ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Chosen: karaoke :))

wto, 25 listopad 2003 22:20:18 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena


News lekko offtopic ale myślę że na rozluźnienie warto.

Otóż chosen, gracz gp, autor obecnego layoutu orga i kilku innych stron nagrał sobie dwa filmiki kamerą VHS które są delikatnie mówiąc wybitnie zabawne :D Jeden z nich dedykuje on gp*bobkowi, drugi prawdopodobnie innej swojej bliżej nieznanej miłości :) Pliki prosto ze strony gp (w sumie i tak od nas) - przed odpaleniem należy dobrze złapać się za boki! A na deser mała tapetka - Finding Chosen. Zapraszamy:

.:: Bob.zip (13,6MB)

.:: k.zip (3MB)

SAI4H | 2003-11-25 22:22:36 +0100

tapetka wypas.
filmiki ssam.

Rozz | 2003-11-25 22:26:40 +0100

Nie wiem jak wy ale ja po prostu odpadlem :))))
Chos rox normalnie rox! :DDD

SAI4H | 2003-11-25 22:33:36 +0100

/me r0x too

b31m0 | 2003-11-25 22:42:04 +0100

:ASDSADSADSADASDASDASD bo j e b n e szansa na sukces =-DDDDD i ta dedykacja, nie no gicior ;]

bfr_aka_pablonzo | 2003-11-25 22:45:45 +0100

ale zes sie kuraw udeczyl omg :DDDD oczek brak :D

btw. tez bym sobie usmazyl pora :asd

Gravatar

rizik | 2003-11-25 22:46:56 +0100

buahahahaa chosen konkretny @#$% gosc na osiedlu, bez kitu

chosen | 2003-11-25 22:47:27 +0100

to nie milo pojsc na swiat :D

BobeK | 2003-11-25 22:51:15 +0100

Ten drugi film tez jest dla mnie, nie czózen? :* :D

spEN | 2003-11-25 22:51:56 +0100

chlopak sie nudzi w domu widze :D

sYnth|Bubu | 2003-11-25 23:06:55 +0100

Bobek nie tylko gp cie kocha
częsc aod rownież :DDDDD

BobeK | 2003-11-25 23:17:24 +0100

Część= Ty? :D Bo duży jesteś, misiu... ;DDDD

Gravatar

Paraluch|cD | 2003-11-25 23:17:33 +0100

ahahah wypas ;-)))

no @#$% dwujka jeszcze lepsza niz jedynka =D
prawie zapomnialem.... bobek kochamy cie ;DDD

SL4VE | 2003-11-25 23:25:47 +0100

Chosen ja Ci musze chyba piwo postawic :D

SAI4H | 2003-11-25 23:31:09 +0100

Chosen ile zjarales przed nagraniem tego?;D

sYnth|Bubu | 2003-11-25 23:32:56 +0100

Bopek o ty!
wredna małpo juz cie nikt nie kocha!

pent1um | 2003-11-25 23:34:36 +0100

hehehe wymiata :DDD

k3m | 2003-11-25 23:37:34 +0100

Fajny kicius :d

Mattias | 2003-11-25 23:46:57 +0100

muahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

n1

Tramal | 2003-11-25 23:55:27 +0100

heheheeh, nieżle,niewiem dlaczego, ale też mi się tak robi czasami :))))

v1n5 | 2003-11-25 23:57:25 +0100

hahahha !!! omfg :D przebiles tym annihilation :D

Gravatar

wizard | 2003-11-26 00:03:35 +0100

ee chosen wiecej do ciebie nie przyjde jak dla bopka filmyh robisz a dla mnie nie , i nie bedzie juz zmiluj

Logitech|Lopez | 2003-11-26 04:31:22 +0100

yyyyyyyasne ... jak to sie mowi "ogien dym" :D n1

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-11-26 05:24:37 +0100

no ale co jest smiesznego w wyznaniach milosci?;o

Gravatar

PYTON | 2003-11-26 05:35:04 +0100

jaki utalentowany =ddddddddd

pawson | 2003-11-26 07:43:37 +0100

muhashash chosen masta :D:D

MaxDamage | 2003-11-26 09:35:07 +0100

Co za wczucie, az sie milo zrobilo, jezzzzz OWNAGE!

Najlepszy film niekomercyjny jaki widzialem :p

nxs.mlk | 2003-11-26 12:54:14 +0100

hahaha wypas filmik i tapetka tez :)

Dr34d | 2003-11-26 14:47:44 +0100

..... jaki lol :P

Duncan | 2003-11-26 15:02:49 +0100

Na miłość boską co to było :D...
Myślałem, że widziałem już wszystko =].

mayhem | 2003-11-26 15:59:39 +0100

"okey beka" ;d

BobeK | 2003-11-26 16:24:52 +0100

mayhem lama

dinhkertal | 2003-11-26 19:07:56 +0100

chosen ownz :ooooo

Gravatar

.... | 2003-11-26 19:18:10 +0100

Fajnie sie zaczyna dla bobka ! Super ;]

Gravatar

hardtmuth | 2003-11-26 20:08:24 +0100

no no,

a okey beka to moj txt rzoku

... | 2003-11-26 21:35:54 +0100

haha nie wiedzialem ze ty tak umiesz ladnie spiewac a te ruchy :D .... no ladnie ladnie #)

jordan | 2003-11-27 10:07:31 +0100

Hehehe.. Śmiałem się po tych filmikach jeszcze przez godzine.. :D Chosen, piękne! :DDD pozdro, GP =)

czar3k | 2003-11-27 19:14:25 +0100

nie no zaraz sie poszczam naprawde qmate :D:D:D:D hyhyhyhyhyh :D

Gravatar

BROWAR | 2003-11-28 22:29:53 +0100

Ale wariat :)))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63