ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase CTF Open Cup 2004 - wyniki

wto, 26 październik 2004 16:52:26 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Ktoś we wcześniejszych komentarzach wspominał o fakcie, który dotyczy naszego serwisu... mianowicie chodzi o zbyt małe ilości informacji o CTF :) Wedle życzenia postanowiłem coś z tym zrobić. Chciałem napisać o ClanBase CTF Open Cup 2004... W lidze występują dwie nasze drużyny: bl@ck team oraz Polish Power Pack. Występowała też dywizja CTF klanu Natural Enemy, lecz została ona wyrzucona z ligi z powodu braku odpowiedzi w stronę organizatorów... Swego czasu rozegrały one parę pojedynków w swoich ligach/grupach. Oto one:

Tym samym klan bl@ck wyszedł na drugie miejsce w grupie w ''Second League''. W grupie tej z dalszej walki zrezygnował klan Homicida Compensatio Veni Vidi Vici. Gratulujemy wejścia do ćwierćfinałów...

Klan PPP zajmuje trzecie miejsce w ''Third League''. Panowie mają jeszcze szansę na wyjście z grupy (do ćwierćfinałów wychodzą 2 drużyny)... mają jeszcze do rozegrania jeden mecz z klanem united Forcez, który zajmuje obecnie 2 miejsce w owej grupie.

Podsumowując grę naszych klanów... nie jest najgorzej :) Życzę powodzenia klanowi bl@ck team w ćwierćfinałach, natomiast zespołowi Polish Power Pack wygranej w ostatnim pojedynku grupowym. Powodzenia !

Gravatar

forem | 2004-10-26 17:09:24 +0200

GG, no faktycznie cos sie przyda o scenie ctfa. gj. BeTeWu. first :D

v3rb | 2004-10-26 18:13:01 +0200

no to ja bylem to ja ^^ :D przydaloby sie wiecej takich newsow ale mysle ze w przyszlosci zdarzycie nadrobic ten fakt :) pozdro

Gravatar

h00lsfanat1c | 2004-10-26 18:15:07 +0200

GL PPP

m1ru | 2004-10-26 21:08:49 +0200

zly link c@mp w mecz z ruskim :o zamiast raportu wyskakuje info o jakis klanach ;o

MaS | 2004-10-26 21:29:47 +0200

true... done.

qpr | 2004-10-26 21:37:06 +0200

udało sie o/ :>>

SpOOnman | 2004-10-26 23:51:06 +0200

OO fajnie ze ktos napisal, bardzo dziekuje. Ja niestety nie mam aktualnie czasu na pisanie nawet cotygodniowych relacji. Dzieki MaS za zainteresowanie, a playoffy tak blisko.... :)

RZELKY | 2004-10-27 14:39:08 +0200

q3ctf -> ns.pl :)

lecho | 2004-10-27 21:43:18 +0200

link do raportu z meczu black vs recap prowadzi do profilu recap w clanbase ...

pawson | 2004-10-28 07:36:43 +0200

Nie 2 polskie klany tylko 3...
PPP, bl@ck i d303

MaS | 2004-10-28 13:42:34 +0200

Jakie 3... d303 nawet nie startuje w OC... chyba coś Ci się pomyliło...

RZELKY | 2004-10-28 14:18:04 +0200

ehh MaS zamiast przegladania polskich news-site'ow w poszukiwania njusa ,moglbys cos samemu poczytac :/

We also have a number of wildcards from the last few days. All of these matches will have to be completed before the 1st November 23:59 and the score reported to us immediately!. On 2nd November we'll start handing out default losses for any game still open. Hopefully we'll publish the playoff roster on the 3rd November. We will -not- be waiting for scores to be reported.

  • 303 vs #DML (wildcard: 25 Oct by 303)

... nie graja :[

MaS | 2004-10-28 16:38:17 +0200

... ehh MaS zamiast przegladania polskich news-siteow w poszukiwania njusa ,moglbys cos samemu poczytac :/ ...

Po 1 zielek znajdź mi taki servis o tym samym co napisałem w powyższym newsie...

Po 2 zmyliła mnie flaga przy klanie 303 na liście (w grupach)... pokazali flage Europy :/ Nie wiem czy tak powinna być , w każdym bądź razie o tym nie widziałem :/

RZELKY | 2004-10-29 01:00:15 +0200

  1. to chyba niemozliwe co ?
  2. powinna byc

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63