ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase CTF Nations Cup - Polska vs Turcja !

pią, 12 listopad 2004 18:23:56 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Dziś jeszcze jeden mecz naszej reprezentacji tym razem w ClanBase CTF Nations Cup. Poniżej zamieszczone jest info odnośnie meczu:

vs.

Składy:

Polska: Zielek, rav, syn, ghostog, goblin, hanti, king, St1nger, unnamed.

Turcja: AlphaZero, chino, huRRiCane, ibo, Janissary, manYY.

Godzina: 21:00

GTV: Prawdopodobnie GTV-FF (da-sv.one.pl:20000)

ScoreBot: #team-POL

Poprosiłem kapitana naszej reprezentacji (Zielek) o wypowiedzenie się na temat tego meczu:

"No cóż, w nejszynskap ctf gramy dopiero drugi raz więc można powiedzieć jesteśmy tam żółtodziobami. Drużyna Turcji gra po raz pierwszy w pucharze więc doświadczenia nie maja zdaje się praktycznie żadnego. Jednak jak się okazuje ich skład zbudowany jest na zawodnikach mieszkających w Niemczech, sięgając dalej mój wywiad potwierdził że dwóch zawodników turcji ma za sobą występy w NC w drużynie niemiec, reszta to gracze takich klanów jak labris,evil killers,naos i fallen angels. Miedzy innymi z tego powodu organizacja clanbase była o krok od niedopuszczenia tego teamu do rozgrywek no ale ... Skład TUR to głównie gracze div1/divEC natomiast nasz div2/3/4, dokładając do tego nasze pingi na zachód może przewidzieć że będzie ciężko. Jeżeli chodzi o nasza drużynę to mamy za sobą kilka ciekawych sparringów z innymi nacjami dzięki którym możemy śmiało powiedzieć że mamy duże szansę na zwycięstwo. Global na stronie CB przewiduje zwycięstwo Polski w trzy-mapowym pojedynku ... nie mieli byśmy nic przeciwko temu by tak się stało .
Scorebot będzie postawiony na kanale #team-POL , natomiast jeżeli chodzi o GTV to mamy zamiar zorganizować GTV-FF, jeżeli oczywiście clanbase nie zapewni swojego."

Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź... Pan Zielek chyba już wszytko powiedział co i jak :) Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na mecz. Życzymy powodzenia TP !

RZELKY | 2004-11-12 18:29:42 +0100

Scorebot bedzie postawiony na kanale #team-POL :D

Sedzia tez chyba nie global :x

no i przecinki moglbys jakies wstawic albo dac mi tekst do autoryzacji ... :x

spoko

Pawuj | 2004-11-12 18:29:59 +0100

Przy Turcji jest flaga Szwecji ;)
GL TP ! :)

RZELKY | 2004-11-12 18:31:47 +0100

wydaje ci sie :D

Gravatar

pro_L0rd | 2004-11-12 18:33:51 +0100

Pan Zielek :DDDDDDDD
toz to swojski ziomus :D

Mad | 2004-11-12 18:36:38 +0100

[18:33] [maddnc] zielek
[18:33] [mad
dnc] zydzie
[18:33] [black|king] :D
[18:33] [maddnc] Składy:
[18:33] [mad
dnc] Polska: Zielek, rav, syn, ghostog, goblin, hanti, king, St1nger, unnamed.
[18:33] [maddnc] Turcja: AlphaZero, chino, huRRiCane, ibo, Janissary, manYY.
[18:33] [mad
dnc] nie ma mnie ;/
[18:33] [maddnc] a gdybym zostal ? uuu nie ladnie :D
[18:33] [mad
dnc] hehe
[18:33] [pawson] :D
[18:34] [ibo-EK] what ? :>
[18:34] [zielek] ja mu powiedzialem ze moze cie nie byc i crp itp
[18:34] [zielek] a jak on to zinterpretowal to nie do mnie ;]
[18:35] [mad`dnc] omg

ognos | 2004-11-12 19:13:50 +0100

GL
mam nadzieje, ze wygracie ;)

MaS | 2004-11-12 20:11:41 +0100

No a jak miałem to zinterpretować ?

Zielek (17:41)
mozliwe ze mada nie bedzie z przyczyn "technicznych"

A napisałem w squadzie tych, którzy beda na meczu i mogą w nim zagrać.

cocaine | 2004-11-12 20:50:13 +0100

wygramy :A czuje to :D:D

pat | 2004-11-12 22:21:17 +0100

DAWAĆ DEMKA :dd

cih | 2004-11-13 00:59:32 +0100

kto wygral???

MaS | 2004-11-13 20:13:16 +0100

Rosja ;PPP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63