ClanBase Nations Cup TDM - Polska vs. Holandia !
śro, 25 maj 2005 14:33:58 | Autor: MaS | Quake 3 Arena
Dzisiaj odbędzie się kolejny mecz naszej reprezentacji vQ3, w tegorocznym ClanBase Nations Cup TDM. Jest to już ósma edycja pucharu, która zapowiada się bardzo ekscytująco. Tym bardziej, że
Team Poland radził sobie do tej pory znakomicie. Ostatnia wygrana ze "świetną" ekipą
Rosji, może napawać nas wielkim optymizmem w dalszych zmaganiach naszych rodaków. Tym razem Polacy zmierzą się z reprezentacją
Holandii. Jest to faza playoff - ćwierćfinały, więc stawka jest już dość wysoka. Już o 21:00 przekonamy się kto awansuje do półfinału.
Jak już wcześniej wspomniałem... naszym rywalem będzie ekipa z
Holandii. Gracze tego kraju, nie odnosili w poprzednich sezonach "Pucharu Narodów" znaczniejszych osiągnięć. W poprzedniej edycji w ogóle nie brali udziału w zmaganiach. Tym razem pokazali, że stać ich na dobrą grę. W grupie radzili sobie różnie. Zajęli drugie miejsce co dało im awans do playoffów. Nie mieli łatwych przeciwników w swojej grupie. Pierwsze spotkanie wygrali z
Estonią przez w/o. W drugim meczów zmierzyli się z
Wielką Brytanią, która w poprzednim NC zajęła trzecie miejsce. Spotkanie zakończyło się wielką niespodzianką. Wygrana Holandii zaskoczyła większość kibiców, którzy stawiali na zwycięstwo Brytyjczyków - click. Trzecia i zarazem ostatnia rozgrywka w grupie - z reprezentacją
Niemiec. Faworytami byli nasi sąsiedzi i ostatecznie nie zawiedli swoich fanów. Wygrali z Holendrami 2:0 - click. Zespół z Holandii z pewnością nie należy do łatwych przeciwników.
Reprezentacja
Polski będzie miała trudny orzech do zgryzienia. Obstawiane wyniki na stronie CB są bardziej przychylne dla naszych rywali - 45% do 55% dla Holandii. Jednak nie należy się za bardzo kierować tymi wynikami... Polacy do tej pory, radzili sobie świetnie ! Z początku nie mieliśmy zbyt dobrych min, ponieważ ludzie, którzy pojawiali się na meczach Polski z Serbią i Czarnogórą lub na (pierwszym) meczu z Rosją musieli obejść się smakiem. Było to troszkę zniechęcające. Jednak po spotkaniach ze
Słowacją i po (drugim) meczu z
Rosją humory znacznie nam się poprawiły. W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce. Naszym 1 rywalem była Rosja, jednak z wiadomej nam przyczyny, mecz został przełożony... na końcu kolejki rozegrano spotkanie, w którym polscy gracze odnieśli (niespodziewany) sukces - click. Drugim przeciwnikiem Polaków była
Serbia i Czarnogóra, która oddała w/o. Po pewnym czasie reprezentanci byłej Jugosławi, zostali usunięci z rozgrywek. No i ostatnim rywalem była
Słowacja, z którą gładko wygraliśmy - click. Mamy nadzieję, że spotkanie z Holandią zakończy się dobrze dla polskiej reprezentacji. A oto info :
Polska [ 3 : 1 ]
Holandia
Data: 25.05.2005r. (środa)
Godzina: 21:00
Demos: ospdm5 | ospdm6 | pro-q3dm6 | q3dm7
Tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Wieczorem okaże się, kto zostanie półfinalistą "Pucharu Narodów". Mamy nadzieję, że będzie to nasza reprezentacja :) Więcej informacji możecie znaleźć na #team-pol.q3. Życzymy polskim graczom wielu fragów i miłej zabawy. GL i HF !
- Więcej w newsie powyżej by Mav9lity









cmn | 2005-05-25 14:36:50 +0200
eeeeeeeee
no nie mieliscie kiedy ustawic tego meczu?
dzisiaj jest liga mistrzow!!!!!!
#716963
v3rb | 2005-05-25 14:46:33 +0200
ta dokaldnie szkoda ze polowa sceny bedzie zajeta popijaniem piwka i wpieprzaniem chipsow przed televizorem :D
ale tak czy inaczej gl o
#716967
MaS | 2005-05-25 14:50:42 +0200
Przecież można oglądać to i to :ASD
#716969
sab | 2005-05-25 15:00:52 +0200
znakomity termin...
#716971
d00mer | 2005-05-25 15:34:17 +0200
No coz powiem tak
Liverpool 2:1 Ac Milan
Team Poland 2:0 Netherlands
:D
#716973
s|f1x | 2005-05-25 15:44:59 +0200
Kupie piwa, chipsy, zaprosze znajomych, wystawie telebim przed klatke i bede dopingowal rodakow, bo pilke wole kopac niz ogladac jak inni kopia ;). GL !
#716974
k3m | 2005-05-25 16:08:16 +0200
Niewypał
Mecz w TV obejrzysz, dema sciagniesz jutro ;d
GL TePe.
btw: Niech ktos nagra dema i wrzuci dzis na orga (nie widze zadnych problemow) - z meczu Polska vs Rosja byly tylko screeny.
#716975
coolfon | 2005-05-25 16:12:43 +0200
ale termin... wybor jednak oczywisty: LM > CB
a demka sciagne jesli nasi ladnie zagraja. jak dostana to zadowole sie raportem cb :)
#716977
tymek. | 2005-05-25 16:15:23 +0200
coolfon ma racje !! (demko z CB mozna sciaagnac :P ale gorzje jest z demkiem z LM :P)
"LM > CB"
#716979
Mav_8217 | 2005-05-25 16:19:10 +0200
no a ja mam mecz w PD z dk ;) nara :P
#716981
PeterSchiff | 2005-05-25 16:21:03 +0200
ja dopinguje TP bo pilki noznej nienawidze ogladac ;p
#716983
duf | 2005-05-25 17:36:50 +0200
Niech mi ktoś wytłumaczy co to faza play-off.
;]
#716986
cocaine | 2005-05-25 17:41:58 +0200
no to gl, stawiam ze wygra i liverpool i polska :P
Jugosławia, a nie Yugosławia ;]
#716987
STING | 2005-05-25 18:33:24 +0200
Ludzie opamietajcie sie :) Czy ja wybieralem date, nie pameitajac o lidze mistrzow? Problem w tym, ze przez weekend naszym graczom nie pasuje, a inny termin nie lezy Holendrom i sroda jest jedyna opcja - a mecz musi byc rozegrany w tym tygodniu. Jak ktos ma taki dylemat, to niech nic nie oglada i tyle...
#716995
sYnth|Bubu | 2005-05-25 19:43:20 +0200
Trzeba bedzie co jakis czas podejsc do monitora i zobaczyc jak lejemy Holendrow :P
gl
#717005
amir | 2005-05-25 20:33:13 +0200
no no gl ;]
#717012
krig | 2005-05-25 22:29:22 +0200
Wiara czyni cuda, WIELKIE GG !! THX :D
#717022
Mav_8217 | 2005-05-25 22:45:24 +0200
ładnie, ładnie. News z coverem będzie po północy :)
#717024
mutonek | 2005-05-25 22:47:35 +0200
tak pozno po polnocy :(
#717026
kos | 2005-05-25 22:49:53 +0200
pliz demka ;d
#717027
d00mer | 2005-05-25 23:01:43 +0200
wooooooooohooooooooooo :DDDDDD
GG !!
#717028
voodoo|seRious | 2005-05-25 23:06:14 +0200
miazga yo :D
gj TP
#717029
_riper_ | 2005-05-25 23:19:51 +0200
gg ladies:D
#717031
sYnth|Bubu | 2005-05-25 23:32:54 +0200
Gratulacje Team Poland.
Milan :((((((((((((((
#717032
cocaine | 2005-05-25 23:35:32 +0200
Gratulacje na tp :)
milan sssssssssssssssssssssssssssssssssssie ! :D
#717033
c-load | 2005-05-25 23:43:15 +0200
!!!!!!!! GG TP , szybko dema tu dawac bo nie mialem okazji ogladac ;(
#717034
rutt | 2005-05-25 23:52:38 +0200
wygrali lepsi i tu i tu.
#717035
forest | 2005-05-26 00:06:14 +0200
gg TP
GG LIVERPOOL :))))))
jako ze wybralem final ligi mistrzow, to teraz chetnie oblookam demka :p
#717036
davep | 2005-05-26 00:10:52 +0200
O jak milo gg Polska
Co do Ligi Mistrzow to piekny mecz ale i tak musze obejrzec ’pierwsza polowe drugiej polowy’ :p
Nie ma to jak wyjsc po pierwszej polowie z chaty, wiedzialem ze sie chwile spoznie na druga polowe ale nie przypuszczalem ze jak wroce to bedzie remis 3:3
Ah w karnych to caly bar pekal w szwach, super :D
Co do meczu TP to sie wypowiem jak pozwolicie demka obejrzec, nagral ktos?
#717037
viltZz | 2005-05-26 00:52:01 +0200
you will never walk alone :D:D:D
gg timpol4nd :)
#717038
[w]xEn | 2005-05-26 08:42:24 +0200
no do ch.. Waclawa, to TP jes w polfinale cz nie?
ta, GG jak chooy!!!!!!!
#717050
MaS | 2005-05-26 12:48:14 +0200
Są już demka...
#717066
Zaloguj się by dodać komentarz.