 19:57:17 | Autor: RauL | Quake 3 Arena
Gracze posiadający dobre łącza mogą nie czytać dalej, lecz tych, którzy posiadają raczej kiepski connect informacja ta może zainteresować. Wchodzisz na serwer rano, lagi. Po południu, lagi. W nocy i nad ranem to samo. Ilu z Was przeklinało nie raz swojego prowidera. Mi samemu zdarza się to bardzo często. Wakacje dla niektórych już się zaczeły, dla innych zaczną się wkrótce. Zapewne ten czas można, a nawet należało by lepiej wykorzystać, niż na katowaniu kompa. No ale to nie oznacza, że w przerwach pomiędzy zwiedzaniem Egiptu, podrywaniem lasek nad Bałtykiem, jednym a drugim piwem nie można by postrzelać w roboty bez "wtyki". I tutaj odziwo wychodzi nam naprzeciw Telekompromitacja polska ze swoją nową promocją neostrady. Pamiętacie zapewne poprzednią, która polegała na tym, że każdy mógł wypróbować Neo 512 za cenę 1,22 z Vat przez okres jednego miesiąca. Tym razem monopoliści proponują nam pakiet Neo 512 na okres próbny 2 miesięcy, po 29,89 zł/miesiąc z VAT ! (troche drożej niż ostatnio, ale i tak sądzę, że warto). Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar zamówić pakiet testowy już jutro i rozkoszować się "zielonym" pingiem w wolnych, wakacyjnych chwilach ! Promocja trwa do końca sierpnia.






eng | 2005-06-19 20:01:24 +0200
nastepny wyjezdza z reklama tepsy. Zalosne. Placa Ci za to ?
#719483
RauL | 2005-06-19 20:05:22 +0200
LOL? albo straciłeś pol mozgu w wypadku, albo robisz to dla zasady. przeczytaj jeszcze raz na spokojnie, przemysl, pooddychaj swierzym powietrzem i sklon sie jeszcze raz do refleksji nt. sensu tego newsa.
#719484
castor | 2005-06-19 20:23:15 +0200
znow bedzie wałek jak wtedy za zeta... zanim mi zalozyli neo na miesiac , to juz sie moj okkres skonczyl i mialem w sumie neta przez jakis 1 dzien ; o po czym zadzwonilem do tp i mi oznajmili ze moj miesiac wlasnie sie skonczyl : o
tylko ja tak mialem? :-A
#719485
m4k | 2005-06-19 20:34:26 +0200
tak chyba byles jedyny... bo te 2 m-ce licza Ci od daty 1 logowania na neo.. wiec ten 1 dzien to chyba nie wiem te pozostale 29-30 w miesiacu przespales i nie pamietasz ;)
#719486
eng | 2005-06-19 20:53:43 +0200
raul nie musiz mnie od razu obrazac cioto. Nie wiem , chyba trzeba byc jaskiniowcem zeby nie wiedziec o tej promocji, mam na mysli graczy. Zalosne jest reklamowanie tej sux firmy na tym serwisie i tyle.
Jezeli juz piszesz to nie oklamuj ludzi, na tym neo mozna spokojnie grac na 28-35 ms w PL, bo za granica jest kiepsciawo. od 60-70 na gsnetach , po stale 100 ms np na Wegrzech, warto dodac , ze czesc ludzi np z woj slaskiego dzieki bubu nie pogra sobie z racji bana na poczatek adresu ip
#719488
Pir@nia | 2005-06-19 20:55:32 +0200
ja np nie wiedzialem i co? :A
#719489
RauL | 2005-06-19 21:06:33 +0200
eng ja Cie wcale nie chcialem obrazic, tylko odpowiedzialem na Twoj ponowny zaczep. jak widzisz nie wszyscy wiedzieli. poinformowac zawsze warto, moze ktos na tym skorzysta. sam nie lubie tepsy, ale wali mnie to czy to tepsa, czy dialog, czy netia.. wazne ze 30 zl za 2 miechy takiego netu to i tak chyba korzystnie wypada, nie?
#719490
kfiatl0t0sU | 2005-06-19 21:10:27 +0200
Engongulus ja np. o tej promocji nie wiedziałem i moim zdaniem dobry temat bo reklam ja nigdy nie biore na poważnie a ten news na pewno nie jednego skłoni do założenia tej Neostradki ;)
#719491
cocaine | 2005-06-19 21:19:02 +0200
eng pierdolisz...a grecja nas leje :(
#719492
vTm | 2005-06-19 21:26:19 +0200
eng zajebal zes ten 1 poscik .... ja np tez nie wiedzialem o tej promocji a jesli chodzi o niusa to zuzpelnie normalny
#719493
k3m | 2005-06-19 21:26:41 +0200
Wiecej jezyka polskiego kurde.
edit, prosze.
rzurzu coming soon :D
#719494
eng | 2005-06-19 21:44:24 +0200
Dobra niech wam bedzie , ze ten news jest potrzebny :}
Nie chce sie tutaj klocic, jestem troche wzburzony poniewaz tak ja juz nbr1 napisal Polacy dostaja w czambo od Grekow :>
Raulu ; jasne , ze sie oplaca. Mam to neo od tygodnia.
#719499
pepz | 2005-06-19 21:47:16 +0200
I tutaj odziwo wychodzi nam naprzeciw Telekompromitacja polska ze swoją nową promocją neostrady.
to chyba nie jest reklama imo ;d
#719500
sYnth|Bubu | 2005-06-19 21:49:06 +0200
dzieki bubu nie pogra sobie z racji bana na poczatek adresu ip (c) eng
nie dzieki Bubu a dzieki glupocie admina/ow :o
#719501
gr. | 2005-06-19 21:59:02 +0200
no kupujcie polecam 512 spoko dziala
#719503
shiv | 2005-06-19 22:04:50 +0200
to jednak zbanowal wielki wodz cala klase ip ?
smiech @#$% na sali
#719504
wishoza | 2005-06-19 22:31:30 +0200
nom zabanowane na klasy ip ;qqq
Btw. Super news i super okazja, dla tych ktorzy nie wyjezdzaja, azeby to sobie wlasnie pograc na ladnym pingu za pol-darmo ;} pozdro, narka ;>
#719507
ATi | 2005-06-19 22:45:01 +0200
engo changed to pionier ;asdfasdfadsfghgk
#719508
enjoy | 2005-06-19 23:19:37 +0200
uuu te logo tp to jakies przedwojenne chyba? ;p
castor nie wiem jak tam u was bylo ale ja bralem te neo ne miech kiedys i zanim mi skrosowali lacze (czy ho0y wie co zrobili) to tydzien minal i miech sie zaczal liczyc wlasnie od tego pierwszego logowania, w dodatku przyjechal do mnie jakis koles z centrali i badal czemu neo nie dziala jeszcze i nawet nic nei chcial za wizyte a na infolinii powiedzieli ze to bedzie kosztowac :p
jak chca zlapac klienta to potrafia byc mili nawet :]
#719509
edix | 2005-06-20 00:07:12 +0200
limit ssania pewnie do 1GB :{
#719516
rzu | 2005-06-20 00:37:38 +0200
rałmól ty na pewno straciłeś pół mózgu - w to nie wątpię!
wytłumacz mi łopatologicznie dlaczego w tym niusie "Ci" napisałeś z dużej litery.. :—D
domyślam się że jakieś synapsy w resztce twojego mózgu usłyszały jakieś bicie.. ale to chyba nie ten kościół.. :f
i pewnie "dla zasady" napisałeś "telekompromitacja"? co?
#719524
coolfon | 2005-06-20 01:45:55 +0200
jaki limit ssania?
i to "Ci" faktycznie razi.
#719527
Panplayer1 | 2005-06-20 01:53:10 +0200
Taka mode wypromowano w necie, na pisanie obojetnie w jakim kontekscie ’CI’ z duzej i motloch podlapal /:D
#719529
Mav_8217 | 2005-06-20 07:35:27 +0200
eng - ja też o tym nie wiedziałem i bardzo chętnie sobie to wypróbuje ;)
#719534
gr. | 2005-06-20 08:44:42 +0200
ej no wlasnie to logo to jakies nieswieze teraz to juz od dawien dawna TP uzywa logo france telecom czyli tego znaczka "&"
#719537
voodoo|seRious | 2005-06-20 09:33:11 +0200
ja tez niewiedzialem :P ale poco mi to wiedziec skoro itak u mnie neo jest niedostepne :D:D:DD
#719540
[M]aniek | 2005-06-20 09:55:29 +0200
nawet jakby za darmo dawali to bym nie wzial (nigdy juz tam do nich wiecej nie pojde :D raz sie przejechalem i starczy)
#719542
RauL | 2005-06-20 10:05:06 +0200
logo dalem takie specjalnie zamiast &, a dlaczego? sam tego nie wiem :D btw. rzurzu, tyle bylo spokoju bez Ciebie, a teraz bedziesz znowu truć dupe, tak?
edit: przeczytalem jeszcze raz regulamin, i wywnioskowalem jednak ze to sie placi te 30 zl za 1 miesiac, czyli w sumie 60 zl, dobrze mysle? jesli tak jest rzeczywiscie to napiszcie, przeedytuje newsa. bo tak pisza ten regulamin, zeby specjalnie ciezko bylo cokolwiek z niego zrozumiec.
#719544
spEN | 2005-06-20 12:29:09 +0200
Przed skorzystaniem z tej promocji radze zapoznac sie z umowa (szczegolnie pkt 14).
Mam neo 128 i mnie ta promocja juz nie dotyczy (pkt 16) :
#719551
wishoza | 2005-06-20 13:16:02 +0200
Raul, ja od razu tak zrozumialem i nawet z tym imo sie oplaca ;> Myslalem, ze logo specjalnie dales takie, zeby przypomiec, ze jeszcze jesteśmy w Polsce ;) A francuskie Wanadoo moze mi possac :D
TU BYŁ NIEZŁY WRZUT NA RZURZU, ALE ZAEDYTOWAŁEM, GDYŻ POSTANOWIŁEM JEJ DAĆ DRUGĄ SZANSE, JAKOŻE DZIŚ MAM DOBRY DZIEŃ ...
pozdrawiam babcie i dziadka ;)
#719558
d00mer | 2005-06-20 15:43:14 +0200
kusząca oferta.........
#719563
rzu | 2005-06-20 21:14:59 +0200
przeczytalem jeszcze raz regulamin, i wywnioskowalem jednak ze to sie placi te 30 zl za 1 miesiac, czyli w sumie 60 zl, dobrze mysle?
WOW! BRAWO JASIU! calkiem niezle jak na pol mozgu :—}
#719599
klops | 2005-06-20 21:47:37 +0200
tegi mi bylo trzeba :D jakis interek na wakaje a potem wyjezdzam na studia. nie chcialem podpisywac umowy na 12 miesiecy, a tu sie okazuje ze jest taka promocja :D gdyby nie ten news nadal mialbym to zjebane lacze. good job Raul :D
#719607
[M]aniek | 2005-06-20 22:00:29 +0200
Szanowana Pani Rzurzanno (SPR - poprzestawiac kilka literek, kilka dodac, kilka odjac i wychodzi SWB - System Wymiany Banow, dziwny zbieg okolicznosci hmm) o co sie rozchodzi w ogole
#719608
meta | 2005-06-20 22:40:40 +0200
Raul a to nie jest czasem tak ze za te 2 miechy faktycznie placzisz 60zl tyle ze rezygnujac z usulgi ponosisz koszty instalacja i dochodza jakies kosmiczne sumy
rok temu byla podobna promocja dzwonilem do nich i tak mi to wyjasnili
#719614
meta | 2005-06-20 22:58:06 +0200
dobra dzwonilem do nich przed chwila i dowiedzialem sie ze
maja miesieczny limit 15Gb
i dzien przed koncemu 2 miesiecznej promocji mozna z niej zrezygnowac bez kosztow, pozniej za 40zl (deinstalacja) plus miesieczny abonament
#719616
RauL | 2005-06-20 23:30:15 +0200
niop, tak wlasnie jest. limit tak jak na normalnym neo 512, troche lipa, ale coz zrobic, kaze sobie trzeba raczej darowac...
#719623
kreska | 2005-06-21 00:21:39 +0200
mam ta neo, polecam
#719628
eng | 2005-06-21 00:36:19 +0200
zaposcilem 4 torrenty z czego dwa ida po 15-20 kilo , trzeci sie wlecze a czwarty zdechl. Wlasnie net chodzi jak polonez na gaz - i to jest to cale zabójcze neo pińcet dwanascie :)
#719630
al1aMFaSPL | 2005-06-21 07:04:00 +0200
Wszystko pięknie wszystko ładnie, ale tylko i wyłącznie dla abonętów Telekomunikacji Polskiej, ja kiedyś miałem telefonik z TP ale zrezygnowałem, gniazdko zostało, mam tel komórkowy mój starszy także wiec nie potrzebuje kolejnych kosztów za abonęt Telekomunikacji Polskiej tylko i wyłącznie po to aby kozystać z internetu, bo po co komu płacić za abonęt telefoniczny skoro nigdzie i tak bym nie dzwonił z tego telefonu a gniazdko jest wieć sygnał zawsze moża posłać wieć bym wzioł NEO ale bez abonamętu za telefon, taki shit
#719635
RauL | 2005-06-21 10:03:49 +0200
dzwonilem dla upewnienia sie jeszcze na infolinie: idziesz do telepunktu, placisz 1,22 za modem, odbierasz go, czekasz do 7 dni na skrosowanie linii i odpalenia na niej pasma ADSL (w poprzedniej promocji bylo do 14 dni, czekalem ponad miesiac), za kazde 30 bulisz 30 zl, ktore doliczane jest do rachunku, pare dni przed koncem umowy piszesz podanie o rozwiazanie umowy, pakujesz modem i wsio co do niego dolanczone i zanosisz do TP (zwracaja Ci 1,22 zl, czyli miej przy sobie 2 zl w zapasie, aby moc sie po ciezkiej podrozy do telepunktu i dzwiganiu ciezkego modemu uraczyc zimnym piwkiem :DDD)
#719641
hanti | 2005-06-21 15:34:37 +0200
chujowo bo i tak trzeba doliczyc koszt abonamentu 50zl takie 512 zamiast 130 kosztuje 180 na miech :/
#719683
november | 2005-06-21 22:43:34 +0200
Tak, pograsz za 30 zeta przez 2 miechy ..... a potem w/g stawki czyli ...159,09 brutto:]
#719712
raZox | 2005-06-22 07:14:25 +0200
"Nic nie ryzykujesz
Przed końcem okresu promocyjnego Klient może zdecydować, czy pozostać przy opcji 512, czy wybrać inną opcję neostrady tp, czy zrezygnować z usługi."
"14. Swiadczenie usługi neostrada tp uwaane bedzie za przedłuone na czas nieokreslony, o ile Klient nie wyrazi innego
oswiadczenia woli na co najmniej 30 dni przed upływem terminu obowiazywania umowy."
wiec pewnie trzeba by bylo zrobic tak, ze zamawiasz teraz, pod koniec lipca piszesz o rezygnacje, zeby mi odlaczyli po miesiacu, czyli pod koniec sierpnia :)
Ja to widze w ten spodob. Napisalem juz do kmupla ktory pracuje w Blue Line, wiec mysle ze info da mi wiarygodne i powie o wszystkich walkach :D
#719723
niufel | 2005-06-23 16:04:14 +0200
jeszcze raz
#719856
Zaloguj się by dodać komentarz.