ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CKL Summer Edition

pią, 29 lipiec 2005 13:24:45 | Autor: forest | Quake 3 Arena


Do rozpoczęcia wakacyjnej eydcji Cyber Killers League dzielą nas już tylko dwa dni. Do tej pory, w jednodniowym turnieju, zapisało się 11 klanów: P!, rG, uk-v3, bfc, sYnth, be, es, 666 (oraz: [w], dollz, FF, które znajdują się na liście rezerwowej). Jako organizator muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak dużej liczby zapisanych ekip (w końcu mamy wakacje) - w przypadku zapisania się jeszcze 3-4 klanów rozszerzymy drabinkę z DE8 do DE16, jednak kilka pierwszych rund będzie wtedy rozgrywanych systemem BO1, a nie jak to było pierwotnie planowane BO3.

Choć w założeniu CKL Summer Edition miał być turniejem tylko i wyłącznie 4 fun, to udało się nam pozyskać poważnych sponsorów, którym wyraźnie zależy na rozwoju polskiego e-sportu. Zmagania teamów nie będą więc się toczyć o przysłowiową pietruszkę, lecz o nagrody o łącznej wartości ok. 400 zł! Co więcej, zdecydowaliśmy się na dość nietypowe rozwiązanie - w duchu starożytnych rozgrywek olimpijskich zwycięzca zgarnia całą pulę. Tak więc najlepszy klan otrzyma nagrodę w postaci prywatnego serwera na 10 slotów, postawionego na bardzo dobrym i szybkim łączu przez firmę PifPaf.pl. Wszyscy znają jakość usług świadczonych przez PifPaf.pl - są to obecnie najlepsze i najszybsze serwery w Polsce. Dlatego bardzo cieszy fakt, że specjalnie na potrzeby CKL Summer Edition zostały postawione dwa serwery na hasło, oferujące naprawdę bardzo niskie pingi i wysoki komfort gry. Ale to nie wszystko! Dzięki wsparciu profesjonalnej firmy oferującej hosting oraz konta shell - DESK.pl - tryumfator turnieju zdobędzie do podziału 4 wieczne konta shell standard (każde konto zawiera: 3 procesy irc [bnc,sesja itp.], 30 MB konta shell + 100 MB poczty). Te wspaniałe konta, których wartość oscyluje w granicach 300 zł, zostaną przydzielone czwórce zwycięzców na nieogranioczony czas! Dodatkowo gracze otrzymają smyczki DESK.pl na pamiątkę. Ponadto wszyscy zawdonicy, którzy wezmą udział w rozgrywkach, otrzymają zniżki w sklepie progamer.pl na najzyższej jakości sprzęt dla graczy. Jest naprawdę o co walczyć, ale nie zapominajmy że najważniejsza jest przecież dobra zabawa.

Co najmniej dwóch przedstawicieli z każdego klanu musi idlować przez cały czas trwania rozgrywek kanał #ckl (serwer Quakenet). Już w niedzielę o godz. 13:00 odbędzie się losowanie drabinki DE8 (lub w przypdaku większej liczby zapisanych DE16), a o 13:20 rozpoczną się pierwsze spotkania. Klan, który nie pojawi się do 13:15 na IRCu lub nie będzie miał do tego czasu czterech graczy, zostaje automatycznie usunięty a w jego miejsce wchodzi pierwszy klan z listy rezerwowej. Serwery są z góry narzucone i będą podawane na oficjalnym kanale turnieju. Na chwilę obecną dysponujemy cztrema serwerami (dwa z nich były postawione już dawniej dzięki uprzejmości Platine'a:

* [1] Cyber Killers League sponsored by PIFPAF.pl - IP: 193.42.218.24:27960
* [2] Cyber Killers League sponsored by PIFPAF.pl - IP: 193.42.218.24:27964
* CKL - www.ckl.rox.pl - | GamesNET.pl - IP: 213.218.117.235:40150
* t5 -the Shadows Clan Server | GamesNET.pl - IP: 213.218.117.228:27961

Na najciekawsze spotkania będzie zapewnione GTV, dostępne pod adresem hunter.splatterworld.de:27960, a od godziny 19:00 shoutcast na antenie radia eXtreme. Tak więc szykują się spore emocje - przygotujcie sobie na niedzielne popołudnie chipsy i piwo. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie ckl-q3.pl, a na Wasze pytania chętnie odpowiemy na IRCu, na kanale #ckl. Jak zwykle dla tych, którzy omijają szerokim łukiem długie newsy, podaję skrócone informacje:

  • data: niedziela 31 lipca godz 13:00
  • pierwsze mecze: 13:20
  • GTV: hunter.splatterworld.de:27960
  • shoutcast: click! (eXtreme radio)
  • kanał IRC: #ckl (irc.quakenet.eu.org)
  • strona: click!

Rywalizacja zapowiada się naprawdę ciekawie, walczyć jest też o co. Dodatkowo naszym sponsorem została firma host1.pl, która zaoferowała nam profesjonalne i bardzo szybkie konto FTP o pojemności 500 MB - dzięki temu będziemy mogli udostępnić demka z decydujących spotkań szerszej publiczności. Zapraszam do obserwowania zmagań w ramach CKL Summer Edition poprzez GTV lub scorebota na IRCu, na pewno możecie się też spodziewać obszernego coverage'u na ORGu. Nie muszę chyba mówić, że im więcej klanów tym więcej zabawy - dlatego też zachęcam do zapisania się! Zostało naprawdę niewiele czasu.

teo | 2005-07-29 13:30:12 +0200

no to jazda ;asd.

sYnth|Bubu | 2005-07-29 13:31:08 +0200

Wpadlem do domu na 3 dni i sie zalapie na spoko turniej :>
Teraz tylko pozyczyc myszke i sluchawki od kogos :P
gl

MaS | 2005-07-29 13:38:25 +0200

Będzie cool ^_^

forest | 2005-07-29 13:51:46 +0200

no ja mysle :) a zapisac sie mozna pod adresem [email protected]

trzeba podac nazwe klanu, kontakt do cla i guidy

Mav_8217 | 2005-07-29 13:55:25 +0200

robi wrażenie ;)

forest | 2005-07-29 13:59:58 +0200

Wlasnie sie zastanawiam jak coverage zrobic .... Bo jak bede edytowal newsa caly czas to ktos moze na gore wrzucic cos nowego i bedzie lipa :

pepz | 2005-07-29 15:34:24 +0200

kolumna?:)

Mav_8217 | 2005-07-29 16:47:33 +0200

tak ja ja "robiłem" z kozienaliów - krótki news informacyjny o turnieju i na dole link pogrubionymi:

CKL cośtam last update: XX:XX a w kolumnie już cosik więcej.

forest | 2005-07-29 17:40:57 +0200

To teraz musze kogos blagac o uprawnienia do pisania kolumn ;-)

szłem | 2005-07-29 19:44:54 +0200

o nie !!!!!!!!! tylko nie gamesnety !! proszę !!!! ;///

cmx | 2005-07-29 21:17:06 +0200

dlatego sa gamesnety i pifpafy, zeby bylo dobrze :P

szłem | 2005-07-29 21:18:28 +0200

pif pafy tak ale nie gamesnety

teo | 2005-07-29 23:11:10 +0200

zgadzam sie z psychic’em :

sYnth|baal | 2005-07-29 23:39:49 +0200

FART wygra

sYnth|baal | 2005-07-29 23:40:25 +0200

gsnet jest fajny pod neostrade na łączu DSL jakoś chujowo się tam gra

Gravatar

m4mut | 2005-07-30 08:33:49 +0200

bal co ty pierdolisz wlasie chujowe jest pod neo i dobrze ze są pifpafy :)

pepz | 2005-07-30 08:37:27 +0200

a ja nigdzie nie mam dobrze, wiec nie pierdolcie :D

szłem | 2005-07-30 09:36:03 +0200

gsnet - ping 40 = 50ms
pif paf - ping 30 = 25ms

i kto daje dobre i konfortowe warunki ? PIFPAF ! gs net serio śmierdzi kapą, a kiedy w dodatku korzystasz z tsa to tam sie szczelac nie da

Pawuj | 2005-07-30 10:51:16 +0200

sam smierdzisz kapo lanie jebany :S tak naprawde to na pifpafie masz zapewne z 10ms i pyskujesz :S lepszych serwerow od pifpafa nie ma

szłem | 2005-07-30 10:59:51 +0200

pawuj, a co ja mowie ? mowie ze pif pafy sa ok, a gs nety smierdza kapa.

nie mam 10ms, zapomnij

mzk | 2005-07-30 11:51:45 +0200

Moim zdaniem to kasztany nie rosna na placu Pigall...

cmx | 2005-07-30 13:12:03 +0200

a ja mam wszedzie chillout :)

Gravatar

hrupek | 2005-07-30 14:03:40 +0200

pif paf ms 11
gs ms 17 ;o

forest | 2005-07-30 15:18:44 +0200

co to ja mialem napisac... (?)

null | 2005-07-31 13:48:29 +0200

no to o której bedzie gtv ???

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63