Chipsy przyszły :-DDDD
wto, 01 październik 2002 19:30:22 | Autor: StaryOrgowicz_133 | Quake 3 Arena
Jestem redaktorem od dluższego czasu ale jakoś nigdy nie miałem okazji żeby skrobnąc jakiegos newsa, wiec teraz postaram się to wam wynagrodzić. Wiec teraz bedziecie musieli czytać moje mroczne newsy :-DDD





Razor | 2002-10-01 19:33:32 +0200
no zoomik tylko tym razem nie daj ciala... GL ! btw wgrywaj duzo demek :)
#620591
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 19:36:40 +0200
lol razorq ja nie moglem dodawac newsow dlatego ze zle mi reda ustawiles :-DDDD
#620592
Razor | 2002-10-01 19:40:24 +0200
oj nie sciemniaj, olales se sprawe, potem poszedlem do fpp i tam tez se ich olales wiec teraz masz ostatnia szanse cos okazac wiec docen to i dzialaj :)) powodzenia
#620594
grzEs | 2002-10-01 19:50:26 +0200
nie, nie, nnnniiiieeeeee, tyhlko nie On :DDD
Gl zoomer
#620596
BobeK | 2002-10-01 19:58:05 +0200
dżil el żóómię. mam nadzieje ze zrobisz kolumny z taktykami zoom3r'a ...
#620598
solid | 2002-10-01 19:59:16 +0200
odpadniesz po miesiacu
#620600
slawek | 2002-10-01 20:04:13 +0200
na .fpp.pl też straszyłeś :D
gl
#620602
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 20:17:14 +0200
w fpp.pl bylem redaktorem przez przypadek bo pijany sweeper powiedzial zeby mnie przyjeli i nie wymieklem po miechu tylko powiedzialem ze nie bede pisac newsow.A tak btw to pisanie newsow a tlumaczenie ich z zagranicznych stron to 2 rozne rzeczy !!!
#620606
*M4STER* | 2002-10-01 20:21:59 +0200
hehe zoom witaj w nasyzch skromncyh prograch :D
bo meichu odpoadniesz :DDDDD
#620607
Sil2100 | 2002-10-01 20:22:19 +0200
ooo zoomek przyszedl:P?
GL!
#620608
SweepeR | 2002-10-01 20:25:50 +0200
Ech... I tak nie bedziesz tu pisal zadnych newsow. Wierz mi =)
#620610
nita | 2002-10-01 20:32:05 +0200
ale jeszcze nie wiadomo :>
#620612
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 21:06:31 +0200
:-D wystarczy napisac newsa o byle gownie a takie zaintersowanie :-DDDD
Moze juz EOT ?
Idzie z tym na borda :-D
#620617
vq2 | 2002-10-01 21:08:05 +0200
qr** a taka fajna kiedys byla ta stronka :PPPP
kidding powodzenia zycze [:
#620618
*M4STER* | 2002-10-01 21:08:27 +0200
zoom znajac ciebie (troszke)
to wiem ze to nie dal ciebie zadanie :D
wysmieja cie z 4 razy (jak kazdego newbies redaktora) i sie zneichecisz :DDD
ale GL :D
#620619
LaGranda | 2002-10-01 21:50:05 +0200
GL i HF zoom, im wiecej piszacych tym lepiej, teraz sobie poodycham troche :D
#620623
StaryOrgowicz_256 | 2002-10-01 22:29:38 +0200
lol zoom na q3.fpp.pl tez staraszyles... :)
w ogole cytat zooma sprzed miesiaca "org smierdzi"... eh zoom zmieniasz sie :)
#620632
Rozz | 2002-10-01 22:33:03 +0200
zoomer, hmm :O
#620633
*MR.GOD* | 2002-10-01 22:49:16 +0200
zoomer, hmm :)
:D
#620635
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 23:09:46 +0200
holy @#$% skad ty masz takie info :-oooooo ?? z tego co wiem to org smierdzi to twoj txt wiec nie probuj doczepiec swoich tekstow do ludzi. :-o
#620638
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 23:13:40 +0200
holy a co do zmian to patrz na siebie. Przykladem jest mm najpierw mowiles jaki to fajny klan a pozniej od pedalow ich wyzywales :-O. A zreszta potwierdza sie ze scena q3 jest pelna debili, chcialem sobie napisac newsa bo mi sie nudzilo a kilka osob juz z tego robi afere.
#620639
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 23:14:52 +0200
a co do newsow to ja tutaj jestem od kolumn a razoq powiedzial ze moge sobie napisac newsa od czasu do czas :-)))
#620640
nita | 2002-10-01 23:25:26 +0200
jush dobrze zoomiq jush spokojnie :> zroob sobie herbatke z ziulek :P
#620641
StaryOrgowicz_256 | 2002-10-02 04:46:20 +0200
lol zoomer juz widze te Twoje newsy
Po 1. nie nazwalem nikogo z mm pedalem, nie wiem skad masz takie informacje. Szanuje ich wszystkich. Pewnie chodzi ci o wywiad. Ale widzisz w wywiadzie nie nazwalem ich pedalami, w ogole nigdy tego nie zrobilem wiec nie wymyslaj jakis historyjek z pizdy wyjetych. Napisalem tylko ze zaluje ze doszedlem do mm.
Po 2. ja tego "ORG smierdzi" nie wymyslilem. Pisales newsy na q3.fpp.pl (ile 5 ?) i raz na ircu na #promode napisales, ze ORG smierdzi, jesli bedziesz sie dalej upieral ze tak nie powiedziales, poprosze brata zeby mi logi wyslal z IRCA w domu to Ci @#$% pokaze.
#620646
Razor | 2002-10-02 08:30:04 +0200
Dobra wbijac w to co pisal, to nie ma teraz znaczenia. Powiem tak ze zoomik ma od dnia dzisiejszego do za tydzien do srody okres probny, jak sie nie pokaze z dobrej strony to out. Hhmm co do poniektorych pozostalych redakotorw tez sie to tyczy bo w dziale redakcja juz sie ciasno robic zaczyna :P
#620649
LaGranda | 2002-10-02 11:14:15 +0200
Wlasnie Razor, wywalic cala reszte lamerow, niech sie wezma do roboty :PPPPP
#620657
*MR.GOD* | 2002-10-02 16:33:59 +0200
ups :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#620674
k3m | 2002-10-02 16:55:15 +0200
gL&hF :D
#620680
Zaloguj się by dodać komentarz.