ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Clan Ranking 2007 ExcessivePlus

pią, 11 styczeń 2008 01:41:01 | Autor: Furiat | Quake 3 Arena


Dnia 07.01.2008 ukazała się końcowa tabela światowej ligi ExcessivePlus Ranking, dzięki której wiadomo już kto został mistrzem sezonu 2007. Na pewno był to ciężki rok pełen wzlotów i upadków dla wielu klanów.

Wyniki w trybach CTF, FT, TDM oraz TOTAL, przedstawiają się w następująco
Capture The Flag:
*
:

  • :

  • :

  • 4 miejsce:

  • 5 miejsce:

  • 6 miejsce:

  • 7 miejsce:

  • 8 miejsce:

  • 9 miejsce:

  • 10 miejsce:

Freeze Tag:
*
:

  • :

  • :

  • 4 miejsce:

  • 5 miejsce:

  • 6 miejsce:

  • 7 miejsce:

  • 8 miejsce:

  • 9 miejsce:

  • 10 miejsce:

Team DeathMatch:
*
:

  • :

  • :

  • 4 miejsce:

  • 5 miejsce:

  • 6 miejsce:

  • 7 miejsce:

  • 8 miejsce:

  • 9 miejsce:

  • 10 miejsce:

TOTAL RANKING 2007:
*
:

  • :

  • :

  • 4 miejsce:

  • 5 miejsce:

  • 6 miejsce:

  • 7 miejsce:

  • 8 miejsce:

  • 9 miejsce:

  • 10 miejsce:

W całej lidze wzięły udział 53 najlepsze klany z całego świata. Mamy powód do dumy, ponieważ w pierwszej trójce zostały sklasyfikowane 2 polskie klany, natomiast w pierwszej dziesiątce aż 5! Miejmy nadzieję, że rok 2008 przyniesie jeszcze lepsze wyniki!

THRAWN | 2008-01-11 10:55:48 +0100

Furiat pisz normlanie newsy bez jakis kombinacji z grafiką bo to troszke powazniejszy serwis a nie pokaz choinek świątecznych

nergal | 2008-01-11 11:01:34 +0100

Thrawn trzeba bylo mu to napisac na priva.
mamy powody do dumy again!

move | 2008-01-11 11:21:27 +0100

thrawn: tutaj troszkę się nie zgodzę, bo na scenie e+ wszystkie klany używają takich znaczników .gif, dlatego żeby oddać w większej części obyczaje tam panujące, furiat dobrze zrobił wrzucając takie gify. jedyne czego mogę się przyczepić jest fakt, że musiałem wszystko poprawiać :D

nergal | 2008-01-11 11:28:12 +0100

szczerze to mi tez si enie podoba ta choinka, ale chyba nie mial wyjscia

[M]aniek | 2008-01-11 11:32:17 +0100

Dla mnie spoko, ale brakuje jednego loga w CTF.

move | 2008-01-11 11:35:43 +0100

brakuje, bo klan się rozwiązał, a jak edytowałem, to wypierdzieliłem wszystko i pisałem od nowa zgodnie z kolejnością ściąganych obrazków - później Furiat doda nazwę.

grzesiontko | 2008-01-11 11:42:27 +0100

"Mamy powód do dumy, ponieważ w pierwszej trójce zostały sklasyfikowane 2 polskie klany, natomiast w pierwszej dziesiątce aż 5!"
ja spoko ino kere to? ;)

[M]aniek | 2008-01-11 12:01:49 +0100

Te z kororowymyyy ikonamy :D

move | 2008-01-11 12:17:18 +0100

KO na pewno, bo mówił mi że to polski klan, ale które jeszcze to nie wiem :D

Gravatar

bl4dy | 2008-01-11 18:48:07 +0100

dawno juz nie gralem w e+ bo przenioslem sie na cpma i narzie dostaje od wszystkich w dupe ale polskie klany to ko drt aim thc ds

kszksz | 2008-01-12 09:58:08 +0100

a tam sapiecie o .gif'y... ja gram e+ i gdyby Furiat napisal tego newsa bez choinki to by taki ehhhh byl... www.excessiveplus.net/clandb/ ta strona tez jest servisem, a jakos choinka im nie przeszkadza... tyle ze ja widze tu osoby ktore maja chec przyczepic sie do wszystkiego...

Gravatar

Furiat | 2008-01-12 12:40:19 +0100

Tak :) byles na e+? wiec nie komentuj bo tam sie uzywa takich wlasnie tagow klanowych! Wystarczy odwiedzic www.excessiveplus.net/clandb/
Pozdrawiam ;)

Gravatar

goodgulf | 2008-01-13 00:22:21 +0100

Czemu Dark Angel sa 2x w Freeze Tagu?

ggb | 2008-01-13 11:03:02 +0100

Popraw, na 2 miejscu jest DS w Freeze Tag
Tu cala drabinka.
wc.excessiveplus.net/display-plus-rankings.php

Gravatar

Furiat | 2008-01-13 21:33:14 +0100

Ok dzieki nie zauwazylem ze popelnilem blad w wstawianiu Taga :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63