ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup TDM - Ćwierćfinałowe mecze

nie, 29 maj 2005 12:50:23 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Dzisiaj odbędą się kolejne emocjonujące spotkania. Tym razem na przeciwko siebie staną reprezentacje czterech europejskich krajów - Niemcy vs. Rosja oraz Szwajcaria vs. Finlandia. Oba mecze będą rozgrywane w ramach tegorocznej edycji ClanBase Nations Cup TDM. Ostatnio mogliśmy zobaczyć w akcji naszą ekipę, która wygrała z Holandią 3:1. Tym razem, również będziemy mogli oglądać spotkania na GTV. Zapowiadają się bardzo interesujące mecze, w których (mamy nadzieję) zobaczymy wiele pięknych akcji oraz ciekawych rozwiązań. A oto krótkie info :

Niemcy [ 0 : 3 ] Rosja

Data: 29.05.2005r. (niedziela)

Godzina: 20:00

Szwajcaria [ 3 : 0 ] Finlandia

Data: 29.05.2005r. (niedziela)

Godzina: 21:00

.:: Raport ClanBase ::.

Jeśli chodzi o ten drugi mecz, to nie wiadomo czy będzie postawiony GTV. Niestety nie mamy żadnych informacji, odnośnie tego spotkania. Pewnie o wszystkim dowiemy się kilkanaście minut przed meczem... Dzisiaj poznamy rywala naszej reprezentacji. Będzie to albo Finlandia, albo Szwajcaria. Faworytem w tym spotkaniu są Szwajcarzy, którzy mają większe notowania w CBooky. Wszystko rozstrzygnie się już za kilkanaście godzin...

gr. | 2005-05-29 17:26:31 +0200

po 5 godzinach: pierwszy - az dziwne ze nikt nie komentuje

kos | 2005-05-29 17:43:09 +0200

Zobaczymy czy w meczu z Rosją Polacy byli tacy dobzi, czy to Rosjanie byli tacy do pupy ;)

Gravatar

avek | 2005-05-29 18:18:26 +0200

Coś mi sie zdaje ze wygraja Niemcy na luzie :D

A tak w ogole to mysle ze Germanie beda w finale NC :D

Mav_8217 | 2005-05-29 18:32:52 +0200

Cała Rosyjska reprezentacja będzie grała z jednego miejsca i ponoć z lepszymi niż zwykle pingami, więc raczej stawiałbym na nich.

sYnth|Bubu | 2005-05-29 18:52:41 +0200

Hmmm z Niemcami wolalbym zebysmy nie grali bo z nimi to jest strasznie trudno o sprawiedliwy serv.
Final z Rosja bylby super... Tylko trzeba sie zastanowic czy warto wygrywac.
Odetna gaz "nie zapuka nikt na czas" itp :P

MisieX | 2005-05-29 19:13:36 +0200

gr - bo jest tak gorąco, że sie klawiatury topią

MaS | 2005-05-29 19:43:33 +0200

No skwar jest niesamowity :|

MisieX | 2005-05-29 20:29:25 +0200

mas, ale z tym

]|=============================|[

to juz przegiales :P:P:P

MaS | 2005-05-29 20:47:32 +0200

No ładne jest :DDDDD

Gravatar

Free | 2005-05-29 21:33:26 +0200

super ze GTV jest dobre podane ehhh

MaS | 2005-05-29 21:51:35 +0200

Oba mecze są na splatterze... wystarczy poszukać w pokojach :D

[M]aniek | 2005-05-29 22:01:48 +0200

www.geeteevee.com

MaS | 2005-05-29 22:12:34 +0200

Kurde motają z tymi GTV, jak tylko mogą :D Rosja vs. Niemcy - 3:0 !!!

Demka będą jutro...

cocaine | 2005-05-29 22:32:58 +0200

no a wie ktos jak szwajcaria :> cobs fest ownuje ?

MaS | 2005-05-29 23:02:29 +0200

Są screeny :)

wishoza | 2005-05-29 23:44:44 +0200

W meczu RU vs GER miniaturka nr.2 = full nr.3, a miniaturka nr.3 = full nr.2 ... Wiesz o co chodzi :) Pozatym git, pozdro ;)

gr. | 2005-05-30 00:05:58 +0200

e prosze prosze to jednak owned Niemcow, a Polska ograla Ruskich tym wiekszy respect dla naszych chlopakow

sYnth|Bubu | 2005-05-30 00:08:22 +0200

No ale nasi ograli 4 ruskich a nie 3 :D
3v4 im dokopali :D

THRAWN | 2005-05-30 00:23:37 +0200

rossija !!:ASD

files.cyberfight.ru/26254/4rails.zip

:D

Gravatar

tox1c | 2005-05-30 08:21:09 +0200

bubu ale ty masz glupie gadki... Rosja z nami w meczu miala jeszcze gorsze pingi niz teraz :>

Gravatar

Free | 2005-05-30 09:06:47 +0200

ja sie w ogole nie znam na tych gtv nieznam zadnych adresow stron itp. a tutaj podane jakies złe gtv na ktore sobie wszedłem a tam zonk, sam byłem i nikogo więcej :[ i chuja a nie pooglądałem sobie :[

THRAWN | 2005-05-30 10:01:42 +0200

wiem i ja cie rozumie , mozna bylo to przwidziec ;/

dlatego inastalujcie program do poodgladaniai wyszukiwania serverow : The All-Seeing Eye (jest w dziale pliki).

nsx | 2005-05-30 10:55:46 +0200

mysle że ze szwajcarami powinnismy zaczac od osp5 potem jezeli sie uda dogadac co do dm7 wtedy zwycestwo nasze:)

sYnth|Bubu | 2005-05-30 11:40:01 +0200

O Boze tox, pomysl czasami.
Tak? Gorsze? Dziwne bo zaden gracz z Rosji nie mial stalego pingu 120 (w meczu z nami). A na takim pingu gra sie 1/3 swoich umiejetnosci.

W meczu Pol vs Rus wszyscy mieli ping 55-70.
Wiec chyba jest roznica, czy dalej jej nie widzisz?

Mav_8217 | 2005-05-30 12:53:19 +0200

hyh, miałem rację co do Rosjan :)

Gravatar

cin | 2005-05-30 15:36:51 +0200

rosjanie to wogole jakaś dziwna nacja :D:D ale pokonaliśmy ich i to sie liczy

MaS | 2005-05-30 15:58:16 +0200

Free... a wiesz co to jest /gtv_watch (numer pokoju) ?? :D Spotkanie z Rosjanami nie oglądałem, ale wiem że był, bo mi "kolega" opowiadał jak grali :P A na drugim spotkaniu FIN vs. SZW byłem osobiście i oglądałem... pokój 6... :E

gr. | 2005-05-30 16:08:08 +0200

no i wszystko jasne

cocaine | 2005-05-30 16:39:58 +0200

now time to beat sui :>

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-05-30 17:54:46 +0200

grajac w jednym pomieszczeniu to wogle inna bajka wiec bym sie ich obawial i zastanawiam sie czemu Ins nie gra u nich nie jest w formie tera??

Gravatar

zik | 2005-05-31 14:58:16 +0200

smierdzi mi fejkiem ta cala rosja

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-05-31 21:46:13 +0200

a ten dimas i yasniy to z jakich oni clanow??

sYnth|Bubu | 2005-05-31 21:49:15 +0200

Yasiny z LT dimas nie wiem moze FoRze :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63