ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup VII - pierwsze mecze...

śro, 17 listopad 2004 16:46:49 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz naszej reprezentacji w ClanBase Nations Cup VII ! Polacy zmierzą się ze Szwecją... Przypomnijmy, iż mecz tem miał odbyć się 12.11, jednak Szwedzi skorzystali z wildcarda. A oto szczegóły meczu:

vs.

Składy:

Polska: syn, zik, mar1o, creepy, rav, equador.

Szwecja: ANAKiN, desp, bOtl, H3lly, Desperad0, shaakz.

Data: 17.11.2004r. - 19:00

Admin: Wkrótce

GTV: Prawdopodobnie GTV-FF (da-sv.one.pl:20000)

ScoreBot: #team-pol

Jutro odbędzie się kolejny mecz z udziałem Polski. Następnym przeciwnikiem w "Pucharze narodów" będzie Słowenia. Poniżej więcej info:

vs.

Składy:

Polska: syn, zik, mar1o, creepy, rav, equador.

Słowenia: aXe, enzo, FireSpit, gfhr-, Ripper, SheLLeX, sta*eDo, Slajer.

Data: 18.11.2004r. - 19:00

Admin: Wkrótce

GTV: Wkrótce

ScoreBot: #team-pol

Więcej informacji o rozegranych już meczach innych narodów można zobaczyć na oficjalnej www turnieju - [click]. Naszej reprezentacji życzymy jak najwięcej fragów... GL i HF !

Gravatar

amir2 | 2004-11-17 16:47:59 +0100

ale beda baty :P

sYnth|baal | 2004-11-17 16:55:11 +0100

Macie wygrać :D

sYnth|baal | 2004-11-17 16:59:31 +0100

www.clanbase.com/news_league.php?nid=153200&mid=47880&lid=1758 jak zblizymy sie na dm7 pod 200 fragów bede pewien podziwu

m1ru | 2004-11-17 17:00:21 +0100

easy :PPPPPPP

akk0 | 2004-11-17 17:26:26 +0100

No wygrajcie to dla nas! equ poprowadź team do zwycięstwa! hf Poland!!!

cocaine | 2004-11-17 17:31:19 +0100

dadzą rade chopaki i oba mecze dla nas :]

Gravatar

Fabian | 2004-11-17 17:56:53 +0100

Dacie rade !

hanti | 2004-11-17 18:01:05 +0100

oby tylko byl gtv splatter a nie ff bo na tym 2 to sie ogladac nie da jak jest troche ludzi :(

voodoo|norad | 2004-11-17 19:05:04 +0100

Phi, oczywiście, że nasi wygrają, NC to pryszcz =] GL :D

pat | 2004-11-17 19:41:23 +0100

dajcie demka jak sie skonczy

Sh1eldeR | 2004-11-17 19:56:42 +0100

jeszcze nie widzialem zeby szwecja miala tak slaby sklad .

gl naszym

Gravatar

Fabian | 2004-11-17 20:07:11 +0100

Niestety na dm6 przegrali .. polacy.

Gravatar

ezop | 2004-11-17 20:50:30 +0100

wsdarfo2389rtfwhga asagsai :DDDDDDDDDDD

Gravatar

Fabian | 2004-11-17 21:08:57 +0100

Też jest sie z czego smiać ..

sYnth|Bubu | 2004-11-17 21:24:57 +0100

Na ospdm5 kompromitacja taktyki ognosa (c) gracz TP :D
Dm14 ladnie.

ognos | 2004-11-17 21:36:03 +0100

raczej kompromitacja jej wykonywania
to chyba nie problem w taktyce lezy, jesli wygrywamy z francuzami na osp5, tylko graczy, moge sie mylic, Bubu mi to zaraz wyjasni swoim prostym jezykiem
Bubu nie przekracaj cytatow, zik cos innego powiedzial, w sensie moze i podobnie :o

eng | 2004-11-17 21:39:53 +0100

ale tu nie ma nic do wyjasniania :)

cih | 2004-11-17 22:38:22 +0100

i macie swoje zajebiste polskie dm6 - @#$% jeszcze wiecej na tej mapie niech sie gra na wszystkich serwach to moze z reprezentacja sri lanki kiedys wygramy

sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:18:33 +0100

Prosciej sie nie da.

Sh1eldeR | 2004-11-18 04:32:47 +0100

Jesli gracze tp tak mysla o tej taktyce, to chyba warto rozwazyc, ze moze ona rzeczywiscie byc denna. Lepiej nie zaslaniac sie stwierdzeniem "kompromitacja wykonywania". Jesli ja wymysle taktyke: zik broni raila, quada i jeszcze weak ya, a reszta siedzi na czerwonej i okaze sie, ze przez caly mecz ze Szwecja ani razu nie mielismy ani raila, ani quada, ani zoltej, to czy to naprawde wina zika, czy chorej i niewykonalnej (z takim przeciwnikiem) taktyki, he? Moze z plebsem zikus nie mialby problemow z samodzielnym bronieniem wszystkich wazniejszych punktow na mapie...

Oczywiscie kontrast pomiedzy reprezentacjami Szwecji i Francji jest nieporownywalnie mniejszy niz pomiedzy Szwedami a plebsem, ale widocznie jest wystarczajaco duzy. I ognos powinien byl to zauwazyc. Ocena przeciwnika i dobor adekwatnej taktyki to jego zadanie.

Nie smialbym wyrzucac mu przegranej ze Szwecja (plz, bez przesady), ale nie powinien zwalac winy na graczy, jesli wybral zla taktyke.

bolomanrsquoek | 2004-11-18 15:40:04 +0100

nie pilnujac rg przynajmniej we 3, w tym i od strony q naturalnie nie bylo najmniejszej szansy na wygrana, chyba ze z kontry;-) (czytaj podziemia tudziez weak i kampienie we 4;p) ra we 3?! tam jedna osoba daje sobie rade kiedy ma wsparcie z rg w razie czego

Sh1eldeR | 2004-11-18 19:22:59 +0100

Masz racje, oczywiscie, bolo. Jednak taktyka ognosa chyba az tak glupia nie byla! (mam nadzieje :D) Napisalem wersje 3 na RA i 1 na rg dla przykladu, zeby udowodnic, ze czasami mecz jest zly nie dlatego ze gracze nie mogli wykonac (absurdalnej) taktyki, ale dlatego, ze taktyka sama w sobie byla do bani.

Ognos swoich strategii nikomu nie zdradza, ja tez ich nie znam, wiec nie mysl, ze pisalem tu konkretnie o taktyce ogiego ;))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63