ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup TDM - Polska vs. Holandia !

śro, 25 maj 2005 14:33:58 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Dzisiaj odbędzie się kolejny mecz naszej reprezentacji vQ3, w tegorocznym ClanBase Nations Cup TDM. Jest to już ósma edycja pucharu, która zapowiada się bardzo ekscytująco. Tym bardziej, że Team Poland radził sobie do tej pory znakomicie. Ostatnia wygrana ze "świetną" ekipą Rosji, może napawać nas wielkim optymizmem w dalszych zmaganiach naszych rodaków. Tym razem Polacy zmierzą się z reprezentacją Holandii. Jest to faza playoff - ćwierćfinały, więc stawka jest już dość wysoka. Już o 21:00 przekonamy się kto awansuje do półfinału.

Jak już wcześniej wspomniałem... naszym rywalem będzie ekipa z Holandii. Gracze tego kraju, nie odnosili w poprzednich sezonach "Pucharu Narodów" znaczniejszych osiągnięć. W poprzedniej edycji w ogóle nie brali udziału w zmaganiach. Tym razem pokazali, że stać ich na dobrą grę. W grupie radzili sobie różnie. Zajęli drugie miejsce co dało im awans do playoffów. Nie mieli łatwych przeciwników w swojej grupie. Pierwsze spotkanie wygrali z Estonią przez w/o. W drugim meczów zmierzyli się z Wielką Brytanią, która w poprzednim NC zajęła trzecie miejsce. Spotkanie zakończyło się wielką niespodzianką. Wygrana Holandii zaskoczyła większość kibiców, którzy stawiali na zwycięstwo Brytyjczyków - click. Trzecia i zarazem ostatnia rozgrywka w grupie - z reprezentacją Niemiec. Faworytami byli nasi sąsiedzi i ostatecznie nie zawiedli swoich fanów. Wygrali z Holendrami 2:0 - click. Zespół z Holandii z pewnością nie należy do łatwych przeciwników.

Reprezentacja Polski będzie miała trudny orzech do zgryzienia. Obstawiane wyniki na stronie CB są bardziej przychylne dla naszych rywali - 45% do 55% dla Holandii. Jednak nie należy się za bardzo kierować tymi wynikami... Polacy do tej pory, radzili sobie świetnie ! Z początku nie mieliśmy zbyt dobrych min, ponieważ ludzie, którzy pojawiali się na meczach Polski z Serbią i Czarnogórą lub na (pierwszym) meczu z Rosją musieli obejść się smakiem. Było to troszkę zniechęcające. Jednak po spotkaniach ze Słowacją i po (drugim) meczu z Rosją humory znacznie nam się poprawiły. W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce. Naszym 1 rywalem była Rosja, jednak z wiadomej nam przyczyny, mecz został przełożony... na końcu kolejki rozegrano spotkanie, w którym polscy gracze odnieśli (niespodziewany) sukces - click. Drugim przeciwnikiem Polaków była Serbia i Czarnogóra, która oddała w/o. Po pewnym czasie reprezentanci byłej Jugosławi, zostali usunięci z rozgrywek. No i ostatnim rywalem była Słowacja, z którą gładko wygraliśmy - click. Mamy nadzieję, że spotkanie z Holandią zakończy się dobrze dla polskiej reprezentacji. A oto info :

Polska [ 3 : 1 ] Holandia

Data: 25.05.2005r. (środa)

Godzina: 21:00

Demos: ospdm5 | ospdm6 | pro-q3dm6 | q3dm7

Tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Wieczorem okaże się, kto zostanie półfinalistą "Pucharu Narodów". Mamy nadzieję, że będzie to nasza reprezentacja :) Więcej informacji możecie znaleźć na #team-pol.q3. Życzymy polskim graczom wielu fragów i miłej zabawy. GL i HF !

  • Więcej w newsie powyżej by Mav9lity

cmn | 2005-05-25 14:36:50 +0200

eeeeeeeee
no nie mieliscie kiedy ustawic tego meczu?
dzisiaj jest liga mistrzow!!!!!!

v3rb | 2005-05-25 14:46:33 +0200

ta dokaldnie szkoda ze polowa sceny bedzie zajeta popijaniem piwka i wpieprzaniem chipsow przed televizorem :D

ale tak czy inaczej gl o

MaS | 2005-05-25 14:50:42 +0200

Przecież można oglądać to i to :ASD

sab | 2005-05-25 15:00:52 +0200

znakomity termin...

d00mer | 2005-05-25 15:34:17 +0200

No coz powiem tak

Liverpool 2:1 Ac Milan

Team Poland 2:0 Netherlands

:D

s|f1x | 2005-05-25 15:44:59 +0200

Kupie piwa, chipsy, zaprosze znajomych, wystawie telebim przed klatke i bede dopingowal rodakow, bo pilke wole kopac niz ogladac jak inni kopia ;). GL !

k3m | 2005-05-25 16:08:16 +0200

Niewypał

Mecz w TV obejrzysz, dema sciagniesz jutro ;d

GL TePe.

btw: Niech ktos nagra dema i wrzuci dzis na orga (nie widze zadnych problemow) - z meczu Polska vs Rosja byly tylko screeny.

coolfon | 2005-05-25 16:12:43 +0200

ale termin... wybor jednak oczywisty: LM > CB
a demka sciagne jesli nasi ladnie zagraja. jak dostana to zadowole sie raportem cb :)

tymek. | 2005-05-25 16:15:23 +0200

coolfon ma racje !! (demko z CB mozna sciaagnac :P ale gorzje jest z demkiem z LM :P)
"LM > CB"

Mav_8217 | 2005-05-25 16:19:10 +0200

no a ja mam mecz w PD z dk ;) nara :P

PeterSchiff | 2005-05-25 16:21:03 +0200

ja dopinguje TP bo pilki noznej nienawidze ogladac ;p

duf | 2005-05-25 17:36:50 +0200

Niech mi ktoś wytłumaczy co to faza play-off.

;]

cocaine | 2005-05-25 17:41:58 +0200

no to gl, stawiam ze wygra i liverpool i polska :P
Jugosławia, a nie Yugosławia ;]

STING | 2005-05-25 18:33:24 +0200

Ludzie opamietajcie sie :) Czy ja wybieralem date, nie pameitajac o lidze mistrzow? Problem w tym, ze przez weekend naszym graczom nie pasuje, a inny termin nie lezy Holendrom i sroda jest jedyna opcja - a mecz musi byc rozegrany w tym tygodniu. Jak ktos ma taki dylemat, to niech nic nie oglada i tyle...

sYnth|Bubu | 2005-05-25 19:43:20 +0200

Trzeba bedzie co jakis czas podejsc do monitora i zobaczyc jak lejemy Holendrow :P

gl

amir | 2005-05-25 20:33:13 +0200

no no gl ;]

krig | 2005-05-25 22:29:22 +0200

Wiara czyni cuda, WIELKIE GG !! THX :D

Mav_8217 | 2005-05-25 22:45:24 +0200

ładnie, ładnie. News z coverem będzie po północy :)

mutonek | 2005-05-25 22:47:35 +0200

tak pozno po polnocy :(

kos | 2005-05-25 22:49:53 +0200

pliz demka ;d

d00mer | 2005-05-25 23:01:43 +0200

wooooooooohooooooooooo :DDDDDD

GG !!

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-05-25 23:06:14 +0200

miazga yo :D

gj TP

Gravatar

_riper_ | 2005-05-25 23:19:51 +0200

gg ladies:D

sYnth|Bubu | 2005-05-25 23:32:54 +0200

Gratulacje Team Poland.

Milan :((((((((((((((

cocaine | 2005-05-25 23:35:32 +0200

Gratulacje na tp :)
milan sssssssssssssssssssssssssssssssssssie ! :D

Gravatar

c-load | 2005-05-25 23:43:15 +0200

!!!!!!!! GG TP , szybko dema tu dawac bo nie mialem okazji ogladac ;(

Gravatar

rutt | 2005-05-25 23:52:38 +0200

wygrali lepsi i tu i tu.

forest | 2005-05-26 00:06:14 +0200

gg TP
GG LIVERPOOL :))))))

jako ze wybralem final ligi mistrzow, to teraz chetnie oblookam demka :p

davep | 2005-05-26 00:10:52 +0200

O jak milo gg Polska

Co do Ligi Mistrzow to piekny mecz ale i tak musze obejrzec ’pierwsza polowe drugiej polowy’ :p

Nie ma to jak wyjsc po pierwszej polowie z chaty, wiedzialem ze sie chwile spoznie na druga polowe ale nie przypuszczalem ze jak wroce to bedzie remis 3:3

Ah w karnych to caly bar pekal w szwach, super :D

Co do meczu TP to sie wypowiem jak pozwolicie demka obejrzec, nagral ktos?

viltZz | 2005-05-26 00:52:01 +0200

you will never walk alone :D:D:D
gg timpol4nd :)

Gravatar

[w]xEn | 2005-05-26 08:42:24 +0200

no do ch.. Waclawa, to TP jes w polfinale cz nie?

ta, GG jak chooy!!!!!!!

MaS | 2005-05-26 12:48:14 +0200

Są już demka...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63