ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup CTF - Playoffs!

śro, 22 czerwiec 2005 17:43:22 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Po siedmiu tygodniach zmagań zakończyła się faza grupowa w tej edycji ClanBase NC CTF!

Z każdej grupy dalej przeszły po trzy teamy, są to więc odpowiednio:

**Grupa A:

**
* Holandia


**
* Francja


**
* Niemcy
*

**Grupa B:

**
* Szwecja


**
* Wielka Brytania


**
* Finlandia
*

Widać więc, że swoich miejsc na podium będą mogły bronić reprezentacje triumfujące w zeszłym roku: Niemcy, Szwecja i Francja.

Pretendentem do pierwszego miejsca w tej edycji bez wątpienia jest Szwecja, która we wszystkich spotkaniach grupowych łącznie straciła tylko 3 flagi(!). Równie dobrze radziła sobie drużyna Holandii także ze stratą jedynie 3 flag - im jednak dopisało szczęście w tej edycji (dwa na sześć meczów wygranych przez "no show"). Obie reprezentacje dzięki najlepszym wynikom w swoich grupach startują od razu w półfinałach - pozostałe drużyny zmagać się będą jeszcze w pojedynkach ćwierćfinałowych.

W tej jak i w poprzednich edycjach nie ujrzymy reprezentacji naszego kraju, która zajęła szóste (na siedem możliwych) miejsce w swojej grupie. Powodem takiego a nie innego wyniku bez wątpienia jest postawa naszego "kapitana" Mad'a, który nie pokazał się na większości meczów i w ogóle nie dawał znaków życia - jednym słowem był kapitanem jedynie "na papierze". Z drugiej strony należą się gratulacje reszcie graczy, którzy mimo wszystko próbowali na przeróżne sposoby (pozdro Thrawn :P) ratować honor reprezentacji i stawiali się na mecze.

Pozostaje nam czekać do następnego sezonu, i mieć nadzieję, że tym razem wybierzemy mądrze...

RZELKY | 2005-06-22 17:58:15 +0200

zenmada

Gravatar

unnz | 2005-06-22 18:05:41 +0200

w tym roku nikt nie wybieral, mad sie sam powolal :D

MaS | 2005-06-22 19:38:07 +0200

Żałość i żenada ze strony Mad`a... zostać kapitanem reprezentacji i nawet się "nie udzielać" rotfl :s

Mimo wszystko gg dla graczy... PLAY MORE CTF !!! :)

eXe|Korol | 2005-06-22 19:53:42 +0200

czarny kon to nieznana druzyna, a nie ktos, kto w poprzednich rozgrywkach zajal 2 miejsce

lol?

SpOOnman | 2005-06-22 20:07:25 +0200

Yyyy pop ierwsze to tak:

Mas : dziekuje juz poprawione

Sorry, ale wcisnalem przypadkowo kasuj komentarz i WTF, skasowalem ??

A ja chcialem tylko powiedziec:

M jak Mad!

gr. | 2005-06-22 20:46:42 +0200

board znow nie dziala jak nalezy

  • "kapitana" Mad’a, który nie pokazał się na większości meczy *

btw. hehe ale smieszne "meczy" to najwyzej koza a tu chyba chodzilo o slowo MECZÓW LOL :D

z tym czarnym koniem nie widzialem ale z relacji po komentarzach to rowniez musialo byc smieszne :D

MisieX | 2005-06-22 21:15:43 +0200

ehhhhhh...coś zly dzień mam...i jeszcze word takich strasznych baboli nie poprawia... przecież wyrazu meczy w ogóle nie ma w jezyku polskim...

sYnth|Bubu | 2005-06-22 21:20:57 +0200

Mateo fajnie go okreslil.
Tak to jest jak sie ambitna ciota za cos bierze

MisieX | 2005-06-22 21:22:33 +0200

odezwal sie pan slomiany zapal :P

gr. | 2005-06-22 21:42:32 +0200

jak to nie ma slowa "meczy"? oczywiscie ze jest, f.e.:
Stara koza meczy na łące. -> zdanie pojedyncze ;D

eng | 2005-06-22 22:03:17 +0200

Moze go ufo porwalo ?

forest | 2005-06-22 23:09:25 +0200

imho to kapitan powinien miec jakiegos zastepce...

w tp.vq3 lecha tez nie bylo na wiekszosci meczow, bo jakies tam problemy mial, ale sting sobie jakos poradzil i nawet jestesmy w finale ;-DDD

dziekuje za uwage :p

Mad | 2005-06-23 11:12:04 +0200

po co mam sie udzielac jak kazdy wie wszystko lepiej ;) "wybierzemy madrze" ehehe gdybym sie nie zglosil to tp.ctf wogole by nie wzielo udzialo w NC CTF baranie ;p pozatym zielek stul morde bo jakos jak byles kapitanem w tamtym sezonie to lepiej nie wypadles chociaz byles na kazdym meczu... to ze sie nie zjawilem na kilku spotkaniach nei bylo uzaleznione odemnie, zadzialaly sily wyzsze ;/ zreszta mowilem kingowi ze mnie nie bedzie i powierzylem mu funkcje kapitana na ten czas, za co mu serdecznie dziekuje wiec zamknac japy jak nie wiecie jak bylo, tyle. zazdrosnicy jebani ;))) zegnam ;p

THRAWN | 2005-06-23 13:02:42 +0200

thx tylko to :P bylo nie potrzebne ; braki treningow , zgrania i idiotyzm Mad’a (pamietasz nasze dyskusje an esports.pl ? to teraz masz dowod ze jestes pipa !:)
= porazka bo tak trza nazwac prezedostatnie miejsce w grupe ;/ Zielek wracaj ! :D
...powiem to co zielek mowil i genialnie to w swoim nicku pokazal ..."zeMADa" !!! (dla pjupich osiołków czyt.zenada :)

ADIDASY /// ROX !!!! ctf ROX !!! MaS juz sie przekonał , dzis dostalem od niego info na gg jak sie chlopak cieszy holy shitem (2x comabo z rg ) ; D

edit: MaD jak to ma byc twoje wytlumaczenie to jedz ty do slowacji i zostan tam ;o bo mi sie zdaje ze chatny na kapitana znalazl by sie :E

SpOOnman | 2005-06-23 14:40:58 +0200

Mad is mad! Mad is mad! Mad is mad! i wszyscy razem...!

A bylo tak pieknie, juz myslalem, ze zaginales mad. Idz i nie wracaj, niech sily wyzsze zadzialaja znowu :)

Mad is mad! Mad is mad! Mad is mad! i wszyscy razem...!

RZELKY | 2005-06-23 16:03:22 +0200

Mad.eu :D
kapitan ostatni opuszcza tonący [płonący] statek ...

do reszty bredni sie nie odniose.

THRAWN | 2005-06-23 17:11:48 +0200

:xxxx

hanti | 2005-06-23 21:30:36 +0200

hehe sie przyjebali ;d to samo czyli do lecha sie tyczy co do mada bo go tez nie ma ;d

THRAWN | 2005-06-24 01:41:28 +0200

troche inna sytucja hanti mi sie zdaje... lecho tlumaczyl sie i dal robote chetnemu stingowi ..troche to bylo pod kontrola...a treningi grali jak grali (przynajmniej cos):P

"którzy mimo wszystko próbowali na przeróżne sposoby (pozdro Thrawn :P) ratować honor reprezentacji i stawiali się na mecze. " - ja dostalme propozycje , ja sie nie pchalem :PP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63