ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase CTF 4v4 SummerCup 2005 - grupy

wto, 28 czerwiec 2005 12:01:52 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Wczoraj zakończyły się zapisy do ligi ClanBase CTF 4v4 SummerCup 2005. W całej imprezie będzie uczestniczyć aż 60 klanów, które sprawdzą swoje umiejętności w walce z innymi europejskimi teamami. Znamy też grupy i rozstawione w nich drużyny. Organizatorzy postanowili zmienić nieco obraz rozgrywania spotkań. Tym razem zobaczymy aż pięć lig, w których znajdują się dwie grupy po sześć klanów. Tak wygląda sytuacja :

..:: Premier League:

:: Grupa A

ownage

Team blimey

cYD

jobos

medusa

Clan FOE

:: Grupa B

Die barmherzigen Brueder

Gunzoids.CTF

RaWR!

REunite

sheepheads

Swiss UberQuakers

..:: Second League:

:: Grupa A

X-treme

Tres Puntos

Clan Ruda

eLfAW

reCap

TzA

:: Grupa B

MobacH

Omega

Strategic Aim Clan

SoulsClan

X-cited Quails

Clan ^X^

..:: Third League:

:: Grupa A

Artists of Death

Dadde Gamming

QuakeLamers

Rocksteadycrew

The Darkness Inc.

Verfechter des Wahnsinns

:: Grupa B

CAPital Skills

Sa Kass

pRinCe

TerraTerror

wreCkamob

Die Schrägstricher

..:: Fourth League:

:: Grupa A

aYb.ctf

Brothers In Arms

#duel

Fatal Stage

GRAND

Polish Power Pack

:: Grupa B

Azzurra Gamers

Die Heimwerker vom Baumarkt

darkwing ducks

Horny Gays

Roasted Fragging Liches

expression

..:: Fifth League:

:: Grupa A

Absolute Predat0rz

Band of Inebriated Gamers

coyotes

Forgotten Heroes

Last Resort

ViRaL

:: Grupa B

#///

Austrian Frag Masters

BSL Q3 Team

Dimension X

fX

Hardcore Quakers

Dzięki tylu dywizjom spotkania w lidze będą po prostu rozgrywane szybciej. Pierwsze mecze zaczynają się już od 4 lipca. Dodano już wszystkie mapy : Q3W2, Q3W7, OSPCTF2, Q3CTF2, Q3WCP9, Q3WCP15, Q3WCP18. Pozycja naszych zespołów nie jest za wysoka. Mamy nadzieję, że polskie klany zajdą jak najdalej. Życzymy wielu zdobytych flag i niskich pingów. GL i HF !

SpOOnman | 2005-06-28 12:15:14 +0200

MaS jak zwykle mowisz, ze pozycja klanow nie jest za wysoka :) Zwazywszy, ze nie ma EuroCupa to jest jedna liga na gorze wiecej. Wiec de facto jestesmy w trzeciej. Jak dla mnie mila grupa, na dobrym poziomie przy obecnym kodzie sieciowym OSP.

Wg mnie HG i /// powinni byc zamienieni, ale zobaczymy co one o tym powiedza.

MaS | 2005-06-28 12:59:45 +0200

No, ale powinni być wyżej :D ... moim zdaniem 2 liga :DDDDD

SpOOnman | 2005-06-28 13:31:27 +0200

Jakbysmy grali na Aster, to 2 liga playoffy i to latwo. A tak to wpadasz na 2 obroncow z LG na pingu 70, oni 25 wiec eeee no wiesz ;)

v3rb | 2005-06-28 14:22:56 +0200

a panowie czytali clan base ?

  • Due to the many divisions we created, you might find your clan in a different division than you were used to play in during previous cup-seasons. This is a cup-format issue and as this is mainly meant as a fun-cup, please try to cope with the placings we did.

MaS | 2005-06-28 15:02:42 +0200

Tak wiemy, wiemy :D ... ale mimo wszystko powinni być wyżej :P

voodoo|norad | 2005-06-28 15:45:37 +0200

No i FH wchodzi do 4 ligi jak byk :q

teo | 2005-06-28 15:54:19 +0200

go, go /// ! kresky! :DDD

THRAWN | 2005-06-28 16:26:48 +0200

no mam nzdzije ze zamiana /// z HG uda sie bo juz oba klany z tego co widziałem na ircu sie dogadaly - czekamy na odp. adminow :E bo ich wiedza jest niestety malutka :P hm...
GL & HF .../// ownz !

tośa nie kreski tylko adidasy ;asd

Gravatar

nxs.izap | 2005-06-28 17:56:10 +0200

z tego co wiem to mielismy sie juz zamieniac ale wycofaliscie sie z tego ukladu wiec nie ma o czym gadac ;]

pawson | 2005-06-28 20:23:45 +0200

RoFL z flagą Australii ? Póknij siem pan w ueb !
a i reCap bardziej Szwecją zajeżdża...

MaS | 2005-06-28 20:32:14 +0200

RoFL to może tak, ale reCap Szewcja ?! Może i grają tam Szwedzi, ale flage mają z Rosji :E

pawson | 2005-06-29 17:56:37 +0200

Jak jakiś klan da sobie flagę Iraku dla jaj, a tak naprawdę to sami gracze z Polski to co wtedy ? Też się będziesz spierał ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63