CKL Summer Edition
pią, 29 lipiec 2005 13:24:45 | Autor: forest | Quake 3 Arena

Do rozpoczęcia wakacyjnej eydcji Cyber Killers League dzielą nas już tylko dwa dni. Do tej pory, w jednodniowym turnieju, zapisało się 11 klanów: P!, rG, uk-v3, bfc, sYnth, be, es, 666 (oraz: [w], dollz, FF, które znajdują się na liście rezerwowej). Jako organizator muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak dużej liczby zapisanych ekip (w końcu mamy wakacje) - w przypadku zapisania się jeszcze 3-4 klanów rozszerzymy drabinkę z DE8 do DE16, jednak kilka pierwszych rund będzie wtedy rozgrywanych systemem BO1, a nie jak to było pierwotnie planowane BO3.
Choć w założeniu CKL Summer Edition miał być turniejem tylko i wyłącznie 4 fun, to udało się nam pozyskać poważnych sponsorów, którym wyraźnie zależy na rozwoju polskiego e-sportu. Zmagania teamów nie będą więc się toczyć o przysłowiową pietruszkę, lecz o nagrody o łącznej wartości ok. 400 zł! Co więcej, zdecydowaliśmy się na dość nietypowe rozwiązanie - w duchu starożytnych rozgrywek olimpijskich zwycięzca zgarnia całą pulę. Tak więc najlepszy klan otrzyma nagrodę w postaci prywatnego serwera na 10 slotów, postawionego na bardzo dobrym i szybkim łączu przez firmę PifPaf.pl. Wszyscy znają jakość usług świadczonych przez PifPaf.pl - są to obecnie najlepsze i najszybsze serwery w Polsce. Dlatego bardzo cieszy fakt, że specjalnie na potrzeby CKL Summer Edition zostały postawione dwa serwery na hasło, oferujące naprawdę bardzo niskie pingi i wysoki komfort gry. Ale to nie wszystko! Dzięki wsparciu profesjonalnej firmy oferującej hosting oraz konta shell - DESK.pl - tryumfator turnieju zdobędzie do podziału 4 wieczne konta shell standard (każde konto zawiera: 3 procesy irc [bnc,sesja itp.], 30 MB konta shell + 100 MB poczty). Te wspaniałe konta, których wartość oscyluje w granicach 300 zł, zostaną przydzielone czwórce zwycięzców na nieogranioczony czas! Dodatkowo gracze otrzymają smyczki DESK.pl na pamiątkę. Ponadto wszyscy zawdonicy, którzy wezmą udział w rozgrywkach, otrzymają zniżki w sklepie progamer.pl na najzyższej jakości sprzęt dla graczy. Jest naprawdę o co walczyć, ale nie zapominajmy że najważniejsza jest przecież dobra zabawa.

Co najmniej dwóch przedstawicieli z każdego klanu musi idlować przez cały czas trwania rozgrywek kanał #ckl (serwer Quakenet). Już w niedzielę o godz. 13:00 odbędzie się losowanie drabinki DE8 (lub w przypdaku większej liczby zapisanych DE16), a o 13:20 rozpoczną się pierwsze spotkania. Klan, który nie pojawi się do 13:15 na IRCu lub nie będzie miał do tego czasu czterech graczy, zostaje automatycznie usunięty a w jego miejsce wchodzi pierwszy klan z listy rezerwowej. Serwery są z góry narzucone i będą podawane na oficjalnym kanale turnieju. Na chwilę obecną dysponujemy cztrema serwerami (dwa z nich były postawione już dawniej dzięki uprzejmości Platine'a:

* [1] Cyber Killers League sponsored by PIFPAF.pl - IP: 193.42.218.24:27960
* [2] Cyber Killers League sponsored by PIFPAF.pl - IP: 193.42.218.24:27964
* CKL - www.ckl.rox.pl - | GamesNET.pl - IP: 213.218.117.235:40150
* t5 -the Shadows Clan Server | GamesNET.pl - IP: 213.218.117.228:27961
Na najciekawsze spotkania będzie zapewnione GTV, dostępne pod adresem hunter.splatterworld.de:27960, a od godziny 19:00 shoutcast na antenie radia eXtreme. Tak więc szykują się spore emocje - przygotujcie sobie na niedzielne popołudnie chipsy i piwo. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie ckl-q3.pl, a na Wasze pytania chętnie odpowiemy na IRCu, na kanale #ckl. Jak zwykle dla tych, którzy omijają szerokim łukiem długie newsy, podaję skrócone informacje:
- data: niedziela 31 lipca godz 13:00
- pierwsze mecze: 13:20
- GTV: hunter.splatterworld.de:27960
- shoutcast: click! (eXtreme radio)
- kanał IRC: #ckl (irc.quakenet.eu.org)
- strona: click!
Rywalizacja zapowiada się naprawdę ciekawie, walczyć jest też o co. Dodatkowo naszym sponsorem została firma host1.pl, która zaoferowała nam profesjonalne i bardzo szybkie konto FTP o pojemności 500 MB - dzięki temu będziemy mogli udostępnić demka z decydujących spotkań szerszej publiczności. Zapraszam do obserwowania zmagań w ramach CKL Summer Edition poprzez GTV lub scorebota na IRCu, na pewno możecie się też spodziewać obszernego coverage'u na ORGu. Nie muszę chyba mówić, że im więcej klanów tym więcej zabawy - dlatego też zachęcam do zapisania się! Zostało naprawdę niewiele czasu.





teo | 2005-07-29 13:30:12 +0200
no to jazda ;asd.
#722849
sYnth|Bubu | 2005-07-29 13:31:08 +0200
Wpadlem do domu na 3 dni i sie zalapie na spoko turniej :>
Teraz tylko pozyczyc myszke i sluchawki od kogos :P
gl
#722850
MaS | 2005-07-29 13:38:25 +0200
Będzie cool ^_^
#722852
forest | 2005-07-29 13:51:46 +0200
no ja mysle :) a zapisac sie mozna pod adresem [email protected]
trzeba podac nazwe klanu, kontakt do cla i guidy
#722787
Mav_8217 | 2005-07-29 13:55:25 +0200
robi wrażenie ;)
#722854
forest | 2005-07-29 13:59:58 +0200
Wlasnie sie zastanawiam jak coverage zrobic .... Bo jak bede edytowal newsa caly czas to ktos moze na gore wrzucic cos nowego i bedzie lipa :
#722826
pepz | 2005-07-29 15:34:24 +0200
kolumna?:)
#722859
Mav_8217 | 2005-07-29 16:47:33 +0200
tak ja ja "robiłem" z kozienaliów - krótki news informacyjny o turnieju i na dole link pogrubionymi:
CKL cośtam last update: XX:XX a w kolumnie już cosik więcej.
#722866
forest | 2005-07-29 17:40:57 +0200
To teraz musze kogos blagac o uprawnienia do pisania kolumn ;-)
#722872
szłem | 2005-07-29 19:44:54 +0200
o nie !!!!!!!!! tylko nie gamesnety !! proszę !!!! ;///
#722888
cmx | 2005-07-29 21:17:06 +0200
dlatego sa gamesnety i pifpafy, zeby bylo dobrze :P
#722891
szłem | 2005-07-29 21:18:28 +0200
pif pafy tak ale nie gamesnety
#722892
teo | 2005-07-29 23:11:10 +0200
zgadzam sie z psychic’em :
#722899
sYnth|baal | 2005-07-29 23:39:49 +0200
FART wygra
#722902
sYnth|baal | 2005-07-29 23:40:25 +0200
gsnet jest fajny pod neostrade na łączu DSL jakoś chujowo się tam gra
#722903
m4mut | 2005-07-30 08:33:49 +0200
bal co ty pierdolisz wlasie chujowe jest pod neo i dobrze ze są pifpafy :)
#722916
pepz | 2005-07-30 08:37:27 +0200
a ja nigdzie nie mam dobrze, wiec nie pierdolcie :D
#722917
szłem | 2005-07-30 09:36:03 +0200
gsnet - ping 40 = 50ms
pif paf - ping 30 = 25ms
i kto daje dobre i konfortowe warunki ? PIFPAF ! gs net serio śmierdzi kapą, a kiedy w dodatku korzystasz z tsa to tam sie szczelac nie da
#722919
Pawuj | 2005-07-30 10:51:16 +0200
sam smierdzisz kapo lanie jebany :S tak naprawde to na pifpafie masz zapewne z 10ms i pyskujesz :S lepszych serwerow od pifpafa nie ma
#722924
szłem | 2005-07-30 10:59:51 +0200
pawuj, a co ja mowie ? mowie ze pif pafy sa ok, a gs nety smierdza kapa.
nie mam 10ms, zapomnij
#722925
mzk | 2005-07-30 11:51:45 +0200
Moim zdaniem to kasztany nie rosna na placu Pigall...
#722930
cmx | 2005-07-30 13:12:03 +0200
a ja mam wszedzie chillout :)
#722937
hrupek | 2005-07-30 14:03:40 +0200
pif paf ms 11
gs ms 17 ;o
#722940
forest | 2005-07-30 15:18:44 +0200
co to ja mialem napisac... (?)
#722945
null | 2005-07-31 13:48:29 +0200
no to o której bedzie gtv ???
#722999
Zaloguj się by dodać komentarz.