ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Chipsy przyszły :-DDDD

wto, 01 październik 2002 19:30:22 | Autor: StaryOrgowicz_133 | Quake 3 Arena

Jestem redaktorem od dluższego czasu ale jakoś nigdy nie miałem okazji żeby skrobnąc jakiegos newsa, wiec teraz postaram się to wam wynagrodzić. Wiec teraz bedziecie musieli czytać moje mroczne newsy :-DDD

Razor | 2002-10-01 19:33:32 +0200

no zoomik tylko tym razem nie daj ciala... GL ! btw wgrywaj duzo demek :)

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 19:36:40 +0200

lol razorq ja nie moglem dodawac newsow dlatego ze zle mi reda ustawiles :-DDDD

Razor | 2002-10-01 19:40:24 +0200

oj nie sciemniaj, olales se sprawe, potem poszedlem do fpp i tam tez se ich olales wiec teraz masz ostatnia szanse cos okazac wiec docen to i dzialaj :)) powodzenia

grzEs | 2002-10-01 19:50:26 +0200

nie, nie, nnnniiiieeeeee, tyhlko nie On :DDD

Gl zoomer

BobeK | 2002-10-01 19:58:05 +0200

dżil el żóómię. mam nadzieje ze zrobisz kolumny z taktykami zoom3r'a ...

Gravatar

solid | 2002-10-01 19:59:16 +0200

odpadniesz po miesiacu

slawek | 2002-10-01 20:04:13 +0200

na .fpp.pl też straszyłeś :D
gl

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 20:17:14 +0200

w fpp.pl bylem redaktorem przez przypadek bo pijany sweeper powiedzial zeby mnie przyjeli i nie wymieklem po miechu tylko powiedzialem ze nie bede pisac newsow.A tak btw to pisanie newsow a tlumaczenie ich z zagranicznych stron to 2 rozne rzeczy !!!

*M4STER* | 2002-10-01 20:21:59 +0200

hehe zoom witaj w nasyzch skromncyh prograch :D
bo meichu odpoadniesz :DDDDD

Sil2100 | 2002-10-01 20:22:19 +0200

ooo zoomek przyszedl:P?

GL!

SweepeR | 2002-10-01 20:25:50 +0200

Ech... I tak nie bedziesz tu pisal zadnych newsow. Wierz mi =)

nita | 2002-10-01 20:32:05 +0200

ale jeszcze nie wiadomo :>

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 21:06:31 +0200

:-D wystarczy napisac newsa o byle gownie a takie zaintersowanie :-DDDD
Moze juz EOT ?
Idzie z tym na borda :-D

vq2 | 2002-10-01 21:08:05 +0200

qr** a taka fajna kiedys byla ta stronka :PPPP
kidding powodzenia zycze [:

*M4STER* | 2002-10-01 21:08:27 +0200

zoom znajac ciebie (troszke)
to wiem ze to nie dal ciebie zadanie :D
wysmieja cie z 4 razy (jak kazdego newbies redaktora) i sie zneichecisz :DDD
ale GL :D

LaGranda | 2002-10-01 21:50:05 +0200

GL i HF zoom, im wiecej piszacych tym lepiej, teraz sobie poodycham troche :D

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-10-01 22:29:38 +0200

lol zoom na q3.fpp.pl tez staraszyles... :)

w ogole cytat zooma sprzed miesiaca "org smierdzi"... eh zoom zmieniasz sie :)

Rozz | 2002-10-01 22:33:03 +0200

zoomer, hmm :O

*MR.GOD* | 2002-10-01 22:49:16 +0200

zoomer, hmm :)
:D

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 23:09:46 +0200

holy @#$% skad ty masz takie info :-oooooo ?? z tego co wiem to org smierdzi to twoj txt wiec nie probuj doczepiec swoich tekstow do ludzi. :-o

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 23:13:40 +0200

holy a co do zmian to patrz na siebie. Przykladem jest mm najpierw mowiles jaki to fajny klan a pozniej od pedalow ich wyzywales :-O. A zreszta potwierdza sie ze scena q3 jest pelna debili, chcialem sobie napisac newsa bo mi sie nudzilo a kilka osob juz z tego robi afere.

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-01 23:14:52 +0200

a co do newsow to ja tutaj jestem od kolumn a razoq powiedzial ze moge sobie napisac newsa od czasu do czas :-)))

nita | 2002-10-01 23:25:26 +0200

jush dobrze zoomiq jush spokojnie :> zroob sobie herbatke z ziulek :P

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-10-02 04:46:20 +0200

lol zoomer juz widze te Twoje newsy

Po 1. nie nazwalem nikogo z mm pedalem, nie wiem skad masz takie informacje. Szanuje ich wszystkich. Pewnie chodzi ci o wywiad. Ale widzisz w wywiadzie nie nazwalem ich pedalami, w ogole nigdy tego nie zrobilem wiec nie wymyslaj jakis historyjek z pizdy wyjetych. Napisalem tylko ze zaluje ze doszedlem do mm.

Po 2. ja tego "ORG smierdzi" nie wymyslilem. Pisales newsy na q3.fpp.pl (ile 5 ?) i raz na ircu na #promode napisales, ze ORG smierdzi, jesli bedziesz sie dalej upieral ze tak nie powiedziales, poprosze brata zeby mi logi wyslal z IRCA w domu to Ci @#$% pokaze.

Razor | 2002-10-02 08:30:04 +0200

Dobra wbijac w to co pisal, to nie ma teraz znaczenia. Powiem tak ze zoomik ma od dnia dzisiejszego do za tydzien do srody okres probny, jak sie nie pokaze z dobrej strony to out. Hhmm co do poniektorych pozostalych redakotorw tez sie to tyczy bo w dziale redakcja juz sie ciasno robic zaczyna :P

LaGranda | 2002-10-02 11:14:15 +0200

Wlasnie Razor, wywalic cala reszte lamerow, niech sie wezma do roboty :PPPPP

*MR.GOD* | 2002-10-02 16:33:59 +0200

ups :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

k3m | 2002-10-02 16:55:15 +0200

gL&hF :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63