ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Ciemno wszędzie ;)

czw, 24 październik 2002 17:53:58 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Wczoraj wystartowała pierwsza w historii liga Quake 3 Promode TDM w Ameryce Północnej, czyli Q3 Alliance. Faworytami do wygranej są klany Darkside i Abuse. Dema z pojedynków będą dostępne na Challenge-TV. GTV będzie dostępne na większości meczów, małe wprowadzenie do pierwszego tygodnia znajdziecie na Cached. W akcji zobaczycie takie klany jak Mark of the Beast (trening partnerzy klanu Abuse), Track 5 (pomysłodawcy ligi), Alliance of Pain i Red Rum. Czyżby świat zaczynał przechodzić na ciemna stronę "mrocznego" cpma? :P

*M4STER* | 2002-10-24 17:56:22 +0200

hehe ostatnio duzo turniejji na PM
hocby np.. OPOLE.. nowy sącz.. i inne :P
noo w ameryce jsuh ma PM wiekszą popularnosc od vq3 !! :D jee PM odzył :D!!

freak | 2002-10-24 17:58:37 +0200

aaaaargghhhh! hir ji goł agen :(((

*M4STER* | 2002-10-24 18:18:09 +0200

11:06:02 :: 24.10.2002 :: Coraz lepszy klimat dla gier - |slawek|
11:23:47 :: 24.10.2002 :: Techniczny 5 - |LaGranda| 12:01:32 :: 24.10.2002 :: Planetquakowy - |slawek|13:06:45 :: 24.10.2002 :: Q3 Classic Invitational League - |LaGranda|
15:51:13 :: 24.10.2002 :: Top 10 weapons - |Rozz|
15:59:31 :: 24.10.2002 :: PB - status - |Rozz|
16:08:36 :: 24.10.2002 :: Infi wyjaśnia - |Rozz|
16:36:40 :: 24.10.2002 :: Demka - |MateoMartinezz|
17:41:44 :: 24.10.2002 :: 3, 2 mapki - |LaGranda|
17:42:08 :: 24.10.2002 :: Demka CNL 1 - |M4STER|
17:51:25 :: 24.10.2002 :: TRI rusza ponownie - |Rozz|
17:53:58 :: 24.10.2002 :: Ciemno wszędzie ;) - |LaGranda|

Hehe dzisiaj cos szalejemy z tymi newsami :DD

*MR.GOD* | 2002-10-24 18:36:33 +0200

heheh m4 ma racje zawsze z 3 newsy dzis z 10 :))))))) ale to dobrze!!! :) pm rula :)

LaGranda | 2002-10-24 18:46:51 +0200

jakie 3 newsy, chyba ci sie licznik pomylil! zawsze jest wiecej, no chyba ze nikt nie pisze :P

nsx | 2002-10-24 20:52:07 +0200

no i jaki to polak glupi jest :D wymiatali chlopaki na pm to sie musieli przerzucic na vq3 bo to takie "amerykanskie" :P a teras kiedy pm wroci do lask co napewno nastapi znoof bedzie zmiana ?!

nita | 2002-10-24 21:37:37 +0200

i kto mowil pm s ?

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-10-24 21:44:17 +0200

no paczta co sie porobilo... swiat sie na pm przerzuca :)

stirmal | 2002-10-24 22:01:05 +0200

A niech sie przerzucaja, ja dalej bede gral VQ3 :P

*MR.GOD* | 2002-10-24 22:09:57 +0200

to se graj sam :p z botami :)

steef | 2002-10-24 22:11:06 +0200

jak by to nita powiedzial : jedziemy ,jedziemy ... :D

nita | 2002-10-24 22:19:21 +0200

steef jedziemy to tylko w swieta w dni powszednie lecimy lecimy amsterdam !! dzis w szczecinie manieczki sa w adrenalinie !!! a mnei nie bedzie qwa mac !!!!!!!!!!! i tak lecimy ! :>

Lucas_1 | 2002-10-24 22:45:51 +0200

Coz - nie powiem aby nie cieszyla mnie ta wiadomosc :P

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-25 06:48:30 +0200

BRO-MODE ownuje :-))) ale na faukuczy z lasera latwiej :-/, ale na bromode mozna oszukiwac z blyskawicy wiec podsumujemy i gramy w bromoda :-)))))

steef | 2002-10-25 16:27:09 +0200

Bromode - :-ooo

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63