ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase CTF 4v4 SummerCup 2005 - 1 tydzień

śro, 13 lipiec 2005 16:54:06 | Autor: MaS | Quake 3 Arena



Już jakiś czas temu rozpoczęła się liga ClanBase CTF 4v4 SummerCup 2005, w której klany z całej Europy walczą o przysłowiową piertuszkę :) Przypomnijmy, iż jest to po prostu zabawa i wypełnianie wolnego czasu. Wakacje są bardzo dobrym terminem, w którym zawodnicy mogą poświęcić godzinkę na rozegranie spotkania. Chociaż są osoby, którym pomysł ten nie spodobał się za bardzo.

Organizatorzy obawiali się tego, że w tej lidze (4fun) może być dużo oddanych spotkań (walkowerów). Tym bardziej, że są wakacje i dużo osób po prostu wyjeżdża odpocząć. Mimo wszystko mecze zostały rozegrane, chociaż nie wszystko poszło po myśli graczy. Niestety nie ma zbyt dużo polskich zespołów w SummerCupie. Tylko cztery drużyny z Polski biorą udział w tegorocznej edycji. Od ostatniego newsa (click), w którym podałem zapisane drużyny w poszczególnych dywizjach, troszkę się zmieniło. Mianowicie team Polish Power Pack wskoczył o jedną ligę wyżej do "Third League". Jest to z pewnością słuszna decyzja. Zakończył się już pierwszy tydzień, w którym rozegrano kilka ciekawych meczów. Nasi rodacy spisali się bardzo dobrze. Jedynie klan PPP przegrał swój pierwszy pojedynek niezbyt dużą różnicą zdobytych flag. Reszta polskich teamów zagrała bardzo dobrze, pokonując bez większych problemów swoich oponentów.

  • ..:: Third League :

Polish Power Pack |[ 2 : 4 ]| CAPital Skills - Raport ClanBase
*
* ..:: Fourth League :

Horny Gays |[ 4 : 2 ]| pRinCe - Raport ClanBase
*
* ..:: Fifth League :

#/// |[ 4 : 2 ]| Hardcore Quakers - Raport ClanBase

Forgotten Heroes |[ w/o dla FH ]| Absolute Predat0rz
*

Niestety spotkanie, w którym wystąpiła ekipa Forgotten Heroes zakończyło się walkowerem. Mecz zatrzymano przy stanie 1:1 (w mapach), ponieważ z niewiadomych przyczyn dwóch graczy z przeciwnej drużyny musiało wyjść :P Trzecia mapa nie została rozegrana i Polakom przyznano w/o. Pozostałe trzy spotkania odbyły się bez większych problemów. Jak już wspomniałem wcześniej, nasz czołowy zespół PPP uległ w swoim pierwszym spotkaniu z europejskim teamem CAPital Skills. Trzeba tutaj nadmienić, iż jest to "Trzecia Liga" więc chłopaki mieli troszkę utrudnione zadanie. Drużyny #/// oraz Horny Gays gładko pokonali swoich przeciwników i (na razie) zajmują pierwsze miejsca w swoich grupach.

Na stronie CB SummerCup można znaleźć bardzo ciekawe rzeczy. Między innymi napisane przez pana RiGHTa kolumny, które zawierają opisy/zapowiedzi wszystkich dywizji. Opisane są tam sytuacje w poszczególnych grupach. Są też ciekawie przedstawione klany, które mają szansę na odniesienie sukcesu w danej lidze. Ogólnie jest to zapowiedź całej ligi :

Ponadto do czynnej służby powróciły małe ludki, które będą nas zabawiały podczas trwania ligi :) Chodzi oczywiście o TinyFlagrunners, którzy tryskają bardzo specyficznym humorem :D

Obecnie trwa drugi tydzień zmagań. Wszystkie wyniki i opisy będą podane pod koniec tygodnia...

gr. | 2005-07-13 17:01:28 +0200

eh =(

Mav_8217 | 2005-07-13 17:11:52 +0200

Tiny flagrunners totally OWNED! Zwijam się dosłownie :D

fhantom | 2005-07-13 17:23:43 +0200

fakt faktem tiny flagrunners rządzą :>

tymek. | 2005-07-13 18:10:09 +0200

HAHAHAH :D:D: ASD: dobre :D, a najlepsza ta laska :P :D:D ;)

voodoo|norad | 2005-07-14 11:23:12 +0200

Gdyby nie w/o to tak czy siak bysmy wygrali ;] wkoncu zrobilismy owna na wcp18 - 14:3 :QQQ
2-gi mecz tez do przodu o/

hanti | 2005-07-14 14:04:47 +0200

no nie ma co na wcp18 polakom idzie bardzo dobrze az dziwie sie ze ppp przegralo na niej my tak samo ownage 15:3 z klanem z ktorym przegralismy 1 mape ;p a wczoraj rozjebalismy xq z 2 ligi 8:2 ;pp

MaS | 2005-07-14 15:24:05 +0200

Za nisko nas rozstawili :E

voodoo|norad | 2005-07-15 16:48:35 +0200

Spokojnie MaS jeszcze nie weszliśmy wyżej :DDD

MaS | 2005-07-15 17:34:16 +0200

To będą tylko formalności :s

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63