ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup VIII - I i II tydzień za nami...

wto, 03 maj 2005 18:18:25 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

W ostatnią niedzielę rozpoczął się trzeci tydzień ClanBase NationsCup VIII. Do tej pory pisaliśmy tylko o poczynaniach naszej reprezentacji. Niewiele dowiedzieliśmy się o meczach, w których brały udział inne państwa z Europy. Nie wszystko układa się po myśli organizatorów. Wszyscy spodziewali się w tym roku, że "Puchar Narodów" zaowocuje w ładne pojedynki między różnymi państwami "Starego Kontynentu". Niestety nie wszystkie spotkania "wypaliły". Było sporo walkowerów, które mogły zniechęcić nawet najbardziej zagorzałych fanów Q3.

Do tej pory zostało rozegranych 13 meczów, z czego 5 to w/o ... Do końca nie wiadomo, jak zakończyły się niektóre spotkania i czy w ogóle zostały one rozegrane. Są to mecze : Hiszpania vs Belgia oraz Słowacja vs Serbia i Czarnogóra. Prawdopodobnie zostały one przełożone lub zakończyły się w/o. W grupie C rozegrano wszystkie zaplanowane spotkania. Większość zakończyła się zwycięstwem faworytów. Inne grupy powinny brać z niej przykład, ponieważ niektóre państwa znajdujące się w grupie A, B i D powinny się zastanowić nieco nad swoim postępowaniem i dalszą grą w NC :) Z "Pucharu Narodów" została już usunięta reprezentacja Chorwacji za 2 oddane mecze (w/o).

Reprezentacja Polski znalazła się (jak się okazuje) w najgorszej grupie. Najgorszej w sensie rozgrywanych spotkań, ponieważ nie odbył się jeszcze żaden zaplanowany mecz ! Widocznie polscy gracze trafili na złą grupę :/ Pierwszy mecz, który miał się odbyć dwa tygodnie temu (z Rosją), zakończył się dużym nieporozumieniem... wszyscy znają tą historię, więc nie ma chyba większego sensu do niej wracać. Spotkanie Polska vs. Rosja odbędzie się pod koniec fazy grupowej. Drugi mecz (z Jugosławią) zakończył się walkowerem dla Polski...

A oto wyniki dwóch kolejek NationCup VIII :

  • Grupa A:

Szwajcaria [ 2 : 0 ] Belgia - Raport ClanBase

Francja [ 2 : 0 ] Hiszpania - Raport ClanBase

Francja [ 0 : 2 ] Szwajcaria - Raport ClanBase

  • Grupa B:

Chorwacja [ 0 : 2 ] Islandia - Raport ClanBase (w/o)

Szwecja [ 2 : 0 ] Finlandia - Raport ClanBase

Szwecja [ 2 : 0 ] Chorwacja - Raport ClanBase (w/o)

Islandia [ 2 : 0 ] Finlandia - w/o

  • Grupa C:

Wielka Brytania [ 2 : 0 ] Estonia - Raport ClanBase

Niemcy [ 2 : 0 ] Holandia - Raport ClanBase

Holandia [ 2 : 0 ] Wielka Brytania - Raport ClanBase

Niemcy [ 2 : 0 ] Estonia - Raport ClanBase

  • Grupa D:

Polska [ 2 : 0 ] Serbia i Czarnogóra - w/o

Rosja [ 2 : 0 ] Słowacja - w/o

Każda reprezentacja ma do rozegrania po trzy spotkania. Do końca fazy grupowej pozostała jeszcze jedna kolejka, która właśnie trwa... Już niedługo poznamy ekipy, które zagrają w playoffach NationsCupa VIII. Mamy nadzieję, że Team Poland zakwalifikuje się do następnej fazy rozgrywek. Praktycznie awans jest już w kieszeni, ponieważ wystarczy wygrać z niżej notowaną ekipą Słowacką... jeśli wygramy, to bez względu na wynik z Rosją będziemy grać dalej :) Trzymamy kciuki za TP i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkania.

MisieX | 2005-05-03 19:05:04 +0200

Szwajcaria taka dobra? :o

MaS | 2005-05-03 19:12:53 +0200

No ale z Francją wygrali pierwszą mapę 2 fragami :P Na drugiej wjechali im na ambicje i wygrali :ASD

aimowy | 2005-05-03 19:24:24 +0200

francja vs szwajcaria 0:2 :dddd az sie przestraszylem ;s

VipeR | 2005-05-03 21:56:17 +0200

wszystkie wyniki w normie tylko ta Szwajcaria z Francja. Heh widocznie nie tylko na boisku Francje jada "slabsi" :P To zastanawiajace, teraz tylko ludkow z kraju taniego piwa zownowac i idziemy dalej :D

SpOOnman | 2005-05-03 22:54:03 +0200

Ojej Nations Cup!!! A moze ktos napisze o cudownym meczu CTF Polska-Szwajcaria? Nasi reprezentanci pod wodza Mada bohatersko zrobili ’noshow’ :D Uwaga w czwartek nastepny mecz!!! :) M jak Mad!

cocaine | 2005-05-04 00:20:19 +0200

swiss :O

GaD | 2005-05-04 01:54:08 +0200

z tego co widac to Slowacja tez w/o rozdaje :ASD

sYnth|baal | 2005-05-04 10:12:02 +0200

kto chce bana ?:>

Gravatar

avek | 2005-05-04 20:37:58 +0200

ale Szwajcarzy napieprzaja :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63