ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Chipsy przyszły! Powitajmy ExcessivePlus!

pią, 28 grudzień 2007 18:00:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Cieszy mnie fakt, że nasz serwis rozwija się z każdym dniem! Dziś mamy okazję powitać kolejną pochodną naszego ukochanego Quake'a: Mod ExcessivePlus. O co w nim dokładnie chodzi - nie wiem, bo wiedzieć na razie nie muszę. Od tego mamy nowego redaktora w naszym składzie aby nam wszystko dokładnie wyjaśnił ;-)
Z rzeczy najistotniejszych:
* pierwszy release modu pojawił się 2 sierpnia 2003 roku
* scena ogarnia w okolicach 30-40 klanów, z czego większość jest polskiej narodowości (podobno mamy tam paru niezłych wymiataczy)
* stronka główna o E+: click!
I to w zasadzie tyle na dobry początek. Już niedługo będziecie mogli spodziewać się wprowadzenia w świat nowego dla naszego serwisu modu. Nad całą akcją pieczę będzie sprawował nasz nowy kolega o groźnym nicku: Furiat. W rzeczywistości porządny gościu, który pali się do roboty.
Witam w imieniu Redakcji i życzę dynamicznego rozwoju na naszej Arenie! GL!

[M]aniek | 2007-12-28 18:15:47 +0100

Jestem ciekaw czy fajnie się w to gra :)

move | 2007-12-28 18:20:16 +0100

Podobno bardzo dynamicznie.

tath | 2007-12-28 19:39:00 +0100

to takie cpma w osp XD

Arinaldus | 2007-12-28 22:21:05 +0100

bardzo fajny mod, bardzo dynamiczny ogolnie jakies 80% serwerow na q3 jest oparte na tym modzie

kszksz | 2007-12-29 00:00:50 +0100

gram na e+ od niecalych 8 miesiecy online... i ciesze sei ze trafilem na ten mod... byc moze inne osoby mysla ze ctf z allweapons to nie to samo co osp etc... ale to jest boskie :)

pluskff4 | 2007-12-29 02:53:27 +0100

w sumie nigdy w to nie gralem...

Gravatar

ProX | 2007-12-29 08:53:27 +0100

Na PGA poznalem pewna dziewczyne ktora w to grala miala nick TantumRosa :) byla dosc otwarta dziewczyna na wszelkie rozmowy :P.

move | 2007-12-29 13:06:45 +0100

Pytanie gdzie otwarcie rozmawialiście...

Gravatar

magne | 2007-12-29 17:12:29 +0100

łaaaaaaaa e+ na quake.net.pl :DDD na to czekalem
mod jest zajebisty sciaglem cpma ale nawet mi sie zainstalowac nie chce :P
jak ktos chce pograc ze mna albo zeby mu pokazac jak sie w to gra to pisac na moje gg :) 960271
wymiatacze sa i duzo ich jest :) w czasach swojej swietnosci rozwalilem hard.swe 12-11 na dm2 :D (hard.swe w tym czasie byl uwazany za najlepszego duelowca, teraz moze tez jest ale chyba mniej sie angazuje, nie wiem na bank)

pzdr
magnetic

PS. clanów zarejestrowanych na clandb jest 135

ggb | 2007-12-29 17:59:07 +0100

Chciałem tylko dodać że na e+ są 2 configi a mianowicie e5 i plus. Według mojego doświadczenia na plusie jest więcej graczy niż na e5.
Buuu ale Furiat jako redaktor, bleeech...

Gravatar

magne | 2007-12-29 19:10:49 +0100

mowie wam jak zaczynacie grac w e+ to nie grajcie na e5 bo jest do dupy tam sie wiekszosc fragow zdobywa bfg co wedlug mnie jest lamerskie -.-
grajcie na plus.cfg :)

kszksz | 2007-12-29 20:52:37 +0100

widze ze dysponujecie duzo wiedza o e+ wiec tak cfg jakie sa najczasciej na serverach to e5, e5r, e6, plus, sodmod jesli dobrze licze to jest ich 5 a nie 2... byc moze jest wiecej cfg ale prawdopodobnie sa to modyfikacje tych cfg

freak | 2007-12-30 16:27:35 +0100

prox: podczas ffa na stoisku creative w niedziele?:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63