ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Clanbase 1v1 EuroCup Quake4 - relacja

pią, 02 grudzień 2005 02:06:23 | Autor: mhr | Quake 3 Arena

Wczorajszego dnia rozpoczął się nowy etap w jakże burzliwej historii Quake, mianowicie wystartowała dwunasta już edycja EuroCup 1v1 Quake4. Clanbase na tym szczeblu jest ligą niezwykle prestiżową, już sam udział w niej to wielkie wyróżnienie dla graczy. W rozgrywkach EC weźmie udział wiele sław, które wyrobiły sobie markę na poprzednich częściach gry. Zobaczymy tutaj takie sławy jak: fox, coller, purri, polosatiy czy chociażby TOXIC. W turnieju nie zabraknie również sław z Painkillera takich graczy jak Vo0, SteLam , booms nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dla nas ten turniej ma jednak szczególne znaczenie, bo startują w nim nasze największe nadzieje - serious|av3k oraz bardzo doświadczony Polski duelowiec, jedyny rodak mający okazję reprezentować nas na Electronic Sports World Cup - Pentagram|mess.
Warto jeszcze podkreślić że relacje z meczów są prowadzone na najwyższym poziomie, mimo braku na tą chwile relacji video, dostępny jest shoutcast który jak na razie sprawdza się wyśmienicie a prowadzi go na żywo - iTG`ReDeYe oraz djWHEAT.

Oto jak przedstawiają się pierwsze wyniki:

XatriX > Jibo - [2:0]
8:1 [tmp2]edge
19:9 [tmp2]lost fleet

Ten wyniki można uznać za sporą niespodziankę, większość osób przed meczem z pewnością stawiała na Jibo, który był jednym z najlepszych graczy duelowych na świecie był też wielokrotnym reprezentant Chin i Rosji w Quake3. Natomiast XatriX to taki młody wilk - szerzej znany z sceny CPMa w której prezentował barwy teamu sympozium. Młody Norweg zasłynął na scenie Quake4 wygraną w jednym z pierwszych turniejów - q4 dignitas cup.

av3k > GitzZz - [2:0]

Avek na sam początek dostał bardzo dobrego przeciwnika przez wielu uważanego za faworyta całego EC. GitZz to jeden z najsłynniejszych graczy ze sceny ut2k4, uczestnik dwóch EC jednocześnie, co jest ewenementem na skale światową. Posiada doskonałą percepcje oko-ręką, piekielnie utalentowany gracz. Przed samym spotkaniem na stronie clanbase, pojawiły się przewidywania wtedy jeszcze nikt naszemu Avkowi nie dawał szansy. Procentowe szansy mowiły same za siebie 60-40 dla GitzZz "No clue about avek. Gitzzz has his ut2k4 fame, so I will have to go with him. Av3k not liking the maps so that might be of importance in this showoff". Jednak sport ma to do siebie że często bywa nieobliczalny i tutaj właśnie taka sytuacja miała miejsce. Dla młodego Ostródzianina to kolejny krok do świata wielkiego gamingu. Co do przebiegu spotkania nie ma na ta chwile żadnych informacji, jedynie sam suchy wynik końcowy.

Gravatar

stormFH | 2005-12-02 02:26:46 +0100

No dlugo czekalem na to info bo nigdzie nic nie napisali czy av3k w koncu gral czy nie. Ale widze ze do przodu :D Cool GJ av3k i GL dalej. Mam nadzieje ze to ty bedziesz czarnym koniem tego turnieju i pokazesz ze Polak potrafi :> :D

mess | 2005-12-02 02:41:03 +0100

tbh nie widzialem na stronie tego wyniku :(

sYnth|Bubu | 2005-12-02 09:30:15 +0100

Ja na CB i esr tez nie : d

freak | 2005-12-02 09:51:09 +0100

A taką stronę ESReality bubu zna?

klikaj i znikaj panocku:
www.esreality.com/?a=post&id=946337

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-12-02 10:22:05 +0100

av3k jedziesz z nimi @#$% jedzieszzz ::D:D

THRAWN | 2005-12-02 12:01:40 +0100

gg av3kuś ! :D

Mav_8217 | 2005-12-02 13:02:46 +0100

own ;)

Teraz sytuacja w grupie młodego jest wyśmienita, z jibo powinien dać sobie radę, z xatrixem zobaczymy, tylko jeszcze trzeba poczekać i zobaczyć jak się zaprezentują poltizer i zuccubus. Dobrze wypada też terminarz - zuccubus niedotrenowany (gra w q4 dopiero drugi tydzień - przedtem trenował w PK do finałów WT w Nowym Jorku) już teraz będzie musiał się zmierzyć z młodym.

A kto wie jak poszło messowi? =o

d00mer | 2005-12-02 13:44:33 +0100

Avek jesteś genialny :D gg!

m1ru | 2005-12-02 14:24:40 +0100

GG ;ooo

d4widoV | 2005-12-02 14:26:28 +0100

jibo jest nadal czolowym graczem q3 jak juz cos

mess | 2005-12-02 14:45:42 +0100

gg avek :)

mhr | 2005-12-02 14:53:36 +0100

Osatatni turniej q3 1v1 w rosji - Asus Autum CUP.

  1. DS.d2.Evil
  2. mouz.Cooller
  3. ustu.Snoop
  4. Zebra.Volga-Nike 5-6 BegripJibor3d / zebra/Hamzik

Chyba widac ze juz troche gorzej?
Z tego co wiem z wlasnych zrodel (hi lbz), Jibo w calosci poswiecil sie juz q4:).

pepz | 2005-12-02 15:31:12 +0100

XatriX > Jibo - [2:0]
2:8 [tmp2]edge
9:19 [tmp2]lost fleet

z wyników poszczególnych map wynika, że to jibo wygrał - popraw.

gg av3k

rod1c | 2005-12-02 16:41:51 +0100

gygy av3k ...teraz jest duża szansa że wyjdzie zgrópy

Mav_8217 | 2005-12-02 16:52:31 +0100

Nie wiem dlaczego... czy to w swoich czy w cudzych, ale po prostu zawsze mam taki ubaw po pachy z niektórych błędów w newsach, że masakra ;)

ps. Gud dżob mhr, luv ur work here ;*

ATi | 2005-12-02 17:07:17 +0100

jakies gzzzz

buahasd - jakby q4 mialo bylo jak ut to moze by wygral ;s

ren | 2005-12-02 17:07:34 +0100

he he avek znowu będzie wymiatał.

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-12-02 17:26:49 +0100

mess niegral bo mial laga. mecz przelozony na przyszly czwartek

szaq | 2005-12-02 17:49:13 +0100

No dobrze, oby tak dalej mu poszły spotkania... ja bym na Waszymmiejscu nie lekceważył jibo!

ortho | 2005-12-02 18:18:54 +0100

A zna ktos konkretne wyniki z poszczegolnych map avka z gitzzzem? albo chociaz jakie mapy grali?

Mav_8217 | 2005-12-02 18:41:40 +0100

19-11 na lost fleet, na drugiej mapie w/o.

|zn|w4rj4t | 2005-12-02 19:09:23 +0100

Gj!! av3k, cala Polska trzyma za ciebie kciuki!!! Pokaz kto powinien rzadzic na swiatowej scenie q4!!! Wygraj ten turniej... zycze Ci jak najlepiej! SZkoda tylko, ze tak malo polskich graczy bierze udzial w tym evencie! Pokazmy na co nas stac!!! Do boju! :)) Mysle, ze nasi rodacy powinni zawsze plasowac sie na czolowych miejscach! Przecierz w promodzie jestesmy uwazani za wymiataczy... dlaczego nie mialoby tak byc w q4? Tymbardziej,ze w 4-ej odslonie sa (z tego co sie orientuje) tylko dwa mody(wdg mnie powinien byc jeden,na ktorym wszyscy mogliby pokazac na co ich stac,czyli w skrocie jedna ogolna liga!!!). GL!!!

BDW gj mhr! trzymaj tak dalej:)

d00mer | 2005-12-02 19:12:26 +0100

patrzcie jaki optymista :DDDD

Mav_8217 | 2005-12-02 19:55:53 +0100

To jakiś wariat... :))

k3m | 2005-12-02 20:00:42 +0100

gg, oby tak dalej.
Chociaż jakiś link do www turnieju...

|zn|w4rj4t | 2005-12-02 20:46:06 +0100

Ogolnie... trzeba sie wziasc za porzadki :D

Gravatar

b4m | 2005-12-02 20:57:20 +0100

avek jedziesz ich :)

Gravatar

Mani | 2005-12-02 21:16:46 +0100

Av3k wygra ten turniej, daje sobie członka odciąć

Mav_8217 | 2005-12-03 09:44:52 +0100

No to jeszcze Ci o tej obietnicy kiedyś przypomnę ;)

Gravatar

serious|avek | 2005-12-03 11:23:31 +0100

Stealm ? :D

Gravatar

[w]xEn | 2005-12-03 13:22:18 +0100

Uwielbienie dla avka rosnie, zwlaszcza wsrod mlodych kibicow sciagajacych koszulki z radochy.

Tak czy siak: GG i gl

xen

PS. stealm - lolol

SL4VE | 2005-12-03 15:32:30 +0100

Czy mi się wydaje czy jakaś świnia skasowała mój komentarz żeby ukryć swój idiotyczny błąd w newsie?

cocaine | 2005-12-03 16:11:27 +0100

it wasnt me...ale wiem kto to zrobił :D

ren | 2005-12-10 19:40:30 +0100

kiedy bendą dalsze newsy z meczu ??????????!!!!!!!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63