ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase CTF Nations Cup - Kolejne mecze...

sob, 27 listopad 2004 20:33:50 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już jutro odbędą się dwa kolejne mecze naszej reprezentacji CTF w ClanBase CTF Nations Cup VII. Naszymi rywalami będą teamy Francji oraz Holandii. Oto krótkie info o meczach...

Polska 0:4 Francja

Godzina: 20:00

Data: 28.11.2004

ScoreBot: #clan.ppp & #team-POL

Raport ClanBase: [click!]

Polska 0:4 Holandia

Godzina: 21:30

Data: 28.11.2004

ScoreBot: #clan.ppp & #team-POL

Raport ClanBase: [click!]

Wiadomo, iż Francja jest faworytem w tym meczu, jak i w całym turnieju... Wygrali oni poprzednią edycję i z pewnością będą chcieli za wszelką cenę to powtórzyć. Natomiast ekipa Holandii na pewno będzie chciała pokazać na co ich stać po porażkach z Wielką Brytanią i Francją. Miejmy nadzieję, że Polska wyjdzie zwycięsko z tych dwóch pojedynków. GL i HF !

akk0 | 2004-11-27 20:35:46 +0100

hf zielek wara chociaż jednego meczu nie wygrać!

cocaine | 2004-11-27 20:35:56 +0100

wieeeeeeeeeeelkie gl panowie :)

sYnth|Bubu | 2004-11-27 20:41:49 +0100

Wie ktos kiedy "koledzy ognosa" graja?

pat | 2004-11-27 20:44:27 +0100

tylko tym razem zamiencie te "wkrotce" przy gtv na jakis adres ok?:P

t5-syn | 2004-11-27 20:56:51 +0100

koledzy ognosa graja w piatek za tydzien

sYnth|Bubu | 2004-11-27 22:01:49 +0100

Dziekuje synu :>
Mam nadzieje ze wreszcie zagrasz :>

enjoy | 2004-11-27 22:50:28 +0100

pomodlmy sie za to...w imie ojca i syna (?asd) ...

Gravatar

Fabian | 2004-11-27 23:07:12 +0100

.. I zika św. Amen. :D.

cocaine | 2004-11-27 23:39:58 +0100

w imię ojca(ognosa) i syna i zika świętego amen --- dajcie to na qotd :AAAAAAAAA

ATi | 2004-11-27 23:40:20 +0100

zabojady sax0r - polska r0x0r :)

GL panowie

STING | 2004-11-28 13:14:43 +0100

Jazdna Panowie, jedziecie te paskudne warchlaki ;]

Kr4 | 2004-11-28 15:29:17 +0100

No GL wam chłopaki...
Ale mam nadzieje, że podacie wreszcie gtv, nie tak jak na meczu z W.B..... =]

RZELKY | 2004-11-28 16:39:07 +0100

kilku kolegow ognosa zagra dzis

scorebot na #clan.ppp i #team-POL ew. na #teampoland.ctf szukajcie info o GTv ,no a najlepiej na #cbnations.q3 o/

POL vs. FRA = mniej wiecej tak jak Bubu vs. 3xIC + 2xS? na cpma o_O :D

nasze chlopaki dadza czadu !!!!
:D

sYnth|Bubu | 2004-11-28 16:54:51 +0100

Pan Bubu dla Ciebie.

A co do tych porownan to szykuje sie izi game :>

RZELKY | 2004-11-28 17:45:57 +0100

w swojej smiesznosci jestes zenujacy ... ewentualnie to mozesz byc pan yapa nic wiecej.

sYnth|Bubu | 2004-11-28 17:54:47 +0100

Nie jestem z Toba na "ty" wiec STFU.

sYnth|baal | 2004-11-28 17:59:29 +0100

ciekawe czy flage stfu flaszke wyniesiemy francuzom: o

Gravatar

ma5b | 2004-11-28 17:59:33 +0100

widze ze bitwa nie tylko trwa na arenie ale tesh na orgu:P ja tam wierze w chlopakoofff ;] tylko czemu nasz team pol vQ3 TDM gra tak rzadko?:> ja bym tam chcial zobazcyc jak zik ze wspoka z synem i innymi(gorzej lub lepiej ocenianymi) graczami zmietli kogos z areny;D gl & hf

pamietajcie licza sie tylko 3 rzeczy!!:
BÓG!! HONOR!! OJCZYZNA!! ;)

cocaine | 2004-11-28 19:26:21 +0100

po co piszecie że gtv wkrótce jak nigdy go niema ?
anyway :) gl

Gravatar

dx-goblin | 2004-11-28 19:37:15 +0100

gtv zawsze jest, tylko poprostu nie ma tutaj zapisanego :o

hanti | 2004-11-28 20:09:55 +0100

GTV - 194.105.226.143:27960

Gravatar

sojer | 2004-11-28 20:16:10 +0100

Prosimy o adres gtv.
Czymajcie sie chłopcy.
WYGRACIE!!!

Kr4 | 2004-11-28 20:52:04 +0100

Dzieki za gtv.

hanti | 2004-11-28 23:14:41 +0100

nie bylo tym razem w ogle gtv :/

RZELKY | 2004-11-29 12:35:46 +0100

usuwaj moje komentarze dalej Bubu tylko dlatego ze nie sa ci na reke ... weak

sYnth|Bubu | 2004-11-29 13:16:23 +0100

:OO

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63